hiçbir küre inanmıyorum;uzamıyo saçlarım diyenler

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve ESRANIL tarafından 1 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1 Ekim 2009
    Konu Sahibi : ESRANIL
  1. ESRANIL

ESRANIL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben ne denediysem saçlarımı uzatmayı başaramadım 2 senedir denemediğim şampuan uygulamadığım bakım kremi,maske,kür,losyon kalmadı yine uzamadı saçlarım yine uzamadı.kestiriyorum o zaman uzuyo eski boyuna geliyo ondan sonra asla uzamıyo belirli bir boy hizası var...artık hangi konuyu okusam da inanmıyorum sıkıldım ve de yoruldum uğraşmaktan..benim gibi düşünen kızları da bekliyorum mafoldumben:enbuyukkk:senağlama

2. 1 Ekim 2009
  3. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    başka bi arkadaş da beline kadar uzayıp durduğunu söylemiş. sebebi şu, herkesin saç ömrü vardır genetik olarak, diyelim ki saçınız ayda 1 cm uzuyor, yani normal bi uzama hızı var, ve saç tellerinizin genetik olarak ömrü 2 yıl. 2 yıl sonra o saç teli sonbahar yaprağı gibi düşecektir.onun yerine çıkan tel de aynı şekilde, 2 yıl uzayıp sonra düşecektir.bu nedenle saç boyunuz 24 cm den ileri gidemeyecektir.

bir de vitamin ve mineral takviyesiyle uzamayı hızlandırmayı deneyin, ağız yoluyla biotin,çinko, gingseng tabletleri alın, hem saç ömrünü uzatıp hem de uzama hızını arttırabilirsiniz belki...

4. 1 Ekim 2009
  5. ESRANIL

ESRANIL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkr ederm tatlım yarın doktora gidicem zaten :KK43: bu konuya uzman kontrolünde deginicem ...ancak benim saçlarım omuz hizamn biraz altına kadar gelebiliyo en fazla.daha fazlasını şu ömrümde görmedim...

6. 2 Ekim 2009
  7. Mnyk

Mnyk gurbette ölüyorum Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106
    doktor ne dedi canim saclarin icin

8. 2 Ekim 2009
  9. ESRANIL

ESRANIL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canm pazrtesi ayrıntılı tahliller yapılıcak

10. 6 Ekim 2009
  11. eceburcu

eceburcu İlle de sen... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar benim de saçlarım öyleydi önceden kullanmadığım şampuan kalmamıştı. Onlarca doktora gittim verdikleri ilaçlar bir işe yaramadı. Meğer saçımı düzenli kestirmiyormuşum kendim farkettim sonradan böyle saçımın uzadığını. Ayda bir saçımı kestiriyorum artık. Önceden kuaför çok alıyor, zaten uzamıyor diye kızıyordum ama şimdi uzuyor kendi kendine:)

12. 8 Ekim 2009
  13. nazz81

nazz81 artık mutluyum Üye

Beğenildi:
    110
    Ödül Puanları:
    153
    bende uzamıyo diyenlerdeniiiiimmmmm bi yerden sonra oda bende pes edip kuaförün yolunu tutuyoruz

14. 9 Ekim 2009
  15. duygu016

duygu016 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yha bnm saçlarım normal şekilde uzuyor bn turplu su yapıyordm işe yarıyordu ama bıktm artık uğraşmaktn biranönce uzamasını istiyorum ne yapacağımı bilemiyorum...:gitme:

16. 9 Ekim 2009
  17. Gamzei

Gamzei Guest

gercekten hiç bir kür sacımın normal uzadıgından daha fazla uzatmadı..artık kendi haline bıraktım ben de:nazar:

18. 9 Ekim 2009
  19. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    şampuanımın içine bemix, bepanthen, evigen ampulleri kırdım ben 1'er şişe. hiç uğraşmadığım halde saçlarım çok hızlı uzamaya başladı son 2-3- aydır :):)