Hiç mucize yaşadınız mı?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve gi.em tarafından 28 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : gi.em
  1. gi.em

gi.em Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Hayatınızın en kötü zamanlarında birdenbire "mucize" diyebilceğiniz şeyler yaşadınız mı?
    Ben cevap verme hakkımı sona kullancem :1ninca:

2. 28 Temmuz 2010
  3. Gunicen

Gunicen Ve aşk,eş anlamlı adınla! Pro Üye

Beğenildi:
    1.118
    Ödül Puanları:
    188
    Evet En Basiti Aşka Tövbe Etmişken Asla Erkeklere Güvenmem Derken Sevgilim Pat Diye Çıkageldi
    Merkezi Oldu Hayatımın akannehir

4. 28 Temmuz 2010
  5. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    Eşim benim mucizemdir.

6. 29 Temmuz 2010
  7. endulus34

endulus34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.764
    Ödül Puanları:
    163
    simyacıdaki çoban oldum,yazgının kendısı mucıze zaten

8. 29 Temmuz 2010
  9. hoscakal

hoscakal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    105
    Ödül Puanları:
    153
    Ne zaman hamile bir bayan veya yeni dogmus bir bebek görsem: "Bu Allah´in bize nasip ettigi bir mucize olsa gerek" derim..! opuyorumnanaktan

10. 29 Temmuz 2010
  11. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    evet yasadim sayilir aslinda..
    benim bir cocukluk arkadasim vardi dusunun bebekligimizden beri birlikte buyumusuz. yanyana apartmanlarda oturuyoruz birbirimizden cikmiyoruz o derece.. adi da elif.. sonra biz oradan ayrildik.. baska yere tasindik tabi yine goruusyoruz ama cok sk degil malesef.. daha sonra bir sure onlardan haber alamadik.. ariyoruz telefonlar duvar felan o sekilde.. bir tanidigmiza rastladik.. megersem bir trafik kazasi gecirmisler.. ve benim biricik arkadasim dostum vefat etmis.. bunu ogrendigimde 8 yasinda felandim sanirim.. tam 1 hafta bilincsiz sekilde hasta yatmisim.. daha sonra butun cocuklugum olumun ne oldugunu algilamakla gecti zaten.. aradan zaman gecti baya bi buyudum.. ortaokula basladim.. okulun ilk gunu, bahcede bir kiz var onumden yuruyor.. bu kadar olur elifin birebir kopyasi sanki.. boyle gorseniz heycandan bulanik goruyorum resmen yani.. gittim pesinden.. konusamiyorum de.. bi baktim ayni siniftayiz.. sonra ayni servisteyiz.. gidip ismini bile soramiyorum, o benim elifim iste diye sahiplendim bile yani.. insan birine bu kadar benzer mi.. ertesi gundu sanirim, boyle konusma esnasinda adini ogrendim ` elif` mis.. gozlerim doldu direk.. ne oldu dedi.. direk basimdan gecenleri anlattim.. sarildi bana uzun uzun.. sanki cidden elif im gelmis gibi oldu yani.. karakterleri yuruyusleri herseyleri cok benziyor.. ha bu arada ikimizde o okuldan ayrilip baska okula gecis yaptik.. sonra ordan birbirimize sormadan ayni tercihleri yaptik ikimizde sinavda kaydirma yapip ikimizde en alt siralamardaki bir okulu kazandik.. ve bingo ayni lise :)
    uni de ayrildik malesef.. hala dostumdur kendisi.. cok sk gorusemyoruz ama hayatimda bir mucize varsa benim icin budur.. cocuk yuregimin duasini Allahim resmen kabul etti.. bana bir elif daha gonderdi.. ne kadar sukretsem az..

ha bu arada ben bu hikayeyi anlattigim gun aslinda o cok sasirmis.. benim deli oldugumu felan dusunmus hatta biraz da korkmus.. sonra anladim hakkaten deli oldugunu ama olsun ben de deliydim dedi :))

Son düzenleme: 29 Temmuz 2010
  12. 30 Temmuz 2010
  13. Philemon

Philemon çapulcunun annesi Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    198
    Evet mucizenin en büyüğünü yaşadık.allah kızımı 3 defa bize bağışladı.

14. 31 Temmuz 2010
  15. gi.em

gi.em Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Bu çok çok güzel bir olay Asmin,güzel dedim ama yanlış anlaşılmasın gerçekten mucize gibi :)

16. 31 Temmuz 2010
  17. Madamiks

Madamiks Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
    Ben mucizeleri yaşarım sık sık...çok şükür :))
    ama mucize dediklerim kişiye göre değişebilir,çok önemesizdir belki ama o an olması benim için mucizedir..

18. 31 Temmuz 2010
  19. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    eşim ve kızım benim için mucizedir. eşim hiç ummadığım anda benim nefesim oldu. kızım ise, kaybettiğim ilk bebeğimden sonra zor elde ettiğim mucizem oldu. o şuan 7,5 aylık sağ ve benimle :)) daha büyük mucize mi var :)