Hisar international Ümraniye hk.

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve Dickelotte78 tarafından 18 Kasım 2008 başlatılmıştır.

18 Kasım 2008
    Konu Sahibi : Dickelotte78
  1. Dickelotte78

Dickelotte78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar,
    Ben hisar international hakkında bilgi almak istiyorum oraya su an muayeneye giden yada daha önce doğum yapmış tüm arkadaslardan yorum ve bilgi almak istiyorum o hastaneden Ayşe Hanım'dan randevu aldım nasıldır bilgilerinizi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Allah bebeklerimizi bize bağışlasın ve uzun ömür versin

2. 18 Kasım 2008
  3. galatea79

galatea79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende hisara gidiyorum ama prof dr fuat beye... ilk evlendiğimde ayşe hanıma gitmiştim ama ben memnun kalmadım çünkü beni bir sene oyaladı boşuna... bebek istedik ama olmadı... rahim filmi çektirelim dedim yok bekleyelim dedi... bende sinirimden başka bi yere gidip çektirdim ve nitekim tüplerim kapalı çıktı.. tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım amerikan hastanesinde... şu anda hisara gitmemdeki sebepte evime çok yakın ve hastane odaları yeni doğan ünitesi çok temiz çalışanlarda çok titiz... fuat beye iki seferdir gidiyorum bu hafta ayrıntılıya giricem bakalım... çok ilgili bir doktor... gittiğinde dosyana bile bakmadan herşeyi net hatırlıyor.. üstelik prof.. yani gene sen bilirsin ama istersen bi ayse hanıma git sonrakine de fuat beye git aradaki farkı anlarsın canım...

4. 19 Kasım 2008
  5. hira.

hira. ஐ♥ Z & İ ♥ஐ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar arkadaşlar;

Hisar Interontinental Hospital
    Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünde Dr.Ayşe Kara ve Dr. Filiz Topuz Çalışmakta Filiz hanımın bu konuda daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Dr.Fuat Beyde çok iyidir. kendisi hafta içi sabahtan 2 buçuğa kadar çalışyor cumartesi günüde 12 ye kadar.

bilginize.