hiç burda okuduklarınızdan etkilenip...

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve aysun444 tarafından 6 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

6 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : aysun444
  1. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Bayanlar hiç burda okuduklarınızdan etkilenip eşinize çattığınız oldu mu, ya da ne bileyim huylanıp sen böyle yapmıyorsun değil mi falan diye sorguladığınız hiç oldu mu?

ben bazen şunu yapıyorum. bi adam varmış şunu yapmış böyle olmuş.... vs gibi kulağa küpe olsun diye konuşuyorum, gerçi pek umursadığını yada ilgilendiğini görmedim ama neyse....

2. 6 Mayıs 2008
  3. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.755
    Ödül Puanları:
    238
    ya ben konular degilde nickler hep aklima geliyo surekli kafami mesgul ediyolar ......aklim hep burdakilerin nickleriyle dolu......kafayi yicem kk`da....a.s.

4. 6 Mayıs 2008
  5. CitlembiK

CitlembiK Bir kalbe girmek nasip, kalmak marifet... Üye

Beğenildi:
    1.167
    Ödül Puanları:
    188
    hiç bir zaman dış etkenler nedeni ile eşime sataşmadım. Yok illaki sataşıcaksam kendim bir bahane yaratabilme potansiyeline sahibim...

6. 6 Mayıs 2008
  7. ana_lucia

ana_lucia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aldatılma hikayelerini okuyunca bende çok etkileniyorum her yaptığı hareketten bişey çıkarıyorum şimdi bile aklımda bir sürü soru işareti var ona güveniyorum ama yinede okuduklarım etkilio beni

8. 6 Mayıs 2008
  9. kokohantes

kokohantes Bir bedende 3 kalp :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Ben kızmak ya da sorgulamak değil de burdaki bazı şeyleri onunla paylaşıp fikirlerini alıyorum.Ne düşünüyo bakalım diye. Ama baazen aldatılma hikayelerini okuyunca aklıma da kurt düşmüyo değilkafamçokkarıştı

10. 6 Mayıs 2008
  11. dhilek

dhilek shizen & senritsu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    yok etkilenmiyorum ama arada şaka yollu takıldığım oldu. örneğin ver şu telefonunu bi kurcalayayım bakayım ,bak millet telefonda mesaj buluyormuş ,erkek ismine kayıtlı kadın numaraları varmış gibi....

ben etkilenmekten ziyade halime binlerce kere şükrediyorum.:nazar: KK sayesinde neler varmış şu hayatta dediğim çok oldu....KK'ya takılmadan önce resmen eşimin burnundan getiren bir tiptim. şimdi kıymetini anladım. (çok şımartmadan tabi..:)) KK sağolsuna.s.:enbuyukkk:

12. 6 Mayıs 2008
  13. secill

secill Guest

ben cok fazla etkileniyorum tabi k.k.da okdum falan demem asla buraya giremem yoksa tartısırız böle bisite oldugunu bile sölemedim ben ona sadece nişan düğün hazırlıkları ypanm bi siteye üyeyim demiştim:) malum düğünümüze bir bucuk ay kaldı:) vallabende okumak istemiyorum aldatılma konuslarını ama elimde değil hemen dikkatimi onklar cekiyo sonra bilinç altıma yerleşiyo.

14. 6 Mayıs 2008
  15. edanurnurdan

edanurnurdan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    walla bende cok etkılenıom:eek: bı ara cok azıtmıstım hele banada esım az kaldı yasaklıodu orada okuyup okuyup bım uzerıme gelıosun dıe:eek: bende bıraktım artık kısmen:teytey: caktırmıyorum en azından ama artık bende okumamaya ozen gosterıyorum

16. 6 Mayıs 2008
  17. EU1

EU1 Guest

Vallahi kulağına küpe olabilecek ne varsa anlatıyorum... Adam böyle yapmış başına bunlar gelmiş...
    Zavallı kadın bunları yaşamış bak ne hallere düşmüş gibi gibi...
    Ya da okuduğum konuya kendimi kaptırıp siz erkekler var ya siz erkekler diye çıkışmalarım oluyor tabii...
    Zavallı adam bütün gün yanımda dinleyip duruyor...

18. 6 Mayıs 2008
  19. ESRAXE

ESRAXE Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    her okuduğum forumda ne kadar şanslı olduğumu düşünüp kocama bir kez daha sarılıyorum iyi tarafindan bakmak lazım..a.s