Hipnoterapiyle göğüs büyütme

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve innuma tarafından 21 Nisan 2009 başlatılmıştır.

21 Nisan 2009
    Konu Sahibi : innuma
  1. innuma

innuma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ÖNCELİKLE ARKADAŞLAR BEN DÜŞÜNCENİN GÜCÜNE ÇOK İNANLARDAN VE HAYATIMDA BUNU UYGULAYANLARDANIM...BİR KİTAPTA OKUDUM BU YÖNTEMİ HATTA AMELİYAT OLMAK İSTEMEYENLERE ALTERNATİF OLARAK HİPNOTERAPİYLE GÖĞÜS BÜYÜTME YÖNTEMİNİN OLDUGUNDAN BAHSEDİYORDU.YANLIZ YÖNTEM ANLATILMIYOR.SADECE BÖYLE BİRŞEYİN DE VAR OLDUGUNU BELİRTİYORDU.HATTA 2BEDENE KADAR BÜYÜME SAĞLANABİLECEĞİNDEN BAHSEDİLİYOR. :1rolleyes: BİR FİKRİ OLAN VARMI???

2. 21 Nisan 2009
  3. Caramel19

Caramel19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saçmalıktandaa ötee bişi buu yanii bencee kusura bakmayın amaa resmenn kendini kandırmacaaa böle biş olsa benimkiler şimdi 100 olurduu vallaa her saniye aklımdalar büyüsünde büyüsün die:KK70: :KK70:

4. 21 Nisan 2009
  5. satinella1

satinella1 Guest

ben inanıyrum büycek büyck didim bu frumu buldm demeki büycek

6. 22 Nisan 2009
  7. innuma

innuma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar HıPNOTERAPı diyorum ... neyse inanmayanlara zaten yaramaz.hem bunu yapan psikolog bir terapist yani siz kendinize büyücek büyücek derken birde hani neden büyümüyor demekle olacak şey değil..bu da o kadar basit bir konu degil

8. 22 Nisan 2009
  9. Caramel19

Caramel19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    peki nasıl ozaman cnm açıklarmısın biras? mesela sen uyguladınmı sende işe yaradı mı?

10. 26 Nisan 2009
  11. fenomen

fenomen HEY MAŞALLAAAHHHH!!!!!!!! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    katılıyorum canım kesinlikle ama bi psikiyatriste gidipte benim memişler küçükk terapiyle büyütsek diyememki bennnn ayy çok utanırım valla en iyisi sen nerde okuduysan bunu bi bulup yazsan bize süper olur valla forumcaaanaa dua ederiz sanadelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

12. 28 Nisan 2009
  13. innuma

innuma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar şöyleki hipnoterapi ayrıca bir konu.ama öncelikle ben nerde okudugumu yazayim sonra kendimle ilgili başardıgım şeyden sözedeyim.CAZıBENıZı KONUŞTURUN LıNDA BıRD
    bana gelince ben zamanında kalçalarımdan muzdariptim vücuduma göre büyüktü oldukça hatta jennifer lopez derlerdi. benim bu konularla tanışmam bundan 6yıl öncesine dayanıyor.bir kitap okudum ardından seminerler workshoplar.özellikle nefes atolyelerinde istedigin yerden kilo alıp verme çalışmaları yapılmakta.neyse bana dönelim.birgün kalçamı dert ederken dedim neden öğrendiklerimi uygulamıyorum.sadece odaklandım ve eft nefes teknikleri nlp tüm öğrendiklerimi uygulayarak şöyle söyleyeyim kalçam şimdi 87 düşünün!!! annem der zaman zaman senin o meşhur kalçan nereye gitti diye:) ne diyet ne başka bişey sadece düşüncemi odakladım arkadaşlar tamam çok güzel yeni şeyler duyuyorsunuz uyguluyorsunuz ama çogunuz gerçekten ıNANMIYORSUNUZ!!! inanmış olsanız su bile etki eder ayrıca bilimde placebo etkisi diye bilinen bi durum var.daha fazla bilgi isterseniz burdayım ama psikyatrlar degilde çok iyi hipnoterapistler var ve çekinmeden görüşebilirsiniz sonuçta bu psikolojinizi etkiliyor..

14. 28 Nisan 2009
  15. innuma

innuma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gögüslerimde şuan 85:)eskiden 80 di şimdi halinden memnunum ben bişi kullanmadım arkadaşlar sadece hayal ettim telkin verdim ama benim önceliğim kalçamdı göğüslerim değil

16. 28 Nisan 2009
  17. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Devam et ınnuma seni dinliyorum..

18. 28 Nisan 2009
  19. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Topiği açar açmaz gitmiyorlar mı? (Osmanlı tokatı yapıştıran Osmanlı kadını smiliii)

Şimdi düşünce gücüyle geri getiririrm seni ama işim var neyse..

Kalça küçültme olayını anlat birara, boşuna yürümeyelim kan ter içinde kolay yolu varsa:))
    Bu arada başka neler yapıyorsun onları da anlat, ben nefes tekniklerini duymuştum çünkü, eğer bizle maytap geçmiyorsan ki_ sanmam öle birine benzemiyorsun_ arada anlat denemelerini..