Hırsız yerine mi konuldum arkadaşlar?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve serbet tarafından 26 Ocak 2009 başlatılmıştır.

26 Ocak 2009
    Konu Sahibi : serbet
  1. serbet

serbet herkesi seviyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet arkadaşlar sizlere bi sorum olucak bundan iki hafta önce eşimle kaynanamların tatil köyüne yanlarına gittik ve ordan ayrılırken birşeylr unutmayalım diye heryere baktım ve kaynanamın yüz kremini buldum aldım valizime koydum orda kalmasın diye ve ben bunu eve döndügümüzde kaynanama vermeyi unutmuşum ve sonuç kaynanam aramış bulamamış benim valizimi karıştırmş ve doaglolarak benim valizden çıkmış almış bana hiç bişi demedi bugüne kadar bunu alalı baya olmuş ve ben sabah kahvaltı hazırlarken mutfaga yanıma gelip kapıyı kapatarak bak saygında kusurun yok ama birdaha böyle bişi olmasın dedi ne yapmışım diye soruncada benim yüz kremimi çantana koymuşun birdaha bunu yapma ben sana evimi emanet edip heryere gidiyorum benim evimde herşeyim var birdaha böyle bişi görmeyim dedi arkadaşlar o anda zaten sinirlendim bide eşim başka konuda üstüme gelince bagırdım çagırdım eşime ama bu kou hakkında bii demedim eşim kaynanamı bursaya dr götürdü bana sende gel dediler ve ben gitmedim çünkü çok kırgındım resmen hırsız yerine konuldum kaynanam çok ısrar etti gel diye sanırım bana gene güvenmedi ve huyu batasıcahep eşime benim yoklugumu fırsat bilip benden dert yanar kim bilir bugun ben yokken neler konuştular çok kırgınım arkadaşlar şimdi eşimde benimle konuşmuyo biz ist de oturuyoruz bir süreligine bursaya geldik eşime gidelim diyorum ama gitmiyo bana hırsız diyen birisinin evinde kalıyorum ne yapıyım arkadaşlar eşime sevgimde azalmaya başladı beni çok kırıyo buraya geldik geleli kaynanamın yüzüne hergün kavga ediyoruz ve eşim hep bni suçluyo beni hiç anlamaıyo neyse arkadaşlar çok uzattım hepinizi öptüm okudugunuz derdime ortak oldugunuz için tşksenağlama

2. 26 Ocak 2009
  3. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bu erkek anneleri garip valla
    haklısın arkadaşım
    ama konuş eşinle

4. 26 Ocak 2009
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.365
    Ödül Puanları:
    363
    Valla ne yalan söyleyeyim ben olsam almazdım..
    Hırsız kelimesi aklıma gelmezdi ama beni ilgilendirmezdi kayınvalidemin kremi,ruju vs.:dilcikar:
    Bence siz de bağırmadan güzellikle anlatın kötü niyetle yapmadığınızı.:nazar:

6. 26 Ocak 2009
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    keske aciklamani yapsaydin bir kremin lafini yapan kaynanaya da helal olsun yuh yani

8. 26 Ocak 2009
  9. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    kaynanan niye valizini karıştırıyor peki
    kayınvalidenize onu çantanıza koyma amacını açıklasaydınız. gerçi hemen aklına gelen şeylerde çok çirkin ama siz gene de anlatsaydınız. en azından hiç böyle bir yakıştırmayı üzerinize alınmayıp birşey yok gibi davranın bence.

10. 26 Ocak 2009
  11. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    bu kaynanalara ne oluyor ben anlamıyorum.eşinle konuş canım kaynanaı da al sakince bağırmadan konuş ve tavrını koy ,daha sonra gene bir şey olur üstüne kalır.sakince konuş canm bence.

12. 26 Ocak 2009
  13. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım ya keske kapıyı kapatıpta...suclar gıbı konusana kadar...
    daha farklı sorabılırdı...haklısın ama gercegı sen soyle neden cantana koydugunu ve unuttugunu...
    o bunu anlar yada anlamaz...
    onun bılecegı bır sey ...
    ama gercekten hem ayıp etmış hemde ...suclamış...
    bazen buyukler böyle düşünmeden davrana bılıyor ve kırıcı oluyorlar...ayıp yanı..ayrıca kayın valıden neden senın cantayı karıstırıyor oda ayrı bır sorun..

14. 26 Ocak 2009
  15. sinyora

sinyora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    yani sen niye alıyorsun o kremi?
    kaynanan neden valizini karıştırıyor?
    sende saygını koruyarak seviyeli davran biraz,mesafe koy aranıza
    bu kaynanaların derdi de hiç bitmiyor heee

16. 26 Ocak 2009
  17. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    keşke de almasydın canım ya iyi niyet insanın başına iş açıyor malesef çoğu zaman.ben de olsam ben de almazdım .

18. 26 Ocak 2009
  19. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ee guzelim deseydin yari kullanilmis kremimi kullanicam ona mi kaldim deseydin sert ciksaydin ne demek hirsizlik terbiyesizlige bak iyilik icin kalmasin dedim deseydin ben olcam acayip sert cikardim girtlaginda dugumlenirdi lafi esin ne demek istiyor bunca zaman karisini tanimamis mi hirsiz mi ugursuz mu diye bir krem icin laf isittiriyor sana kor cahillik terbiyesizliktir bu tavrini koy kusa taksan beyinlerini kus ucamaz boyle insanlarin hakkindan sertlikle geliceksin vallahi ben kizdim bilgisayar basinda daha neler duycam bu sitede