Hisar çeyiz seti Yardım

Konusu 'Çeyizimiz için biz neler aldık ?' forumundadır ve civcivy tarafından 6 Nisan 2010 başlatılmıştır.

6 Nisan 2010
    Konu Sahibi : civcivy
  1. civcivy

civcivy Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar bi yardım edin. Çeyiz setini hisardan alalım diyoruz, Hisar daha mı kaliteli gerçekten.
    Beğendiğim ürünlerin resimlerini eklicem kızlar.Almışken kaliteli olsun diyoruz ama isim için pahalıysa gereksiz, kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz.

2. 6 Nisan 2010
  3. secosel

secosel hayatçokgüzel Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    begendiklerin gerçekten güzel ama diger markalara da bak bence kesin fikir değiştirirsin..devir hesap devri..daha ucuz markalar var çok da güzel...

4. 6 Nisan 2010
  5. civcivy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Şu anda 1790 bu setin fiyatı, kare yemek takımıda seçebiliyoruz. Karar veremedim

Hisar 85 Parça Yemek Takımı
    Hisar 89 Parça Çatal Kaşık Takımı kampanyaya dahil modeller: Rio Milano Madrid Milenyum Mercury
    Hisar Monaco 9 Parça Çelik Tencere Takımı
    Ahşap 90 Parça Çatal Kaşık Takımı Kutusu,
    Hisar Monaco Çaydanlık ve Demlik Takımı
    Hisar Monaco Cezve Takımı
    Hisar Ay 6 lt Düdüklü Tencere Siyah,Lacivert renkleri kampanya dahilindedir.

6. 6 Nisan 2010
  7. anarchitect

anarchitect Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    çelik olarak hisar gerçekten kaliteli.ama porselenlerine bir şey diyemem.yemek takımımı kaliteli bişey istediğimden bone china almıştım ama misafir çatal kaşığım tencere setim çaydanlık cezvelerim falan hep hisar.dediğim gibi çelikte hisar ama porselen senin tercihinyerimseniben

8. 6 Nisan 2010
  9. civcivy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    üf kafam karıştı benim. Öbür türlü alıcaklarım şöyleydi:

schaferdan 42 parça kahvaltı takımı,

schafer yada kutahya porselen takımı

korkmaz 101 parça şile çatal kaşık takımı

korkmaz maviş hiper tencere seti:
    6 parça Maviş Omlet Set
    4 parça Maviş Tombik Çaydanlık Tk.
    4 parça Maviş Cezve Takımı
    2 parça Maviş Turbo Düdüklü Tenc.
    6 parça Maviş Servis Takımı
    3 parça Maviş Tost Makinesi (Hediye)
    bu şekilde mi alsam acaba diyordum aslında. Yaklaşık aynı fiyata geliyo ama içinde daha çok şey oluyor. Sizce ne yapsam bennn yaaaa

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Nisan 2010
  10. 6 Nisan 2010
  11. anarchitect

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    eğer bu saydığın iki setten birini alcaksan kesinlikle hisarınkini al derim.ben çeyizlerimi alırken satıcıya sordum hisar mı korkmaz mı dedim.ben ikisini de satıyorum ama kalite sorarsan hisarla korkmaz kıyaslanmaz bile dedi.hisar çok çok daha iyi yani

12. 6 Nisan 2010
  13. civcivy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ama diğerlerinin seti içinde de daha çok parça oluyor canım yaa.. hisar setinde az şey var ama çok para

14. 6 Nisan 2010
  15. anarchitect

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    az olsun öz olsun derim ben.hisarın setindeki parçalar çok rahat işini görür.korkmazı da alsan hisarı da alsan bi iki tane yapışmaz tava alacaksın zaten.almışken kalitelisini alderim.ben de çeyiz almadan önce forumdan çok faydalandım.o zamanlar ben de schafer kahvaltı yakımlarını çok beğeniyordum ama forumdaki arkadaşların tecrübeleri sayesinde vazgeçtim.çeyiz alıyorsun sonuçta bi kere alıyosun iyi bişey olsun.tabi gene de seçim senin tatlımopuyorumnanaktan

16. 6 Nisan 2010
  17. civcivy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim haklısın aslında, kahvaltı takımını kütahyadan mı alsam o zaman , scahferin renkleride cok gusel bi tanesini cok beğendim, kötümüymüş kalitesi.
    hisarın takımıda çok şık görünüyo, biz biraz daha düşünelim en iyisi.

Hisarın çeyiz setini alırsam kare takımı seçersem 100 tl fark ödemem gerekiyomuş 1890 a geliyo o set.ıçinde tost makinesi ve kahvaltı takımı yok sadece.

18. 6 Nisan 2010
  19. anarchitect

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bence gayet uygun canım.tost makinesi gibi şeyleri de beyaz eşya almaya gittiğinde hediye istersinkaydirigubbakcemile2işine karışmak gibi olmasın ama yerinde olsam kahvaltı takımı da almazdımsempatiksalakcinnisenin beğendiğin bi kahvaltı takımı varsa sen bilirsin ama sırf almış olmak için de alma bence.yemek takımının içindeki parçalar yeterli oluyo.onun yerine yemek takımına uygun katlı servis gibi değişik parçalar al hem kahvaltıda poaçaları kekleri onunla servis edersin şık olur hem de normal yemek takımınla da kullanırsın.opuyorumnanaktanay çok konuştum çok karıştım galiba:kedi:sen gene de düşün gönlüne de kesene de hoş geleni yap canımkaydirigubbakcemile3