hipogonatropik hipogonadizm...

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve fical tarafından 18 Mart 2010 başlatılmıştır.

18 Mart 2010
    Konu Sahibi : fical
  1. fical

fical belki bir gün.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba hocam 9 yıllık evliyim.doğuştan hipo hipo hastasıyım.eşimdede toplam sperm 6 milyon civarı.9 yılda biçok kez aşılama yumurtlama takibi ve 3 defa tüpbebek denedik..2.ci tüpte tuttu fakat bhcg 1000 geçmedi.ve hızla düştü değerler.önümüzdeki bikaç ay içinde tekrar gitmeyi planlıyoruz tüpbebeğe.fakat bilmek istediğim şu hipo hipo hastaları gebe kalmada başarı oranı yüksek diyorlar gittiiğim tüm doktorlar. ama ben 9 yılda bir defa yakaladım bu başarıyı ve açıkcası hipo hipo hastalarının başarı oranının düşük olduğunu düşünüyorum.rahimde hiç bir sorun yok.bu hipo hiponun ameliyatı varmı?yoksa nasrettin hoca misali yha göl maya tutarsa hesabımı? 2.ci ve son tüpbebek raporunu kullanıcam.çünkü tüpbebeğe para yetiştirmek için günümüz türkiyesinde milyarder biri olmamız gerek..senede 4 defa tüpe gitmek için cebinde 20 milyar olması lazım oda maalesef bizim ki türk insanın da yok.şimdiden cevabınız için teşekkür ederim..iyi çalışmalar...

2. 18 Mart 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar hypo hyponun bir ameliyatı yok ama senin gibi hastalar ne kolay ne de zordur herkesin kendine göre birtakım zorlukları vardır ve olabilir oyle göle maya tutarsa hesabı degil bak gebe de kalmışsın demekki rahmin tutuyor şimdi neden ilerlememiş buna ve bununla birlikte bulunacak şeyleri çözerek senin sorunun hallolur merak etme sevgiler

4. 18 Mart 2010
  5. fical

fical belki bir gün.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim hocam güzel düşünceleriniz için...hocam biliyorum muayene etmeden bilgi vermeniz mümkün değil.fakat şimdi bizim izlememiz gereken yol nedir?bilgi verirseniz çok mutlu olurum... iyi çalışmalar...

6. 19 Mart 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    yukarda ne yapman gerektigini anlattim sanirim