hiç düşünmemiştim buraya üye olurken birgün ayrılacağım ve size ağlayacağım

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve selin81 tarafından 29 Eylül 2008 başlatılmıştır.

29 Eylül 2008
    Konu Sahibi : selin81
  1. selin81

selin81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bugün daha bir kaç saat önce ayrıldım sevgilimden... ne çok sevdim onu... bayramın ilk günü görüşecektik bir sürü planımız vardı çok özlemiştik birbirimizi ve ben iple çekiyordum o günün gelmesini.. oysa şimdi şu halime bakın... ağlıyorum üzgünüm uyumakistedim düşünmemek için beceremedim...saygısızca bitmesinemi üzüleyim onu çok seviyor olmamı...birşeyleri yanlış anlamış açıklamaya çalıştım dinlemedi öyle katıydı ki... benonu eksileriyle artılarıyla kusurlarıyla herşeyiyle bir bütün olarak sevdim ama o bunu beceremedi... gitti hayatımdan öylece çekip gitti canımı yaka yaka kalbimi kırarak gitti...oysa ben daha hala bıraktığı yerdeyim ve nasıl gidicem bilmiyorum... hiç düşünmemiştim buraya üye olurken birgün ayrılacağımı ve göz yaşları içinde size derdimi anlatacağımı... arkadaşlarıma söyleyemedim kimisi biz sana söylemiştik diyecek kimisi beni anlamayacak bile.. içim acıyor göz yaşlarıma engel olamıyorum öyle süzülüyorlar gözlerimden... sizden nemi istiyorum adece ağlarken çektiğim acıyı paylaşmak... kendini dünyaya karşı çok güçlü zanneden ben şimdi ne kdar güçsüz olduğumu farkediyorum...

sana kızmıyorum merak etme
    gittiğin için öfkeli değilim...
    taşıdğım kalbim bana ihanet etti
    bütün öfkem ona...
    haketmediğin halde sevdi seni bu kadar çok
    haketmediğin halde isyan etti bana zaman zaman
    şimdi hem kendi kırık hem beni acıtıyor...
    akan göz yaşlarımın hesabını sormam sana
    birgün karşılaşınca korkma bağırıp çağırmam
    hepsinin suçlusu içimde sol tarafımda duruyor
    cezasını kendi kesti ama benide çektiriyor...
    senden bir tek ricam var az önce geçmişime gömülen aşk
    bana benden aldıklarını geri ver
    ne olur onlarsız tutunamam hayata yeniden...
    giderken götürmüşsün farkında değilsindir belki
    umudumu...aşka ve insanlara güvenimi... mutluluğumu
    en acısıda kalbimin bir parçasını
    onları geri ver sen yenilerini bulursun nasıl olsa
    kalbim eksik parçasıyla kanıyor sürekli
    acıyor acıtıyor huzur vermiyor...
    Ne olur onu geri ver ve içimdeki seni al götür...
    başka saf bir kalbe bırakırsın emanet...
    geri alma vaktin gelene kadar başka kalpte yaşatırsın...
    tıpkı bana yaptığın gibi...
    HOŞÇAKAL

2. 29 Eylül 2008
  3. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    canım benim allah yardım etsin böyle bir anlık kızgınlıklarla biten büyk aşklarda kesin son çok zor oluyor. umuyorum ilerde hatalı olan taraf özrünü diler. hoş özür dilensede bir kere kırılınca zor oluyor ama. daha çok yeni acın. istediğin kadar ağla bağır çağır ki çabucak at içinden bu öfkeyi bu derdi.

4. 29 Eylül 2008
  5. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    ---------------------------------------

Son düzenleyen: Moderatör: 11 Aralık 2008
  6. 29 Eylül 2008
  7. selin81

selin81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tşk ederim arkadaşlar... ağlarken yazmak zor oluyormuş gerçekten... hatalı olan ona göre ben ama ben hatalı değilim beni yakancılıkla suçladı...kendini pc programcısı... sözde ilişkimizde güven vardı bana çok güveniyordu ama pcme virüs gönderip bütün msn yazışmalarımı site yazışmalarımı okumuş... bişey bulamadı aradığı gibi aslında ona hiç ihanet etmedim herkesi engelledim konuşmadım mecburi durumlarda işle alakalı biriyle sohbetimi okumuş ben ona bir erkekle konuştuğumu neden söylememişim kıgın bir anımda kız arkadaşımla kafa karışıklığımı konuştum onaneden anlatmamışım ya içimde hesaplaştım ve onun suçsuz olduğuna karar verdim ama bunu yaparende arkadaşıma anlattım ne var bunda ben gereksiz gördüğüm için anlatmadım bunları iç hesaplaşmalarımı söylemek zorunda değilim ki ayrıca işle alakalı konuştuğum kişiyide gereksiz gördüm söylemeyi neyse suçlamakaya yer arıyormuş sözde beni deli gibi seven adam şimdiye kadar hep aldatılmış benim aldatmamam garibine gitti demekki dürüstlüğüm fazla geldi kendince sebepler buldu ve gitti ağır geldi sevgim galiba hiç gerçekten seven olmamışki... asla aramam ben acımdan ölürüm ama aramam ben hatalı değilim bunu biliyorum çok sevmekte dürüst olmakta yetmiyor bazen...bana yaptığı saygısızlığı özelime bu kadar girmesini affedemem eşler hanımlarının özeline bu kadar girmiyor bazen bunun yaptığı iş değil yani...ama yinede seviyorum sevgi öyle bir anda atılmıyorki... bende ilk defa güvenmiştim yine yanlışmışım

8. 29 Eylül 2008
  9. antrenxoxr

antrenxoxr Profesyonel Sporcu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Ne desem seni teselli etmez belki ama öncelikle çok sabırlı olman lazım canım ..
    Ağla,rahatla ... Ama unutmaki aranızda sıkı bir bağ oluşmuşsa kolay kolay sevgilinde kopamayacaktır senden..
    Sinirle söylenen sözlere sakın takılma,herşey olacağına varır...

Hakkında hayırlısı olur inşallah:Saruboceq:..şuan zaman ve sabıra ihtiyacın var..:teselli:
    inşallah bize güzel haberlerle dönersin
    a.s.

10. 29 Eylül 2008
  11. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ya cnmmm bence çok seviosun bellii ortada öyle acaip bi sorun göremedim ben..erkek arkadaşın aşırı kıskançlık yapmış demekki seviyooo senii...bence sinirlisin şimdii sana güvenmeyip pcnin içine girmesiii yazışmalarını okuması hoş deil ama yapmış bikere..bunun için ayrılmayın derimm..başka sorunlar varsa bilememde.ararsa konuş bence

12. 29 Eylül 2008
  13. selin81

selin81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sanmıyorum o kadar becil davrandıki söylediklerim umrunda bile olmadı öylece çekti gitti ben arkadaşımla dertleşirken ona güvenmemişim güya kendi o kadar güveniyormuşki günlerdir virüsle bütün yazşmalarımı okuyormuş arkadaşlarımın özeline kadar okudu yaa bir yandan deli gibi sinirliyim bir yandan deli gibi seviyorum asla aramam biliyorum msjlarını silerken okudum tek tek öyle ağır geldiki günler öncesinde bana yazdığı aşk dolu sevgi dolu msjlarını silmek ağır sözler söyleyerek gitti yazıkki çok seviyorum hemde gerçekten çok bu göz yaşı denilen şeyde bitmek bilmiyor ağladıkça geliyor... biliyormusunuz ben her gece onsuzluktan korktuğum için dua ederdim daha kadir gecesi allah'ım ayırma bizi die dua etmiştim...şimdi de bana güç ver die dua ediyorum...

14. 29 Eylül 2008
  15. selin81

selin81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bana giderken yalanlarını gördüm ya sevgimden iğrendim dedi ... ne yalanı ben ona yalan söylemedim... anlatmaya çalıştımama fayda etmedi... allah bana sabır versin ...ama burda birilerinin içinde kopan fırtınaları görebilyor olmaları iyi dilerkler dilemeleri ve içindeki çığlıkları duyabiliyor olmaları güzel birşeymiş...

16. 29 Eylül 2008
  17. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.679
    Ödül Puanları:
    163
    Canım benim, şu andaki ruh halini anlamaya çalışıyorum. Elbetteki zor bir durum. Ama benim takıldığım konu, sevgilinin sana hiç güveninin olmaması. Her ne olursa olsun senin bilgisayarına virüs yollayıp özel konuşmalarını okumuş olması onun zaten güvenilmez biri olduğunu gösterir.
    Ne söylesek boş biliyorum ama bence sana zerre kadar güveni olmayan birinden kurtulmuşsun gibime geliyor.

18. 29 Eylül 2008
  19. selin81

selin81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet bende öyle düşünüyorum ... bana zerre kadar güveni yokmuş... başkalarının kendini aldatmış olmasından dolayı baan da güvenemedi... dinlemedi beni dinlemedi anlamadı söyleyecek çok şeyim vardı boş yere yorma kendini dedi... bana günlerce tüm yazışmalarımı okuyup oyun oynamış... dürüstlükten bahseden adama bakın... bumu dürüstlük...