Hiç kitap okuyamadığınız oldu mu?

Konusu 'Kitap Kurdu' forumundadır ve ms09 tarafından 16 Eylül 2009 başlatılmıştır.

16 Eylül 2009
    Konu Sahibi : ms09
  1. ms09

ms09 Guest

Hani yazı yazanlar bilir, duygularınız içinizden taşacak gibidir ama bir kelime yazamazsınız, biriktikçe birikir duygularınız. Aynen bunun gibi aslında çok güzel bir kitap olduğunu bildiğiniz halde okuyamadığız, elinize canım kitapları alıp alıp bıraktığınız size sancılar yaşatan bir dönem oldu mu? Olduysa nasıl atlattınız? :nazar:

2. 5 Kasım 2013
  3. Kaizen_

Kaizen_ Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    16
    bana hiç olmadı, imkansız gibi geliyor, eminim kısa sürmüştür, kitaplarınıza hemen geri dönmüşsünüzdür :KK35:

4. 14 Kasım 2013
  5. kedicikcns

kedicikcns Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    519
    Ödül Puanları:
    113
    okumak isteyip de bi türlü okuyamadığım bir kitap var o da Elif Şafak'ın aşk adlı romanı.kitaba bikaç kez başladım. ama devamını getiremedim.okumaya tekrar niyetlendiğimde de bi tanıdık aldı getirmedi. inşallah birgün bitircem. gidip bidaha alıcam sanırım. kitap okumaktan sıkıldığım yada fırsat bulamadığım zamanlar da olmuştur ama atlattım o dönemleri çok şükür şimdi her gördüğümü okuyasım geliyor :)

6. 14 Kasım 2013
  7. matilda_

matilda_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    38
    Oyyy 3 kere okudum,bi sürü notlar aldım.Mutlaka okunmalı bir kaç kez hem de...

8. 14 Kasım 2013
  9. kedicikcns

kedicikcns Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    519
    Ödül Puanları:
    113
    herkes öyle söylüyor ben de okumam lazım diyorum ama bidaha alıcam artık kitabı napiyim :))