hicbirsey avutmuyor artik,galiba hic anne olamayacagim!!!

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve gulsehri tarafından 21 Mart 2008 başlatılmıştır.

21 Mart 2008
    Konu Sahibi : gulsehri
  1. gulsehri

gulsehri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hep umutlarimi taze tutmaya calistim,umutsuzluga dusmek istemedim,her ay yeni bir doktora kostum,yalvardim doktorlara bir kez daha deneyin ne olur diye ama doktorlarin hepside ayni seyleri soyledi,artik imkansiz!neyle avunacagimi bilemez oldum artik,hicbirseyden zevk alamiyorum,hicbirsye kafami veremiyorum,surekli uyumak istiyorum,evden disari bile cikmak istemiyorum,hep yanliz kalmak istiyorum,esimin evde olmasindan bile rahatsizlik duyuyorum,yanliz kalinca hayal kurabiliyorum,ve bu hayallerin gerceklesmeyecegini bildigim icinde hep agliyorum,gozlerim herzaman sis,kimseye belli etmek istemiyorum ama cok uzuluyorum,kalbimde kocaman bir bosluk var sanki ve bu boslugu neyle dolduracagimi bilemiyorum,arada buraya girip degisik konulara yorum yapmaya calisiyorum,sirf unutabilmek icin ama unutmak mumkun olmuyor maalesef,nasil avunacagimi bilemiyorum,bilemiyorum...

2. 21 Mart 2008
  3. txuxrlxux txuxrlxux

txuxrlxux txuxrlxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım niye bu kadar kararsızsın yumurtan olmuyor mu

4. 21 Mart 2008
  5. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    İmkansız diye birşey yoktur sevgili Gülşehri.:teselli:

Yüce Allah istedikten sonra herşey olur.

6. 21 Mart 2008
  7. figo

figo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    üzülme ne olur hiç beklemediğin bir yerde beklemediğin bir kapı açılır ... keşke üzülerek bişeyler elde edebilseydik..ama kendini yıpratmaktan başka neye yarar.. herkesin bir sınavı var önemli olan senin isyan etmeden umudunu yitirmeden sınavına devam edebilmen..Rabbim Yar ve yardımcın olsun..

8. 21 Mart 2008
  9. xoxzlemkrts

xoxzlemkrts Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu kadar kendini yıpratma lütfen gün doğmadan neler doğar tıp dünyası her an bi şey uluyor böyle üzülürsen sağlığınada zarar verebilirsin

10. 21 Mart 2008
  11. xoxzlemkrts

xoxzlemkrts Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu kadar kendini yıpratma lütfen gün doğmadan neler doğar tıp dünyası her an yeni bi şey uluyor böyle üzülürsen sağlığınada zarar verebilirsin

12. 21 Mart 2008
  13. Kizil Deniz

Kizil Deniz Acil tıp teknisyeni :)Yiğit anası Üye

Beğenildi:
    119
    Ödül Puanları:
    153
    canım allahım sabır versin ama imkansız diye bişey yoktur ne mucizeler gerceklesıyo allahımın takdırıyle bir gün gelecek hayallerın gercek olacak sadece inan rabbim cok büyük hemde cok :asigim::nazar:

14. 21 Mart 2008
  15. ayxsxe&serkan

ayxsxe&serkan BİRİCİKLERİMMMMM.. :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canimm üzülme Pes Etme Güçlü Ol.. Sorun Neydii Ne Kadardir Bebek Istiyonuzzzz

16. 21 Mart 2008
  17. gxuxlsen

gxuxlsen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Gülşehri Canım benim
    Sana ne söylesek az.Çünkü yaşan bilir bu işin ne kadar zor olduğunu. Teselliler he p boş kalır. Sana senden başka kimse yardımcı olamaz. Yinede sana destek olmak isteriz. Lütfen güçlü olmaya çalış. Unutma hepimiz kaderimizde kısmetimizde ne varsa onu yaşıyoruz. Hepimiz bir gün göçüp gideceğiz bu diyardan. Kimse baki kalmayacak. Emin ol her çektiğimiz sıkıntının bir kefareti var. Bu dünyada kesin olmayacak diye bir şey yok. Tek sığınacağın yer rabbim. Tek teselli onda. O ne isterse onu yaşarız. Kendini bu şekilde mutsuz ederk hiçbirşey kazanamazssın.bunları söylemek çok kolay anlıyorum. ama elimden başkası gelmiyor. Gerçekci olmaya çalışıyoru. Sağlığın sihhatin yerinde ise, önemli olan bu. Eşine annene babana kardeşlerine sıkıca tutun. Onlardan destek almaya çalış. Unutma lütfen bu dünyanın sonu değil. Kendine bu işkenceyi yapma. Kendine uğraşacak başka şeyler bul. Bol bol duat , rabbime sığın. allahım inaşşlah sabrını artırır. Herges bir şekilde sınava tabii tutuluyor. İnşallah kazançlı çıkarız bu sınavdan. Önemli olan sensin ve senin sağlığın. Bu önceliği hiçbir zaman unutma. sıkıntı sıkıntı doğurur. Tekrar söylüyorum allahtan umut kesilmez. Sabırlı ve güçlü olmaya çalış lütfen. Dualarımız seninle.

18. 21 Mart 2008
  19. Karxixnca Kxixz

Karxixnca Kxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    86
    gülşehri seni açtıgın konulardan biliyorum durumunu anlatmıştın inan bende üzüldüm sadece sana degil hepimize üzülüyorum çocuk isteyipte olmayan bütün kadınları kendim gibi görüyorum doktorların bana dediği senin bebek sahibi olma şansın yüksek diyorlar ama allah yazmadıysa biliyorum ki olmayacak rabbim bana anne olmayı nasip ederse biliyorum ki doktor ilaçlar hastane birer aracı eger bebegim olmazsa biliyorum ki yüce allahın taktiri ilahisi ne diyebilirim ne yapabilirim sen hem kendine dünyayı zindan ediyorsun hem eşinle arana mesafe koyuyorsun hemde hayal kurup yıkılıyorsun yapma böyle kendi bedenine eziyet edip ruhunu karanlıkta bırakma
    BİLİYORMUSUN ALLAH KENDİ KADERİNE RAZI OLAN KULLARINI DAHA ÇOK SEVER MUCİZELERİNİ ESİRGEMEZMİŞ
    HAYATINDA
    DEGİŞTİREBİLECEGİN ŞEYLERİ DEGİŞTİR
    DEGİŞTİREMEYECEKLERİNİ KABUL ET
    HEM DEGİŞTİREMİYORSAN HEM MUTSUZSAN SABRET
    MEVLAM SENİN BENİM GİBİ SABREDENLERE MUTLAKA MÜKAFAT VERECEK
    lütfen artık üzülme