Hiç sebebi yokken hamile kalamayan var mı?

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve filiz0022 tarafından 7 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : filiz0022
  1. filiz0022

filiz0022 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    :ecrin_bebek::ecrin_bebek:Arkadaslar evliliğimin 2.yılına 3 ay falan kaldı. ama halen tık yok...doktora gittim hatta 6 aylık evliyken gittim ,doktor erken dedi olur daha..1. yılım doldu yine gittim...yani anlayacagınız hiç bir problemim yok herseyim normal sadece klomen verdi bir iki defa kullandım..daha sonra eşimde gitti..sperm testi yapıldı..onunda herseyi normal cıktı..doktor cocugunuzun olmaması için hiç bir engel yok dedi..bol bol calısma yapın dedi..herhangi bir tedaviye baslamak için erken falan dedi işte...yasın daha genc doğal yolla hamile kalmak varken ne gerek var tedaviye dedi..işte en son asamada baktık olmadı...tedaviye geceriz dedi...cocuk cok istediğim için sabırsız davranıyorum...ama bir yandanda hiç sebeb yokken neden olmuyor diye düşünmekten kendimi alamıyorum? benim gibi olup sonradan hamile kalan arkadaslarımız var mı? paylasımlarınız bekliyorum...enazından motive olsun....:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

fndkr bunu beğendi.
  2. 8 Ağustos 2010
  3. kaderiya

kaderiya Mucize gerçekleşti :) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Canım ben de 6 yıllık evliyim, 5 yıla yakın korunduk, 1 yıldır deniyoruz bebek yapmayı, 1 kez oldu ancak o da düşük oldu, dr. clomen verdi bana da 3 ay kullandım yine olmuyor, bir kez olduğuna göre sorun yok diyor dr. benim de kafam çok karışık,özellikle bu ay çok umutluydum ama yine olmadı:KK43:

4. 8 Ağustos 2010
  5. umutx

umutx Umutsuzluk Ölüler İçindir Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Evet.. Bizim icinde sebepsiz diyorlar.. iki ay sonra 2 yil olacak.. Olmuyor.. Hersey normal ama olmuyor iste.. Dr. lara gore birsey yok... Ama gelde kafayi takmadan o gunun gelip catmasni bekle.. Umit etmekten baska, duadan baska caremiz yok.. Selamlar..

6. 8 Ağustos 2010
  7. filiz0022

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    evet doktordan sonra bazı seyler kısmet..eğer varsa kısmetimizde olur..artık tanrıya kalmıs...ama artık her adet oldugumda aynı üzüntüyü yasamaktan bıktım..ne yapalım denemeye devam..ama sebebsiz olduguna göre belki hiç beklemediğimiz biranda oluverir...:2::2::2:

8. 8 Ağustos 2010
  9. SabihaRana

SabihaRana Gelecekten Umutluyum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaslar, bende 3 aydir korunmuyorum cok sükür bir sorunumuz yok.. bu ay sogan suyu kürüne basladim ve ovulation cubuklari kullaniyorum. reglime 5 gün kala incir kürü yapacagim. insallah ALLAH herkese nasip eder.boshayallersmile

10. 10 Ağustos 2010
  11. umutx

umutx Umutsuzluk Ölüler İçindir Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba canim daha once yazmistim sana.. Dun hamile oldugumu ogrendim.. :CüvCüv: :nazar:Umut olsun diye yaziyorum.. 2 sene surdu ama.. Sukur oldu... Umarim sende hamile kalirsin en kisa zamanda.. Sevgiler

fndkr bunu beğendi.
  12. 10 Ağustos 2010
  13. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    rabbm saglıklan kucagına almyıda nasp etsın ınşşşşşşşşşşş

14. 10 Ağustos 2010
  15. kaderiya

kaderiya Mucize gerçekleşti :) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Umutx Allah kucağına almayı nasip etsin... Nasıl hamile kaldın, onu da yazarsan bizim de ümidimiz olursun belki...:CüvCüv:

16. 10 Ağustos 2010
  17. filiz0022

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108

ayy canım cok sevindim....eee darısı kucagına almaya artık...umarım bende bu sevinci yasar ve burda sizinle paylasırım..:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

18. 12 Ağustos 2010
  19. hevuk

hevuk Küçücüğüm,Herşeyim Ali'm Pro Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    148
    bende 2 yıllık evliyim ve ilk evlendigimde intahap sorunu yasadım ondan gitmiştim sonra bebek istediğimi syledim doktoruma ve 2 yıl boyunca bana hiç birşeyin yok olur dedi yumurtam gelişiyodu çatlıyodu en sonunda yoksa neden olmuyor diye sitem edince rahim flmi istedi yeni çekildim ve bi çok şeyim oldugunu ögrendim sende bir rahim filmi çekil eger onda bi sorun çıkmazsa yine beklersin benden tavsiye geçiktirmeden...:çok üzgünüm: