Hıc ıyı degılım yardım edın arkadaslar

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve zekiyim tarafından 9 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : zekiyim
  1. zekiyim

zekiyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    Ben yurt disina gelin geldim.Esimi akrabasi getirmis halasi falan arkadaslar .Neyse 1 2 yil kalmislar ayni evde.Esim ayri eve cikmis sonra.Esim onlara karsi iyidir yani getirdiklerini katbe kat cikartmislar. Birde ustune yardim almislar yani ekstra cocuk parasi gibi... Meslegi iyidir esimin onlara hep parasiz yapmistir yani para almaz yaptigi islerden... Arkadaslar ben gelin geldim kimsem yoktu yanlarina gittik oturmaya. Halasi bir yerden kizi biryerden basladilar esim bir yere cikmisti daha ilk kez geldim yanlarina kalk surayi sil,kizi basladi surayida yap sok oldum........Ben yapamam misafirim dedim.Neyse esim geldi haydi gidek dedim esime. Halasi cayimizi getir dedi .Ben icmeyecegim dedim amaaa amaaaa diye bagirdiii...Gelinleri vardi iceri gittik anlattim durumu ne oldu dedi simdi tatsizlik cikartma dedi. Bunlarin muradi oooo dedi. Sen kocanla iyisin o yuzden dedi.....Neyse bunlari anlatmaya kalksam bitmez dertleri esimi onlar getirmisler...iki laflarinin basi buu...esimle bunlarin yuzunden cok seyler yasadik yaaa dusunun kadin hastanede yatiyor yanina gidiyoruz moral olsun diye guzel seyler söyluyordum oda her firsatta aramizi acacak birsey kesinlikle bulurduuu....Sonra ben artik gitmedim esim gitti derken aradan laflar ucuyor tabii gelin oglani evimden kesti falan anasi turkiyeden basliyorrr uyum saglayamadin yedigin tasa SI.....Affedersiniz oglum falan neler neler...cok bosanmaya geldik...Birde esim ben gitmiyom diye tepeme binerdi hooooop depresyon....Neyse sonra hatasini anladi ama arkadaslar kabus dolu gunler yasadim hayat meger ne kadar zormus kimsem yoktu bana hepsi böyle yaptiiii....hic sevgi görmedim hep laf soktular simdide gitmiyorum esim gider bayramda falan anasi telefonda yeter gitmiyormussun etmiyormussun devaaam ayni tas ayni hamam simdi son olaya gelecegim arkadaslar ...halasinin kizi ameliyat oldu dedim gunah Allah rizasi icin gidelim 1 2 saat oturur gelirim dedim...sinirlerim coook bozuk yaa esimlede tartistim lutfen arkadaslar moralim bozuk beni yargilayici seyler uzucu seyler yazmayin öyle arkadaslara cevap vermeyecegim ...dedimki facebooka uyeyim kizina adresin varsa kaydediyim dedim halasinin kizi basladii bak öyle yerlere girmeee seytana uyan kocamin adini söyluyor agzina si..direk bunu söyledi inanamiyorum ya .....

Son düzenleme: 9 Ağustos 2010
  2. 9 Ağustos 2010
  3. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    bişey anlamadım :bbo:noktalama işaretlerine dikkat etseydin iyi olurdu,

4. 9 Ağustos 2010
  5. smeagol

smeagol Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.455
    Ödül Puanları:
    238
    Vallahi ben de birşey anlamadım...:uhm:

6. 9 Ağustos 2010
  7. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    Ben pek bir şey anlayamadım sanırım.
    Keşke konuşma dili değil de düzgün yazı cümleleri kursaydın.
    Daha anlaşılır olurdu.

8. 9 Ağustos 2010
  9. Kardelen

Kardelen çok şükür Pro Üye

Beğenildi:
    2.358
    Ödül Puanları:
    538
    Ben de anlamadımakannehir

10. 9 Ağustos 2010
  11. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.106
    Ödül Puanları:
    463
    hangi ülkede yaşıyorsunuz? halasıyla neden bu kadar içli dışlısınız? aileniz nerede?

12. 9 Ağustos 2010
  13. meldam

meldam Kaderimin Efendisiyim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    ben anladım yurtdışına gelin gitmiş :1closedeyes:

14. 9 Ağustos 2010
  15. Kardelen

Kardelen çok şükür Pro Üye

Beğenildi:
    2.358
    Ödül Puanları:
    538
    Orasını bizde anladık..:umursamaz:

16. 9 Ağustos 2010
  17. zekiyim

zekiyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    söyle bir huylarida var senin sinirlndigini anladiklarinda daha kotu yapiyorlar ordan devam ediyorlar bu nasil bir ruh hali arkadaslar anlamiyorum yaa ne olursunuz bir fikir verin yaa artik dayanamiyorum bu ne yaa benim depresyonda oldugumu bile bile neler dediler lafta sinir yoktur arkadaslar yani kirarmiyim yok kesinlikle yokk.....bir tuhaf bir aile yaa ...evdeki gelinlerinide dovdutturmusler ayrildi zaten yani bunlar tartisiyor susalim yerine daha kotu eedelim bu ne ki ....kaynanama cok kinliyim bunlari bile bile bana laf söyluyor uyum saglamadin ....falan filan...inanin esim gidek demedi cocuklari sunnet ettirdim gecmis olsuna gelmedi biz onunkine gittik sim gitmisti buyuk altin takmisti hicbirin hediye takmadi getirdiler yaaaaa...uffff yaa bir suru isteyenim vardi ne yaa...esime iyilikle kalkalim isareti yaptim anlamadi oturdukca oturdu anlamamis öyle diyor rezillik cikmasin diye maca falan baktim bnde onlarla önemsmedigimi gorunce bak bak macami bakiyon diyor ne istiyor bilmiyorum kavgami ....sirf bu kadarda degil hasta diye yardim ettim iste sunu yap falan dedi yaptim ama abarttti ayrintiya girmeyecegim kizlari icerde bana söyluyor yemin ederim hasta diye tamam dedim ama abartti yani birde buyuk diye yoksa kimse bana emredemez ....pisman oldum hicbirseye kalkmasaydim yorgunum deseydim dahada iyimi olurdu biraz isi vardi gittigimde söyleyince yaptim ama sonradanda carptigi laflar zoruma gitti kizlara bagiriyor sofrayi toplayin hic kalkmadim cayimi ictim oturdum toplamadim zaten ben kurdum yaa esime dedim neden kalkmadin hep böyle yapiyorsunuz dedim agladim yeter tedavi gordum dedim arkadaslar bana ne diyor biliyormusunuz benmi gidek dedim diyor olmazki amaa bir yorum yapilmazmi canim uzulme falan tik yokkk ben daha kotu oldum en sonunda yapmayaydin dedi deim ama söyledi yorgunum deseydin dedi bende acikcasi pisman oldum cunku kullaniyorlar simdi disari cikti esimi cozemezsiniz bir kerede kalkmadiydim kalkda yardim et diyor kimde problem var cozun artik

18. 9 Ağustos 2010
  19. zekiyim

zekiyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    yaa arkadaslar kusura bakmayin ben ecele yazdim birde bazi harfler cikmiyor