Hiç sevgiliniz tarafından başkalarıyla kıyaslandığınız oldu mu ?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve mavisgozlum06 tarafından 21 Ekim 2010 başlatılmıştır.

21 Ekim 2010
    Konu Sahibi : mavisgozlum06
  1. mavisgozlum06

mavisgozlum06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kızlar inanın bana çok kırıldım ve çok incindim tartıştık benle alışverişe çıkmıyorsun beni biryerlere götürmüyorsun 2 buçuk senedirki çıkıyoruz beni önemsemiyorsun diye konuştum.
    o günde mont ayakkabı alacaktım kış için 2 senedirki ne mont nede ayakkabı aldım normalde derim canım mont alamaya gidecem desem gitme der ya gideyim o zaman sen gel benle dedim o gün buluştuk kızılay da onun bir işi vardı onu hallettik ya şu mağazaya girelim yok yok yok
    ya buruya girelim canım bakalım diyorum giriyoruz baktırmıyor 5 dakka bile geçiremiyoruz çıkıyoruz illet oldum otobüs beklerken söylendim sen benden sıkılıyorsun benlen alışveriş yapmak istemiyorsun gibisinden söylenince bana ne demesin beyfendi
    ya bu sendeki gezme aşkını alışveriş aşkını anlamadım benim arkadaşlarımında kız arkadaşları var hiç senin gibi değiller ömerin kız arkadaşı hiç gezdiğini görmedim ömer yurtdışında hiç dışarı çıkıp gezdiğini görmedim alıverişe gidelim dediğini görmedim hasanında kız arkadaşı var şöyle şöyle diye bana övdü kızları ya delirdim resmen çok zoruma gitti sanki sürekli alışveriş yapan biriyim gibi bana bunları dedi
    sonrada demesinmi beyfendi eski montun ayakkabın yokmu onları giy hiç eski kıyafet gyimedinmi sen diyor ya canım bak montum yırtıldı hem üşütüyor diyorum ayakkabım yok içine su geçiriyor diyorum sen hiç yokluktan anlamıyorsun yokluğa düşsen alamasan ne olcak ömerin kız arkadaşı eski püskü kıyafetlerle geziyor demesinmi
    çok zoruma gitti ya eve gelince oturdum ağladım surat yaptım görüşürz bile demeden otobüse bindim eve geldim halen surat yapıyorum git onlar gibi birini bul sende dedim ozaman benle ne diye çıkıyorsun yürü git seni tutan yok dedim kapadım telefonu suratına kızlar siz olsanız ne yapardınız aceleyle yazdım biraz sinirden kusura bakmayın :eek:klava:

Son düzenleme: 21 Ekim 2010
  2. 21 Ekim 2010
  3. mavisgozlum06

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kızlar hiç bişi yazmamışsınız

4. 21 Ekim 2010
  5. Thetis

Thetis Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çocukça hepsi çocukça..

6. 21 Ekim 2010
  7. tubii_

tubii_ edep ya hu! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    101
    iyi yapmışsın bence haketmiş..
    senin istek ve beklentilerin onun canını sıkacak şeyler olsa bile, başkalarıyla kıyaslamaya hakkı yok.. madem öyle gidip o karakterden birini bulsun dediğin gibi..
    kaldıki, bi insanın sevgilisiyle alışveriş yapmak istemesinde abes bişey göremedim ben..
    bu arada hasan ve ömerin sevgiliside ilginç bayanlarmış.. hiç mi ihtiyaçları olmuomuş bunların yahu.. alışveriş yapalım demiolarmış, gezmek istemiolarmış fln..
    şaşırdım.. :1shok:

8. 21 Ekim 2010
  9. mavisgozlum06

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    çocukça olan ne anlamdım arkadaşım

10. 21 Ekim 2010
  11. mavisgozlum06

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    valla açıkçası bu kızalrı merak etmiyor değilim üstelik birgün tanıştırda nasıllarmış bende görüyüm dedim tamam dedi tanıştırrım dedi ozaman anlarsın dedi hasanla ömerin sevgilileri hayatta iyice kendini soyutlamışlar varsa yoksa sevgilileri üstelik ömerin sevgilisi ebesinin kıyafetlerini giyiyormuş o derece yani bende bir anormallik var herhalde sevgilimle alışveriş yapmak yalnış fikrine kapıldım sevgilim böyle konuşunca sanki başka biriyle gezmek istiyorum onla gezmek alışveriş yapmak vakit geçirmek evlendiğimzde hiçmi alışverişe çıkmayacaz yiyecek yönünden bile ne saçma konuşuyor bu çocuk ya

12. 21 Ekim 2010
  13. mavisgozlum06

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    inanın bana otobüs geldide kendimi hemen attım sinirden yanında dursaydım kafasına bişey fırlatırdım o derece sinirlendirdi beni

14. 21 Ekim 2010
  15. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    boyle birsey yapmasının ne kadar yanlıs oldugunun farkına varmalı..en iyisini yapmıssın ozur dilemeli senden

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Ekim 2010
  16. 21 Ekim 2010
  17. tubii_

tubii_ edep ya hu! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    101
    bence sen tavrını koy bi süre.. yani kıyaslaması gerçekten çok yanlış..
    hani senin yaptıkların yanlış olsa tamam, yine kıyaslaması yanlış olurdu ama en azından bi bahanesi olurdu..
    şu durumda kesinlikle hatalı ve bence biraz hatasını anlaması için tavırlı davran..
    bu seferde demesin, ömer ve hasanın sevgilileri hiç tavır yapmıo fln diee kafamçokkarıştı
    Allah yardımcın olsun arkadaşım..

18. 21 Ekim 2010
  19. mavisgozlum06

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    teşekkür ederim canım bakalım sinirlerimi bozdu zaten