Hiç Rüya Etkisinde Kaldınızmı?

Konusu 'Rüya Yorumları' forumundadır ve EU2 tarafından 25 Nisan 2009 başlatılmıştır.

25 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Kızlar gece yatıyorusunuz ve rüyanızda kız kardeşinizi yada nebilim aileden herhangi birini görüyorsunuz kötü bir şekilde görüp kötü sonuçlanıyor rüya ve siz uyandığınızda çok etkisinde kalıyorsunuz hemen tele sarılıyorsunuz bugün dışarı çıkma bugün şunu yapma bi müddet evde otur o kişiyle görüşme diyip rüyanızda gördüğünüz kişiyi arayıp kısıtlama koyarmısınız?? UNUTMAYIN RÜYANIZDA DEĞER VERDıĞıNıZ GÜVENDıĞıNıZ BıRıNı GÖRÜYORSUNUZ ÇOK ETKıLENıYORSUNUZ RÜYADAN...

2. 25 Nisan 2009
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    canim iki gecedir sevgilimin annesini aglarken goruyorum.. ozellikle sevgilime aratiyorum bisi var mi yok mu diye.. yok diyor.. umarim da olamz.. bunun icin kimsenin hayatini kisitlayamam en fazla dua ederm.. simdi yaptigim gibi.

4. 25 Nisan 2009
  5. EU2

EU2 Guest

yaa benim ablam rüyasında beni görmüşş çok etkilenmiş bi müddet evden dışarı çıkma diyip duruyor azöncede aradı annemle konuştu ona anlattı varmı böle bişi yaa kadınıda durdukk yere işkillendirdi oda diyo çıkma bi müddet dışarı kızım sana sonsuz güvenimiz var ama çıkma bi müddet etkisinde kaldık bak diyorlar hey allahı çıldırmamak elde değil.

6. 25 Nisan 2009
  7. EU2

EU2 Guest

beloşum bi dua okusun anneciğin bişeycik olmaz cnmcım bide babanem hep derki rüyayı

kimseye anlatmıcaksın der allah hayra çıkarsın diye eğer anlatılcaksa açıp suya anlatılırmış

eski toprak böle der kuzum ama neye yorarsan o olur üzülme sen okusun anniş bişicik olmaz

8. 25 Nisan 2009
  9. EU2

EU2 Guest

asicim rüyayı gören ablam evi ayaağa kaldıran ablam gecenin bi vakti evi arayıp rüyayı anneme anlatan annede hiihhh kızı nediyorsun diyip rüyaya inandıran yine ablam bana kısıtlama getirten bi müddetten dışarı çımasın diyen yine ablam.. 25 aşında koskoca neyin ne olduğunu bilen bir kızım ve rüya görülüp etkisinde kalındığı için kısıtlama yiyen yine ben :KK43: gülermisin ağlarmısın şaka gibi yaaaa

10. 25 Nisan 2009
  11. Molia

Molia Faded color of dreams ... Üye

Beğenildi:
    748
    Ödül Puanları:
    153
    RüaLar ters cıkar ßelinay..... Sen ßence paso dı$arı cık evde durma :roflol:

12. 25 Nisan 2009
  13. EU2

EU2 Guest

Gel bunu bizimkilere anlattt.. illet oldum yaa varmıdır rüyaalara inanan yaaa​

14. 25 Nisan 2009
  15. belinay canım sen çıkma bencede sende bu talih varken her an herşey gelebilir başına ..ben bile unuttum bu sene yaşadığın ekşınlı olayları o kadar çok ki..benneyaptımki

16. 25 Nisan 2009
  17. EU2

EU2 Guest

belinayım sıkılma tamam unuturlar bi etkisi geçsin

18. 25 Nisan 2009
  19. EU2

EU2 Guest

inşallahh görücezz bakalımm