hic rezil oldugunuz oldumu?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve evlivecesur tarafından 12 Eylül 2010 başlatılmıştır.

12 Eylül 2010
    Konu Sahibi : evlivecesur
  1. evlivecesur

evlivecesur Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayatinizda hic rezil oldunuz ve birdaha o insanin yuzune bakamiycak durumda oldugunuz anilarinizi anlatin bakalim makara olssun?

2. 13 Eylül 2010
  3. nina

nina Guest

güzel konu cidden kaydirigubbakcemile3 benim karşımda rezil olan çok oldu ama onlarıda yazmayım sonuçta sırnaşık şey

4. 13 Eylül 2010
  5. bulancak28

bulancak28 Sosyologia Üye

Beğenildi:
    229
    Ödül Puanları:
    153
    14-15 yaşlarındaydım galiba halamlar misafirliğe gelmişti çocukları,torunları falan.yemek yedikten sonra çocuklarıyla voleybol oynuyorduk o gün yağmur da yağmıştı toprak haliyle kaygandı.ben topa vurayım derken ayağım bi kaydı sırt üstü yere.tabi herkes koptu ben de rezil oldum.:eek:o günü hatırlamak istemiyorum

6. 15 Eylül 2010
  7. gulsum50

gulsum50 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    oldum kıskanç görümcem yüzünden hemde :KK43::KK43::KK43:
    sırf eşimle bir yere gitmek istediğimizde bende gelecem diye tutrması idi o zamn eşimle aramızda sorunlar vardı ve yanlız kalmamız gerekiyordu çünkü evde bile yanlız kalamıyorduk onun ve kaynanamın yüzünden.
    ben kendisinin gelmesini istemediğimi eşime söylerken o kapıyı dinliyormuş aman allahım bahçede öyle bir bağırmaya başladı tüm komşulara tanıklara rezl oldum iki gün kendime gelmedim. ne kadar saçma bişey şuan kendisi de evli ama hiç bir yere ne kaynanasını götürüyor ne görümcelerini
    ha bu arada yaşı küçük ferlan da değil 30 yaşındaydı
    kıskançlık kötü bişi olsa gerek bu yüzden halan kırgınım bir türlü unutamıyorum bana yaptıklarını unutamadığım içinde mesafeliyim heppp

8. 15 Eylül 2010
  9. narcoleptic

narcoleptic A'raf Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Var rezil olduğum anlar,hele bir tanesi berbat ama utandım şimdi yazmaya,:eek: ama şöyle diyeyim içki bütün kötülüklerin anasıdır .:KK1:

10. 15 Eylül 2010
  11. laz_kxixzxix

laz_kxixzxix rize merkez kopsun herkez Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    2-3 sene önceydi heralde topuklu terliklerimle kasıla kasıla yürüyorum caddede hava 1500 zemuszemus
    şu ufak küçük kareli taşlı kaldırımlar varda ordan yürürken topuğum sıkıştı araya terlik ayağımdan çıktı orda kaldı ve ben iki adım çıplak ayakla attım ne mümkn gidip geriye alıp giymek ve bir gurup genç delikanlı vardı hepsi gülmüştü ve bitanesi al ablaa yürümesini bilmiyorsan giyme şunları demişti ohaoldumsmile
    yer yarılsa içine girsem anca yani okadar kötü olmuştum :kedi:

12. 15 Eylül 2010
  13. oezlem06

oezlem06 evli & mutlu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    benimde basimdan buna benzer bir olay gecti.. altinparka gitmistik kzenlerle falan.. allahdan aksamdi pek kimse görmedi.. tahtali köprünün üstünden gecerken terligim tahtanin arasina takili kaldi bende 2 adim sonra farkettim :))))

14. 16 Eylül 2010
  15. evlivecesur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim yasadigim capta rezilligi kimse yasamamistir detayli anlatamiycam ama yari ciplak bir halde yakinimin karsisina cikmis bulundum bukadar aboooooooooooooooooooooo ve kimse benim kadar rezil olmamistiur birde o anin nasil gelistigini bilseniz

16. 16 Eylül 2010
  17. korkmaz85

korkmaz85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    88
    Amanın cok fenaymıs anlatsana bıze bıraz :kedi:

18. 17 Eylül 2010
  19. evlivecesur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok cnm burda anlatamam olayin gelisimi nasiul yasadigim inanilmaz hic ulu orta anlatilacak sey degil yani emin olun :KK43:(((