Hiç intikam aldınız mı?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve gi.em tarafından 24 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

24 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : gi.em
  1. gi.em

gi.em Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Biz kadınlar bize yapılan iyi ve kötü davranışları asla unutmayız,ama bu kötü davranışların intikamını alır bazıları bazılarıda "unutmak ve affetmek iyi insanların intikamıdır" sözündeki gibi yaparlar..Peki siz hangisini yaptınız?Hiç intikam aldınız mı?Öyleyse bunu nasıl yaptınız?
    *Çok kral intikam itirafları bekliyorum aklinialirimsmile

2. 24 Temmuz 2010
  3. zuziii

zuziii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hemmen yazıyorum...:)
    1) Aldatıldım, gittim dayak attım. makasla kıyafetlerini, perdelerini, yattığı çarşafı gezdim. özellikle yüzüne tırnaklarımı geçirdim, işe gidemesin,herkes anlasın bir kızdan dayak yediğini ve dolayısıyla nedenini diye.sonracığıma viledayla dövdüm. barda attım. kültablasını tam şakağına isabet ettirdim.daha neler neler, inanaın yarısından çoğunu hatırlayamıyorum sinir krizinden, yavaş yavaş aklıma geliyor.
    2) ark çok önem veririm. ünv. yakın arkd yurttaki oda ark problem yaşamıştı. ben de gizlice onunla yurda girip odadaki tuvalet kağıdının üzerine aseton dökmüştüm. kuruyup bişey belli olmadığı için zannımca hepsi kadın hastalıklarının yolunu tutmuştu. tabi ama aynı gün ark yurttan çıkarmıştım.
    3)arkadaşımı aldatan erkek arkadaşının arabasını birçok kez ihbar etmiştik polise.
    4)ağbilerimin birinin gıcık kaptığım bir kız arkadaşı vardı. kimse sevmezdi. ben de ağbimin bekar evinin anahtarını alıp, kendi takılarımdan bazılarını yerleştirmiştim. neolur buna kızmayın çünkü kız anneme saygısızık etmişti. ama şansa bakınki o gün ayrılmadılar ama iki ay sonra ağbimi aldattı ne yazık ki.
    şimdilik bu kadar, aklıma geldikçe yazarım

4. 24 Temmuz 2010
  5. gi.em

gi.em Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    zuziii oğlan sen dayak atarken hiç karşılık vermemiş sanırım,çünkü çok kuvvetliler.Ama haklı olarak karşılık vermemiş tabiki :)Biz kadınlar tırnaklar yönünden çok şanslıyız..

6. 24 Temmuz 2010
  7. xxTosPikkxx

xxTosPikkxx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben hic birsey yapmadım valla.Anam zuzii sen ne fena seysin öyle kız.:roflol:
    Allah canını almasın kaydirigubbakcemile3
    Korktum kız senden.sempatiksalakcinni

8. 24 Temmuz 2010
  9. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    en büyük intikamımı unutarak aldım zemuszemus

10. 24 Temmuz 2010
  11. poldi

poldi Bir umut var mı? Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    Erkek arkadaşımın nette takıldığı bir arkadaşlık sitesini buldum. Oraya üye oldum. Online olan kızlara uyarı mesajı attım, bu kişiyle konuşmayın çok tehlikelidir diye :KK1: bu yaptıklarım bir kaç ay devam etti, tabi bu hemen hemen hiç bir kızla konuşamadı :KK1: taaki ordaki zillilerin biri benim böle bir mesaj yolladığımı diyene kadar..kaydirigubbakcemile3

12. 24 Temmuz 2010
  13. gi.em

gi.em Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Bende anlatayım,tam olarak intikam almak denmez aslında ama bizim okulda okulda en çok nefret ettiklerimden biri geçen, sene çıkma teklifini kabul etmeyince arkamdan konuşmuştu.Birde yüzsüz (astarı kalmamış) mesaj attı kimsin dedim ismini söyledi ne istiyorsun dediğimde mesaj atmadı.Ondan öncede rahatsız ediyordu.Bende dedim kızım gizem numarası bizde mi bizde aklinialirimsmile Girdim şu muhabbet sitelerinden birine,hani lezbiyen-gay diye seçenekler oluyorya ordan gay'i seçtim tabi :nazar: Zaten girdiğim anda birçok insan bişeyler yazmaya başladı bende 10 dk konuştuktan sonra hepsine kopyala yapıştır yapıp verdim bu oğlanın numarasını.Hatta bikaçtanesine yarın ara dediğimde tabi falan dmeişti.Çoğuda çağrı attım no. kaydedersin diye yazmıştı.Onun için çok üzgünüm,aniden bukadar çağrının geldiğini gördüğünde (olmayan) kız hayranlarının bianda çok çoğaldığını sanmıştır :)

Son düzenleme: 24 Temmuz 2010
  14. 24 Temmuz 2010
  15. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    allaha havale ederim
    eden bulurmus
    :nazar:

16. 24 Temmuz 2010
  17. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    Hiç kinci değilimdir. İntikam alayım diye bir derdim olmadı. En güzeli Allah'a havale etmek.

18. 24 Temmuz 2010
  19. Sourcream

Sourcream Sadece şükrediyorum... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Kimseden intikam almak gibi bir duygum yok.....sadece beni uzenleri, istemediklerimi cok guzel bir sekilde hayatimdan atiyorum, ruhumu temizliyorum..