hiç evlenemeyecek olanlar...burada toplanalım

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve nadya83 tarafından 25 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : nadya83
  1. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar burada toplanalım hiç evlenemeyecek olan kızlar, şimdiye kadar evlenememiş bundan sonra da artık evlenemem diyen bayanlar burası bizim başlığımız olsun,
    neden ev lenmedik neden evlenemedik ve neden evlenemeyeceğimize inanmışız.
    bunları paylaşalım.
    a.s.

Son düzenleme: 25 Mayıs 2010
  2. 25 Mayıs 2010
  3. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ilk ben başlayayım; evlenmeyi hep istedim ancak evlenemeyeceğimi düşündüm hep çevrem de bana set gerdi, erkek arkadaşlarım da benimle evlenmeyi istemediler daha iyilerine layık olduklarını söylediler buna kanaat getirmişledi, ve sonra hayat beni buralara getirdi artık evlenebilir miyim bilemiyorum yine aynı umutla düşünüyorum, sanıyorum ki imkansız artık. zaman geçtikçe seçicicilik artıyor ve evliliğe olan istek azalıyor.

4. 25 Mayıs 2010
  5. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    canım arkadaşım böyle olumsuz düşünme lütfen
    herkesin bir kısmeti vardır
    senin için de vaktide vardır inan.
    kefenle gelinliği giyilecegi zaman şaşmazmış
    lütfen iyi düşün biliyorum şuan sana zor geliyordur.
    dua et canım inş. en kısa zamanda evlenecegin biri
    çıkar karşına ve hayırlı olur
    inan en önemlisi hayırlı olması.

6. 25 Mayıs 2010
  7. Sourcream

Sourcream Sadece şükrediyorum... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Canim ne yazik ki karsina cikan erkeklerin talihsiz sozleri seni bugunlere getirmis ,bence hepsini unut, onlari Allah'a havale et,ben inaniyorum ki hepimizin bu dunyada bir ruh esimiz var..kismet iste,bekleyelim, gorelim, degil mi?:hulya:

8. 25 Mayıs 2010
  9. elektraya

elektraya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    valla orası hiç belli olmaz belki biriyle tanşıp hemen evlenirsin hayat bu belli olmaz.aslında ben evlilik programlarını pek garipsemiyorum.eskiden yakınlar çöpçatanlık yaparlardı şimdi öyle bir şey kalmadı.e güvenemiyorsun da kendi tanıştığın insanın ciddiyetine.erkeklerin çoğu sorumluluktan kaçıyor zaten e böyle programlara ihtiyaç varmış ki tuttu diyorum.sonuçta şu dünyada herşey ihtiyaçdan doğmuştur.bence sende bu programlara çıkabilirsin.şansını dene bence.aman çevrem dedikodu yapar diye düşünme o çevre sana aile olabilcek mi zor gününde yanında olacak mı bakalım.bir anlık medeni cearete bakar.hem seçim yelpazen geniş olur.

10. 26 Mayıs 2010
  11. bahar544

bahar544 hakkımda hayırlısı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Benim hikayemde;
    30 yaşındayım TR de çok iyi bi üniverstede okudum, yurdışında master yaptım. Cok ıyı bir işim var ama gel gör ki arkadaşım hiç yok. Ailemde hem ben tek cocugum hemde amca dayı teyze hala kımse yok kuzenlerde yok dolayısıyla. Cok yalnızım ve kendıme ozguvenımı saglayamıyorum. Kendimi bildim bileli tek bir insanı platonık cok sevdım. onada soyledım onu sevdıgımı ama benı ıstemedıını soyledı . "Kimseyle cıkamam ben sorunluyum falan dedı" ama onu sevgılısıyle el ele bır alısverıs merkezının merdıvenlerınde gordum. O kadar cok calıısyorum kı aynı 3-4 ınsanla haftanın her gunu gece yarılarına kadar beraberım ne sosyallesmeye nede bırılerıyle tanısmaya vaktım var.
    Ben butun bunların suclusu olarak cocuklugumdan berı asırı obez olmama baglıyorum..
    ıcımı doktum kusura bakmayın ama bunlarıne zamandır paylasmak ıstıyordum. Ne kadar dısardan bakıldıında kalın,kaba tabırlerı cok ama ırı yarı bırı olsamda benım de duygularım oldugu kımsenın aklına gelmedı

12. 26 Mayıs 2010
  13. elektraya

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    şu erkekler o kadar aptal ki.her şey seks mi ya,herşey güzellik mi?sana köpek gibi davrandıktan sonra ne yapacaksın güzeli.benim iki arkadaşım var ikisi de altın kalpli.ama sırf kilolular diye ne ilişkileri oluyor ne evlilikleri.halbuki o kadar iyi bulunmaz insanlar ki.erkeğine kendini adayacak tipler ama bu erkekler böyle malesef.

14. 26 Mayıs 2010
  15. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bende bu zamana kadar ewlenmeyenlerdenim erken ewlenmek istemedim ama şimdi düzgün bir insan çıkmıyor karşıma hiç ewlenmem diyemem çünki
    Yalnızlık Allaha mahsustur inşallah herkez hayırlı bir eş bulur we ewlenir
    Tüm bekarlara hayırlı koca diliyorum AMİNopuyorumnanaktan

16. 26 Mayıs 2010
  17. bahar544

bahar544 hakkımda hayırlısı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    En cok neye uzuluyorum bılıyormusun
    10 gun once bı arkadasın nıkahına gıttım, 25 yasında 7 senedır cıkıyolardı kocasıyla bana soyle dedı nıkahtan bı gun once, en cok babamdan ayrılacagım ıcın uzuluyorum ama onu mutlu ettım evımden tellı duvaklı cıkıyorum babam benı kendı ellerıyle kocama teslım edıyo....vs bıseyler dedı
    o an delıler gıbı aglama krizine girdim cunku benım babam rahatsız parkınson hastası henuz cok ılerı duzey dııl ama artık hareketlerı ve durusundan ıyıce anlasılıyor, onunla benım aramdakı bag cok ozeldır annemden bıle cok farklıdır benım mutlulugum ıcın kendı ısteklerını ertelemıs, onume dunyaları sermıs, bana tek tokat atmamıs hayatının merkezıne benı koymus canım babam benı kendı ellerıyle kocama teslım edemeyecek, torunlarını goremeyecek ıste bu benı mahfedıyo.. yalnız geldım yalnız gıdıyorum ama onlara en azından bı kez olsun mutlu oldugumu gostermek ıstıyorum
    :gitme:

18. 27 Mayıs 2010
  19. elektraya

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    bunları okuyanda seni 55 yaşında sanar.daha 30 yaşındasın,kiloluyum bu evlenmeme engel diyorsun ama istesen onları da bir güzel verebilirsin,verenler nasıl veriyor.böyle olayları en acıklı halleriyle görüp üzüleceğine ben senin yerinde olsam kilolu muyum giderim bir diyetisyene adam akıllı bir diyetle sporla kilomu veririm.en fazla bir yılını alır hem yaşam şeklin bile değişir.daha sağlıklı bir hayata geçersin.ya artık herşeyin çaresi var kendini niye beğenmiyorsun bilmem ama paranı kazanıyorsun sonuçta.herşeyin bakımı estetik ameliyatı var.sonra kendine güvenin de gelir.bunları önce kendin için yap sonra eş de peşinden gelir.