Hiç bulantım YOK ?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU1 tarafından 20 Kasım 2008 başlatılmıştır.

20 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Arkadaşlar tahminen 6haftalık hamileyim ama allaha şükür midem hiç bulanmıo acaba erken mi?? benim gibi olup da sonradan bulanan oldu mu aranızda?? Ayrıca bitki çaylarından hangileri yararlı hangileri zararlı bileniniz var mııı???

2. 20 Kasım 2008
  3. tiviti

tiviti GELDİN DÜNYAMIZ OLDUN... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım merhaba;
    benimde bir kere bile bulantım kusmam olmadı bende acaba anormal bişrymi var die dr uma sorduğumda haline şükretmelisin dedi bilmiyorum belki senin daha yeni başlar ama olmaması daha iyi tabii...
    sağlıklı bi hamilelik geçirmen dileğiyle....

4. 20 Kasım 2008
  5. sinem8484

sinem8484 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    canım merhaba bende 6+5 günlük hamileyim bendede hiç mide bulantısı yok sadece ara ara kasık ve bel arılarım var bunlarda çok korkutuyo beni bende endişelenişyorum mide bulantısı yok ters giden bişeylermi var diye kalp atışlarımızıda daha göremedik haftaya gidicez oyüzdende korkuyorum acaba bebeğim gelişmiyormu

6. 20 Kasım 2008
  7. bozon_06

bozon_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım!
    bende bulantı yaşamayınca bi sorun mu var diye hep endişeleniyordum. ama 14. haftadayım ve herşey normal gidiyor. biz bence şanslı hamişlerdeniz. ama ben tatlı ve süt ürünlerini yiyemiyordum. canım hiç istemiyordu. tatlı neyse onu yemesemde olur ama süt ürünlerini mecburen tüketiyordum. umarrım hep böyle rahat bir hamileliğin ve sağlıklı bi bebişin olur.

8. 20 Kasım 2008
  9. pnrhlt

pnrhlt DEFNE'm Güzel Meleğim Üye

Beğenildi:
    204
    Ödül Puanları:
    153
    Bencede şanslı kesimdensin. Dua et bundan sonra başlamasın...

10. 20 Kasım 2008
  11. evdefnaz

evdefnaz ﷲ Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    benimde hiç olmadı canım
    dr banada sanslısın dedi
    ama bundan sonra ne olur bilinmez
    şükrediyorum halime hem bulantım yok hemde bebeğim normal gelişimindce devam ediyor:))
    boşuna kendimizi üzmeyelim neden bulantımız yok die allah ne kadar güzel bi hamilelik gecirtio bize bak
    sonuna kadar böle devam eder inşallah:nazar:

12. 20 Kasım 2008
  13. asyacan7

asyacan7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya kuzucum ben de 7 haftalık hamıleyım ve hıcc bulantım yok,hamılelık ıcın bekledım 1 sene kadar.yanı beklentım olmasa haytta farketmeyecekmısım yanı hamıslıgımı.....
    bıtkı cayı demıssın bence hıc bırını ıcme canım,dusuk rıskı yapıomus..ben kesınlıkle ıcmıorum...

14. 20 Kasım 2008
  15. galatea79

galatea79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende hiç bulantı olmadı daha iyi bence böylesi.... keyfini çıkar... bitki çaylarından rezene ve sinameki kekik bunlar zararlı ama diğrelerini de çok aşırı tüketme demişti doktorum ama ıhlamur ve kuşburnu içiyorum ve hiç bir sorun yok allahıma bin şükür...

16. 20 Kasım 2008
  17. doremi

doremi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimde 6+5 ken başladı, ta kiiiii düne kadar maden suyu içine kadar çok kötüydü mide bulantılarım. olurda başlarsa maden suyu iç, hemen bıçak gibi kesiyo ve içindeki minareller çok faydalı. aklında bulunsun. rahata erdim valla.

18. 20 Kasım 2008
  19. Teknolog

Teknolog ŞÜPHECİİ..... Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    mide bulantıları nerdeyse 1.5 aydan sonra başlıyor daha erken siizn içinn..3 üncü aydan sonra kesiliyor ama ara ara oluyorr...soda yerine maden suyunu tercih edin doğalını yanii...ve onuda fazla tüketmeyin benim bebeğimde kalp tirim bozukluğu olmuştu..dr neden olduğunu bilemeyi zma sen maden suyunu colayı ki içmiyordum ve çay kahve bunları kes demişti ve hepsindende günde belki bir defa belki hiçte içmiyordum ama onları bile ksemiştim....umarım bulantılarınız olmaz ama benim ilk iki gebeliktede olmamıştı 3 . de 1.5 aydan sonra başlamıştı...daha sonra ilerleyen aylarda mide yanması fazla olmuştu...geçmiş olsun..