hint kınası nasıl çıkar?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve melancoliaa tarafından 13 Aralık 2008 başlatılmıştır.

13 Aralık 2008
    Konu Sahibi : melancoliaa
  1. melancoliaa

melancoliaa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba
    ben yeni üye oldum ve bir sorunum var.2ay önce siyah hint kınası sürdüm çok pişmanım.saçlarım çok katı oldu ve çok dökülüyor.araştırdım ama bu konu hakkında bişiyler yazmıyor.acaba nasıl çıkarabilirim

2. 13 Aralık 2008
  3. chatLq_

chatLq_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynışeyi bendeyaptım hatta 1yıldır kına kullanıyorum ama bi sorunla karşılaşmadım sana yaramadı herelde neyse kınayı saçtan çıkarmk imkansızgibi bişi ben kimyasal açıcılar bilekullandım saçımı yıpratmaktan başka işe yaramıyo uzadıkça kesicen tekçare bu ben kıyamadım ama sana kalmışbişi amaçokzor yanihele doğalyolla akıtmak imkansız diebilirm üzgnm .

4. 13 Aralık 2008
  5. mn54

mn54 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm üzgünüm ama hint kınasını çıkaran bişiy yok.bende 4 yıl önce kızıl hint kınası yapmıştım.aynı gün kuaföre gitmiştim kadın beni nerdeyse dövcekti. niye yaptın,saç döker falan die.bende saç dökülmesi için tedavi görmüştüm o zamanlar çok korkmuştum ama bende dökülme olmadı.banada kuaförüm hint kınası hiç bişiyle çıkmaz normal kına akar hint kınası akmaz artık uzadıkça kestir kurtul üstüne boyada tutmaz dedi falan baya bi kızmıştı....bende öle yaptım 1 yıl hiç ugraşmadım.sonra boyadım falan...uzun bi süre kendi haline bırak bence cnm...

6. 13 Aralık 2008
  7. melancoliaa

melancoliaa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya uff ya saçım çok katı oldu ayrıca çok kötü duruyo fön çeksem bile .ya kıyamam ben saçlarıma zaten hızlıda uzamıyo senağlama

8. 4 Ocak 2009
  9. karamelim

karamelim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lorielle açıolar benimkini öyle yaptılar bide hint kınasımı asla boya yaparım daha ii

10. 4 Ocak 2009
  11. yaz_gulu

yaz_gulu Guest

karamelim kac ay durdu saclarinda kina yoksa hemenmi actirdin saclarini yandimi saclarin

12. 18 Ağustos 2009
  13. Emel_28

Emel_28 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sactan cikarmi onu bilmiyorum ama teninize yaptiniz kinayi sigara külüyle ve kolonyala karistirip cikara bilirsiniz bol sans.... fisfisfis

14. 18 Ağustos 2009
  15. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    saçından çıkarman imkansız arkadaşım, çünkü saçına tam olarak yapışmış durumda kına, yani kınanın işleyiş mantığı bu, saç telini kaplayarak renk veriyor. dökülme ve kuruluk problemin için bakım yapmanı önericem sana. yağ bakımları kuruluk için iyi gelir. dökülme için de ısırgan çok iyidir, yalnız ısırgan saçını iyice sertleştirebilir,öyle bişey olursa biraz beklettikten sonra durulayarak ya da sadece diplere uygulayarak kullanabilirsin.

16. 18 Ağustos 2009
  17. orchidea

orchidea Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    maalesef çıkmıyo. benim arkadaşım da hint kınasıyla boyadı ve uzamasını beklemek zrunda kaldı...

18. 20 Ağustos 2009
  19. lebisde

lebisde Guest

kızlar aynı şey şuan başımda üniye başlıcam ve moralim çok ktü saçlarımı orielle açtım üstne koyu kumral boyadım ve grmedi boya alacalı alacalı oldum resmen hemen siah hint kınası aldırdım kardeşime yaptrdım aralarda turuncular var falan ama kapkara saçım :KK43: tekrar orielle açıp üstne çikolota kahve yapmayı düşüyorum nolurrr bana yardım edin