Hiçbir şey yolunda gitmiyor :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve meeelek tarafından 8 Ekim 2010 başlatılmıştır.

8 Ekim 2010
    Konu Sahibi : meeelek
  1. meeelek

meeelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    borcumuz çok,kaynanamlar gram yardım etmiyo.alttan dersim vardı,yine kalmışım.okuldan bıktım artık,bi türlü bitmedi,bırakmak istiyorum,yapamıyorum.bebek istiyorum,eşim istemiyo maddi sebeplerden dolayı.hiç arkadaşım yok...herkesn hayatında en azından biri normal giderken bende hiç bişy yolunda gitmiyo...sıkıldım bu hayattan...:2:

2. 8 Ekim 2010
  3. kendim1987

kendim1987 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aman kimin hayatı yolunda ki canım benım boşver dertlerın bunlar olsun offf offff

4. 8 Ekim 2010
  5. meeelek

meeelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mutlaka öyle derdi olmayan yok ama herkes ne kadar mutluysa ben de o kadar mutsuzm.hiçbir zaman ne iş,ne mal mülk,ne evlat,ne de dost sahibi olamıcam galiba:KK43:((herkes nasıl oluyo da bu kadar şanslı oluyo...kedi...görmüş yaram var demş,herkesn derdi kendine büyük işte...

6. 8 Ekim 2010
  7. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    kendine göre herkesin problemi var
    madem maddi durumunuz iyi degil
    esiniz hakli ozaman bebek istememekte
    borclari hafiflettikten sonra yaparsiniz

8. 8 Ekim 2010
  9. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    Kimsenin hayatı 4*4lük değil aslında, sadece herkesin derdi haklı olarak kendine büyük geliyor.
    Seninde sıkıntıların vardır muhakkak, fakat bu senin umudunu yitirmene sebep olmasın.
    Unutma her akşamın muhakkak bir sabahı vardır, belkide bundan 1 sene sonra bu sıkıntıları atlatacaksın ama bu seferde başka sıkıntın olur.
    İnsanoğlunun sıkıntısı bitmez, tek hatamız sanırım sabretmeyi bilmemek...

10. 8 Ekim 2010
  11. smuwiLa

smuwiLa Mucizem misin.. <3 Pro Üye

Beğenildi:
    1.699
    Ödül Puanları:
    238
    Bakın hem maddi durumunuz yok hemde bebek istiyorsunuz bence bu son derece yanlıs esiniz de bunların farkında ki bebek istemiyor.O bebek dogunca hersey daha da zor olmayacak mı?

Kayınvalideniz yardım etmiyor diyorsunuz maddi durumları yerinde mi ki yardım bekliyorsunuz?
    :nazar:

12. 8 Ekim 2010
  13. dillerim_lal

dillerim_lal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    108
    melek herkes hayatta bazı şeylerle sınanır.

buda senin sınavın demekki.bu sınavda isyan etmemeli ve pes etmemelisin her gecenin sonunda bir gün doğar.eminim seninde sıkıntılarının sonu gelecek.ama sen yılarsen pes edersen kendini bırakırsan emin ol gelmez o güzel son gelse bile sen bu ruh haliyle farkedemezsin

kimi hayatta hastalıkla sınanır kimi borçla kimi başka şeylerle.seninkide buymuş....tabiki herkesin derdi var ama dediğin gibi herkesin derdi kendine büyük.ama sağlıklısın değilmi şükret herşeyi düzeltecek gücün var.

yalnızım diyorsun eşin var ne mutlu sana birbirinize destek olabilirsiniz.çok bunalırsan başını yaslayacağın bir omuz var güç alacak bir desteğin sevgin var.birbirinizin değerini bilin

böyle sıkıntılı dönemlerde insanlar en yakınındakini kırarlar.siz birbirinizi kırmayın destek olun.

hepsi geçecek hiç bir sıkıntı ebedi değildir.hayatın kuralı bu kendini bırakma

14. 8 Ekim 2010
  15. Ultraviyole

Ultraviyole Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Eşinizin ailesinin maddi olarak yardım edip etmemeleri imkanlarına / tercihlerine kalmış bir durum.Borçlarınız birebir ailenizin(eşiniz & siz) sorumluluğudur.Şayet böyle bir vaatte bulunup,yerine getirmedilerse sorun olarak ele alınması mümkün olabilir.

Okulunuza devam edip etmemeniz,bitirip,bitirememeniz tamamen sizin kontrolünüzde.Demek ki yeteri kadar çalışmamışsınız.Bir daha ki dönemde daha iyi çalışarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Maddi sıkıntılarınızdan kurtulduktan sonra çocuk sahibi olma fikri mantıklı,her anlamda rahat bir hamilelik ve lohusalık yaşamanız açısından.

İnanın bunlar çözümü,telafisi olan sorunlar.Bunu gerçekten büyük ve çözümsüz problemlerle karşılaştığımız zaman daha iyi anlıyoruz ne yazık ki.Sorunların sonu gelmez. Biri bitince öbürü başlar. Önemli olan problemlere hapsolmamak.Moralinizi ve umudunuzu kırmayın,sabredin ama sabrederkende elinizden geleni / üzerinize düşeni yapın.a.s.

16. 8 Ekim 2010
  17. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.629
    Ödül Puanları:
    363
    Eeeee zaten maddi manevi hazır değilken evlenmişsiniz..
    Bari çocuk eksik kalsın di mi?

18. 8 Ekim 2010
  19. ocwmays

ocwmays Minnişim Prensesim... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Canım benim ya seni çok iyi anlıyorum
    Bundan 2-3 ay öncesine kadar bende çok umutsuz, çaresiz ve sonn derece mutsuzdum
    Ama herşey halolluyo. Benim sıkıntılarım hiç bitmeyecek gibiydi hatta burda bi konu açmıştım
    Ama düzeldi zamanla. Herşey yoluna girmeye başladı
    Hayatta herşey istediğimiz gibi gitmiyor işte. zaman zaman sınanıyoruz...
    Sabret hepsi düzelir. Maddi sıkıntıları atlatmak çok zor oluyo biliyorum. Ama muhakkak atlatılıyo, muhakkak geçip gidiyo
    Ayrıca kesinlikle çocuk falan düşünme. Bu kadar sıkıntıya bir de onu eklememelisin.
    Çocuğu, Daha sakin, daha huzurlu bi ortamda dünyaya getirmelisin

Son düzenleme: 8 Ekim 2010