Hırsız Alarm Sistemi Hakkında!

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve doLmaparmakLar tarafından 5 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : doLmaparmakLar
  1. doLmaparmakLar

doLmaparmakLar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba arkadaşlar,
    evimize 2 hafta önce hırsız girdi ve canımızı baya bir sıktı.Bizde hem caydırıcı olur hemde içimiz rahat etsin diye alarm taktırmaya karar verdik ama bu konuda hiçbir bilgimiz yok.Bir iki yere sorduk ama tam emin değiliz ne şekilde olursa tam anlamıyla güvenlik sağlanmış olur.Evinde alarm olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim, memnun musunuz? tavsiye edebileceğiniz bir firma varmı?CADIARZU
    Şimdiden teşekkür ederim ilginizea.s.

Son düzenleme: 5 Ağustos 2010
  2. 6 Ağustos 2010
  3. seinfeld

seinfeld Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Cnm öncelikle geçmiş olsun.Kaçıncı katta oturuyorsun?Ben de 2. kata taşınacağım.Korkuyorum valla.Biz de alarm düşünüyoruz ama sizin gibi bu konuda bilgimiz yok maalesef..

4. 6 Ağustos 2010
  5. MasalPrensesi

MasalPrensesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsun imkanınız varsa hiç düşünmeden yaptırın o alarm sesinin çalması bile hırsızlar için caydırıcı oluyor

6. 6 Ağustos 2010
  7. cicekbocek

cicekbocek Mantık yoksa akıl boştur Üye

Beğenildi:
    838
    Ödül Puanları:
    238
    canım bende pronet var, çoook memnunum.. kurulum ücreti nekadardı tam hatırlamıyorum ama her ay 30$ ödüyorsun. bir de telefon faturana yansıyan küçük bir ücret var. insan kendini çok güvende hissediyor.. evde olup olmama durumuna göre alarmını kuruyorsun.. direk polisi bile arama sistemleri var..

8. 8 Ekim 2010
  9. _DURU_24

_DURU_24 BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    çok gecmiş olsun.benim kuzenim alar m işi yapıyor.cok cesit var.isterseniz görüştürebilirim.

10. 12 Ekim 2010
  11. esmana

esmana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    78
    bizde pronet alarm taktırıyoruz.kullanan arkadaşlarımız memnun

12. 21 Aralık 2010
  13. gelmesendeolur

gelmesendeolur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    başka kullanan varmı açıklarmısınız biraz???

14. 2 Ocak 2011
  15. uppahalds

uppahalds Long time, no see... Pro Üye

Beğenildi:
    239
    Ödül Puanları:
    153
    Ben de pronet kullanıyorum ve çok memnunum. Özellikle sitede okuduğum, insanların başından geçen talihsiz hırsızlık olaylarından sonra taktırmaya karar vermiştim. 1 senedir kullanıyorum, caydırıcı olduğu kesin, sesi de bütün apartmanı ayağa kaldıracak kadar yüksek. Beni en çok etkileyen özelliği de siz eve girerken, kötü niyetli birileri tarafından kapının önünde gasp edilirseniz ve zorla alarmın şifresini kapatmanız istenirse, normal şifrenizden bağımsız bir şifreyle hırsıza farkettirmeden polisi çağırabilmeniz... Başka alarm sistemlerinde de bu özellik var mı bilmiyorum ama bana her türlü olasılığı düşünmüşler gibi geldi. Ben de ayda 30 dolar ödüyorum, bir de ben alarmı taktırdığım sırada sadece bizim bölge için kampanya vardı, kurulum ücreti ödemedim ben. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim...