hint kınasının ustune boya nası olur???

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve dolunay.09 tarafından 4 Eylül 2009 başlatılmıştır.

4 Eylül 2009
    Konu Sahibi : dolunay.09
  1. dolunay.09

dolunay.09 Guest

yaklasık 2ay once hınt kınası yapılmıs sacın ustune boya tutar mı?? kına suan akmıs gıbı ama tam degıl.. tutmazsa nasıl akıtmak lazım kınayı?? beyaz sabun ıse yarar mı kı?? :uhm: yardımcı olursanız sevınırım,, yakında boyamamız lazım hınt kınasıda guzel olmuo:umursamaz:.. sımdıden tesekkurleryerimseniben

2. 4 Eylül 2009
  3. cin_burcin

cin_burcin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Saçın hangi ton hint kınasıyla boyanmış şuan siyah mı kızıl mı vs işte..Ve şuan boyamak istediğin en renk

4. 4 Eylül 2009
  5. dolunay.09

dolunay.09 Guest

annemın aslında,, asıl rengı kahve ama kına da kumral yapıoruz hep ama son kez sarısını denedık olmadı.. bıde sankı kına sadece beyazları boyuyo dıger yerler aynı =S

6. 4 Eylül 2009
  7. tuqcee_

tuqcee_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kınanın üstne boya imknsz... aksa ble tamamen akmazz ve rengarenk olur.. bnde syah hınt knası vardı kızıl yapmştm akan yerler tuttusyah kıZıl oldu:KK70:: hatta açıcıyla braber syah kızıl turncu:KK70::KK70: uzamasını bekle bnce

8. 4 Eylül 2009
  9. EmirkanVeEymenin Annesi

EmirkanVeEymenin Annesi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    bende yapmıştım siyah hint kınsı baya uzun süre boya tutmamıştı

10. 5 Eylül 2009
  11. dolunay.09

dolunay.09 Guest

bızımkısı sıyah degıl ama,, fark eder mı?

12. 6 Eylül 2009
  13. haydaa

haydaa Aşk herşeyi affeder mi??? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hiç deneme bile saçlar yıpranıo kına üstüne boya yapınca bi de renkte bi deişklk olmuoo ben sarı kınaı denemştm amaa saç rengimii daha bi koulaştırdı:KK43:

14. 9 Eylül 2009
  15. Ninfa

Ninfa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    siyah hint kınasının üzerine boya tutmaz ama kızıl ve kahve hınt kınasının uzerıne tutuyo.kızıl hıntten kurtulmak ıçın kızıl tonlarında boyaya boya snr rengını deıştır ılk aşamada farklı bı renk yapma.kendimden biliorum 3 sene kına yaktım(kızıl).snr boyaya dondum ve gayette tutuyo:icecream:

16. 9 Eylül 2009
  17. canım malesef kına üstüne boya tutmaz,kına akmaz,orealle bile açmaz bi ark.ımdan biliorm açılmamıştı başka renged boyatamamıştı..bekliyceksin uzadıkça az az kestirip atıcaksın..sabun falan fayda etmez..

18. 24 Ekim 2009
  19. xxxwoman

xxxwoman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    ben siyah hint kınası yakmıştım onu karbonatla akıttım sonra viyole siyah yaptım süper oldu valla biraz akınca oluyooo karbonat bir poşet koydum yarım şampuana yıkadım hep onla süper oluyoor aktı saçımmm suan viyole siyah memnunummmm ...a.s.

ESAT bunu beğendi.