hiç bişey yaşamamışım.

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve esmina tarafından 19 Kasım 2008 başlatılmıştır.

19 Kasım 2008
    Konu Sahibi : esmina
  1. esmina

esmina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslında bunu takmalımıyım bilmiyorum sizlerinde fikirlerini merak ettim.dün internette haberlere bakarken varmısın yokmusun yarışmasına Adriana Lima nın geliceğini okudum bir bayan olarak hayranıyım.hemen programın sitesine girdim baktım başvuru formu dedim bi doldirim bana çıkmaz ama olsun dedim.neyse kolları sıvadım başladım bilgiler doldurmaya kişisel bilgilerden sonra geldik diğer sorulara
    1- eğer yarışmacı olarak seçilirseniz nedeni ne olacak?
    uzun bi süre düşündüm saçma sapan bişey yazdım.
    2-seçilmezseniz nedeni ne olacak?
    yine bi saçmalaık yazdım.
    3-bugüne kadar yaptığınız çılgınlık?
    yarım saate yakın düşündüm ve hiç bişey bulamadım boş bıraktım.4-başınıza gelen en talihsiz olay ?
    yine bişey bulmadım
    5-en güzel olay?
    yine bişey yok6-kendinizde anlatabilceğiniz en ilginç şey ?
    yine bişey yok.
    görüldüğü gibi hal ve vaziyetim ortada ben çok sıradan insanım ve gerçekten bunu değiştirmk istiyorum ama imkanlar sorumluluklar malesef el vermiyo.beni bu acı gerçekle tanıştırdığı için acuna teşekkür etmelimiyim,ne dersiniz.:1rolleyes:

2. 19 Kasım 2008
  3. nur_elnur

nur_elnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    oycnm kıyamam sen bakma oradaki sorulara aslında onlar fazla saçmalıyorkeşkesende uydurup uydurup yazsaydın bişiyler... üzme tatlı canını kimsede bu kdar dolu dolu yaşamıyorrr

4. 19 Kasım 2008
  5. Afro

Afro minik prensesıyım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    cnm bence sen normal bı ınsansın onlar fazla abartmısss her ınsanın cılgınlık yapması gerekmezz

6. 19 Kasım 2008
  7. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım bu sorulara cevap arasak....yanlız degılsın...
    hayat sıradan...yatıp uyuyup sabah yıne aynı kostırmaca monotonluk....
    hepımızın hayatı aynı....ne cılgınlıgı yapıcagız kı....
    zaten bı zamanda yasamak buyuk cılgınlık...

8. 19 Kasım 2008
  9. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    kim o sorulara doğru yanıt vermiş ki
    yalan da olsa en ilginç cevabı alanları dikkate alıyorlar
    sonra çağırıyorlar mülakata tipine filan bakıyolar
    valla hiç işim olmaz :delphin
    :

10. 19 Kasım 2008
  11. ilayda26

ilayda26 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu sorulari sorup sonra programa hak kazanan insanlari çikip anlatmalari için. Illaki bir hikayeleri vardir ya bilirsin..... Esim hep der, onlarin hepsi zengin paralari ihtiyaci yok, insallah bes kurus alamazlar ( mesela bayan muhasebeci ve kocasi bankaciysa esim onlari tûrkiye gibi bir yerde zengin görûyor kafamçokkarıştı ben kesinkle katilmiyorum) Neyse iste, Insallah ADRIANAM geir çûnkû benim için dünyanin en güzel bayaniiiiiiiii.
    Bu ara Gizem diye bir oyuncu var hani ûlkühanin yan komsusu ben ona bayiliyorum, varmi böyle bir güzellik yaaaaa, bitiyorum onaaa:nazar::lepi: Kaptirdim kendimi kusara bakamayin....-tatlicadiarzu-

12. 19 Kasım 2008
  13. özlemmm

özlemmm Guest

bana da tam tersi oluyo maalesef,nerde bi acaiplik ya da allengirli bi olay var bana denk geliyo,hem de oturduğum yerden çoğu zaman.şoktayım diye bi konu açtım 2 gün önce,mesela ordaki gibi,10 senedir hiç görmediğim ve o süre zarfında hiç aklıma gelmeyen bir arkadaş pat diye düşüverdi aklıma ve allahın işine bak yani,koskoca memlekette de bi ben görmüşümdür allah bilir o blogu kızın bütün tanıdıklarından önce,yani kız kendi bile görmemiş baksanıza,görmüş olsa kendisi sildittirirdi zaten.
    Bu sadece küçük bi ayrıntı.kendi sebep olduklarım ve de benim hiç alakam olmadan yaşadıklarımı yazsam forumlar yetmez,10 cilt falan roman olur.
    ama sanma ki bu acaiplikleri yaşamak insanı mutlu ediyor,o an bunların hepsini içinden çıkılmaz sorunlar olarak yaşıyorsun ve çok şey alıp götürüyor senden.Sonradan tabi yıllar sonra traji komik olaylar olarak anıyorsun bunları.Gülüyorsun ama mutlu olmuyorsun.
    Huzur nerdeyse onun peşinden git bence,monotonluğu aşmak için de kendi içindeki renklerle bir dünya yarat.

14. 19 Kasım 2008
  15. chantyclarie

chantyclarie Guest

amannn mutlu oluyum da varsın sıradan olsun hayatım :nazar:

16. 19 Kasım 2008
  17. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Önemli olan huzur valla çılgınlık yaşamak da güzel ama belki o an aklına gelmemiştir seninde vardır mutlaka bi çılgınlığın yerimseniben

18. 19 Kasım 2008
  19. scallywag

scallywag catmania Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    keşke herkesin derdi böyle olsa be gülüm