Hic tanimiyorsunuz ama nasil tanisirsiniz

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve gelecekkorkusu tarafından 6 Ekim 2007 başlatılmıştır.

6 Ekim 2007
    Konu Sahibi : gelecekkorkusu
  1. Bir yerde bir erkekle karsilastiniz, hic tanimiyorsunuz ve sadece dis gorunusuyle o anda cok etkilendiniz. Gozleri, bakislari ve saclari etkiledi sizi...Nasil tanisirsiniz, ne yaparsiniz? Gecip gider misiniz yoksa biseyler yapar misiniz?

Ben bi bakis attim o da bana bakislariyla cevap verdi. Ama sonra oradan ayrildim, bi alisveris merkeziydi ve orada calisiyordu...

2. 7 Ekim 2007
  3. lafael

lafael Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    asla tanısmaya calısmam gozgoze bıle gelmemeye calısır, hatta ben oyle tıplerle gozgoze gelmıyım yanlıs anlamasın dıye genelde kafam yerde yada uzaklara odaklanmıs fılan yururum kalabalık yerlerde nadır.dır oyle gozgoze gelmem. oldu da begendm gozgoze geldım ne o bana yaklassın ne ben ona o sekılde bır tanısmayı kabul edecek kadar modernlesemedım valla..

4. 7 Ekim 2007
  5. Yelizz

Yelizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    gecerim kesinlikle tanismak icin ve ilgi cekmek icin birsey yapmam..o gelirse baska ama ben gitmem :))

6. 7 Ekim 2007
  7. evet bisey yapmadan gectim zaten
    benim hep boyle oluyor ya
    bakarlar bakarlar sonra bi halt olmaz

8. 7 Ekim 2007
  9. Gider merhaba der ismimi söylerim tanışırım çekineceğim bir şey yok he yanına gittim alakadar olmadı vs.takmam bir daha aynı ortamda olmam

10. 7 Ekim 2007
  11. zeynepayça

zeynepayça Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende bişey yapmam..çok beğendiyse kendi gelsin..sonra hazıra alışıyolar..hep senden bekliyolar..

12. 7 Ekim 2007
  13. Yelizz

Yelizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    vala ben gidemem ne kadar begensemde hoslansamda gidemem erkegin gelmesini beklerim ama bazi erkekler de cok cekingen bu konularda o zaman napacazz..:)) erkek de hoslaniyorsa ama gelip konusmakdan cekiniyorsa :)

14. 7 Ekim 2007
  15. burtay

burtay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben son derece ilgisiz davranırım.eşimede öyle yapmıştım:KK66:

16. 7 Ekim 2007
  17. d_ozvar

d_ozvar Guest

güzelim ne de olsa alışveriş merkezinde çalışıyormuş sende bundan sonra o alışveriş merkezine daha fazla gidersinyerimseniben ve daha fazla kendini göstermiş olursunjeyyar e o da artık yanına gelip konuşsun bi zahmett dimiia.sa.s.

18. 7 Ekim 2007
  19. guzel fikir ama ben bunu bile yapmaya cekinirim kendimi kucuk dusmus gibi hissederim sanirim. Ya ben pesimde kosulsun istiyorum biraz galiba aslinda...