hipoplazik uterus

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve limon_kabugu tarafından 11 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    11 Haziran 2010
    Konu Sahibi : limon_kabugu
  1. limon_kabugu

limon_kabugu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba hocam;
    dün hsg çektirdim hsg de sonuç hipoplazik uterus yazıyor..internetten araştırdım ne demek diye bir overin diğerine göre daha küçük olması demekmiş..bu durum hamile kalmama ve hamileliğimi devam ettirmeme engel bir durummuş..
    bu yapısal bozukluğun tedavisi var mı?hamile kalma şansım normal bir kadına göre ne orandadır?
    cevabınız için şimdiden teşekkür ederim...

2. 11 Haziran 2010
  3. limon_kabugu

limon_kabugu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    süleyman hocam; yanlız şunuda belirtmek istiyorum,ben bugüne kadar 3 tüp bebek denedim,laparoskopi ve histereskopi de oldum..2006 yılına ait hsg filmimde var..sayısız prof.'a muayene oldum hatta size de muayene oldum eğer hipoplazik uterus olsaydım bugüne kadar bu farkedilmezmiydi?haftaya size hsg sonucumu göstermek için gelicem hsg'yi siz istemiştiniz ama şuan moralmen demoralize olduğum için ön bilgi almak istiyorum yoksa size muayeneye gelemeden bakırköye gitmek zorunda kalıcam...

4. 11 Haziran 2010
  5. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,

Hipoplazik uterus overlerle ilgili değil rahmin küçük olması ile ilgilidir.
    Değerlendirme yapabilmemiz için sonuçlarınız ile birlikte muayeneye gelmeniz gerekmektedir.

Görüşmek üzere
    İyi günler dilerim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.