Hiç insan kızını hamile haliyle gecenin 23.30 nda evinden kovar mı?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve CASIO tarafından 7 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    7 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : CASIO
  1. CASIO

CASIO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ARKADAŞLAR Merhabalarrrrr 6.ayı doldurdum hamileyim 3 yıllık evliyim sorunlu bi evliligim vardı ama insan etrafına bakınca zaten dörtdörtlük bi evlilik yokkk her kadın gibi bende yuvamın mücadelesini veriyorum....dün gece annemdeydim ve annemin komşularıda vardıı hepsinin yanında benim eksikliklerimden söz ettii ....evlilgimi yüzüme vurdu..bende yeter artık ben hep kendi aklımla hareket ettim buguüne dek üzerime gelme diye sesimi yükseltim çünkü çok rencide oldum...kestirme anlatıyorum ellerim tittriyorrr ..görücem senin senin kendi aklında hareket ederek yönlendirdigin hayatının sonunu dediiiiii senin sonun benim dedigim son olacak dedi ve herneysee son derece rencide etti bende karşılık verdikçeeee hayırsız evlattt allah senin gibi evladı kimseye vermesin defolllll evimden bundan sonrada ister gel ister gelme sürünsennn umurumda değil dediiiii(bu arada balkonda oturuyoruz bütün mahalle duydu)ve bende o saatde ağlayarak hıçkıra hıçkıra çıktım evden peşimden gelmedi bileeeee babam yoktu evde ve telefonumda bozuktuu eşime gel beni al diyemedim o saatde o halimle aglaya aglaya gittim evimeee.sizce ne olursa olsun bunu hakettim mi ben ?çok kötüyüm çokkkkkkk

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Aralık 2010
  2. 7 Ağustos 2010
  3. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Şaka herhalde bu akannehir

İnsanın öz annesi nasıl yapar bunu, anlam veremiyorum.

Biraz daha açarmısın konuyu. Evliliğindeki sorun nedir?*

Annenle daha önceden bir çekişmeniz varmıydı?*

Annenin demesine göre senin sonun nolacakmış??

4. 7 Ağustos 2010
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.600
    Ödül Puanları:
    363
    Tam olarak sorununuzu anlamadım ama toparlamaya çalışayım..
    Problemli bir evliliğiniz var,anneniz bunu biliyor ve evliliğinizi sürdürdüğünüz için size kızıyor,sonra kavga ediyorsunuz,sizi evden kovuyor,yanlışsam siz düzeltin..
    Eğer doğru anlamışsam evliliğinizdeki sıkıntıları ailenize anlatmakla bişey elde edemezsiniz.. Eğer bitirmeyeceksiniz hiç kimseye anlatmanın gereği yok,sağdan soldan laf duydukça siz üzülürsünüz. Belki eşinizle aranız çok iyidir şu anda ama hiç kimselere inandıramazsınız ve insanları susturamazsınız..

6. 7 Ağustos 2010
  7. CASIO

CASIO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inan bana çok anormal bi durum yok ve annemle o güne dek çok iyiydik...ama annem insanları eleştirmeyiiii aşagılamayı çok yapar zaten konu böyle açıldıı ay senin kocan da şöle böle bilmem ne dedim anne herkesi eleştirme hakkın yok ...o da var herkesin herkesi eleştirme hakkı var dediii.ha senin eşin yani x kimki ya bana bi söle kimkiiiiiii ben onu eleştirmeyim dediiiiii bende anne allah aşkına onuda allah yarattı senidee ....kimsenin kimseden aşagılık yada üstünlük yanı yoktur genel olarak insanlı eleştirmenin bi ölçüsü vardır dedimm.sonra hemen ya ne degerliymişsenin kocan dedi anne konu benim kocamın degeri degil dedim konu sen her ortamda ne hakla eleştirip rencide edebiliyorsun bunu daha öncede yaptın dedim.o iseee takmışşşş senin kocan çok degerli agzına etti gene anlamadın yapıştınnn senin evlilginin sonunu bekleyippppp hepimiz görücez dedi zaten benim koptugum bu oldu.ne olursa olsun beni ve eşimi o insanlrın yanında yerin dibine soktuu aciz yanlarımızı sergiledi bende bagırınca hayırsız evlat oldummmm.eşimle ilgili sorunlara gelince anlaşamadık bi dönem ayrılma noktasına geldik ama sonra toparlandıkkk.eşim vasıfsız iş anlamında çok sıkıntı yaşadı ve annem bunları elalamin yanında yüzümüze vurdu.

8. 7 Ağustos 2010
  9. MaTaHari

MaTaHari papatya Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Annenizin yaptığı hiç doğru bişey değil gerçekten...

Ancak sizde demekki sütten çıkma ak kaşık değilsiniz.

Belkide eskiden yaptığınız hataları size ödetmeye çalışıyor,yaptığı yanlış da olsa...

İstemediği bi evliliği yapmış olmanızı daha kabullenmemiş demekki.

Bu arada Allah bebeğinizi sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq:

En azından bebeğinizi düşünün kendinizi üzmemeye çalışın lütfen... :teselli:

10. 7 Ağustos 2010
  11. portakal_suyu

portakal_suyu Oğluşum Kollarımda Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Hayırsız evlattan kasıt neydi onu anlamadım?
    Sorun ne olursa olsun bir anne hamile kızına o saatte nasıl defol der?
    Evleriniz yakın mıydı,normalde gece tek başınıza çıkıp çıkıp gidim geliminiz olur muydu?
    Ona mı güvendi acaba da sinirine hakim olamayıp kovdu?
    bilmiyorumkismile

12. 7 Ağustos 2010
  13. CASIO

CASIO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet bi dönem sorunlar yaşadık ve ben bunu ister istemez ailemle paylaştım.şuanda evliligm yolunda ama annem eşimi her ortamda aşagılıyorr bozuyorrr eşim şugüne dek bi saygıszlık etmedi hiç aileme şahsi olarak allah var dogruya dogru zaten etmiş olsa asla yanında olmazdım..maddi manevi hep ailemin yanınd olmaya çalışırm kendimizde zor şartlarda geçinmemize ragmen anneme yardımcı olmama eşim tek bir kaş bile çatmadı bugünedek özel günlerinde bile bulur buluşturur gönülller ailemi üstelikkkkkk

14. 7 Ağustos 2010
  15. CASIO

CASIO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sinirlerine hakim olamadıgı dogru evet ama nolursa olsun beni kahrettiii aramız gene minibüslük mesafe nasıl diyeim 2 durak var aramızda

16. 7 Ağustos 2010
  17. CASIO

CASIO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada hayırsız evlattan kastıı ona karşılık vermem yanlışının yanlış oldugunu söylememdiii :KK43:(

18. 7 Ağustos 2010
  19. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.557
    Ödül Puanları:
    463
    akannehirakannehir inanılmaz, hamile halinle

hem madem sizin evliliğinizi eleştircek neden bunu başkalarının yanında yapıyor, ana-kız olsanız he de geç diyeceğim, sanırım senin koptuğun noktada başkalarının yanında olmasıydı

annenin karakteri o demekki, demekki kendini herkesten üstün görüyor o yüzden kocanı aşağlıyor, bunu önlemenin pek bi yok yok bence, evde başka misafirler varsa görüşmeyin, en azından başkalarına rezil olmayın diyeceğim

galiba eşinle arandaki sorunları annene anlatma hata etmişsin, dertleşmek istemişsin belli ki ama bundan sonra anlatma

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.