hisarrr...canım çok sıkkınn benim durumumda olan var mı?

Konusu 'Mutfak Araç ve Gereçleri' forumundadır ve BEBEKKAFA tarafından 11 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : BEBEKKAFA
  1. BEBEKKAFA

BEBEKKAFA Yağmur'umu bekliyorumm:) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    61
    kızlar kafayı yedim 1 aydır....

bi başlık açmıştım konuyla ilgili ama orda görmüyo kimse

hisardan çeyiz seti alacaktım...yemek takımının numunesini istedim önce görmek için...gönderiyoruz dediler 1 hafta geçti gelmedi,unutulmuş dendi..sonra adam kendi elimle kargoya vericem dedi 1 hafta geçti yine yollamadılar...sonundada 1 tane tabak için kem küm ettiler...

bende yemek takımından vazgeçip tencere seti ve çaydanlığı istedim...onlarda 15 gündür gelmedi.....:mymeka: mail bile attım hisara..çaydanlık üretimde bu pazartesi mağazalara dağıtıma başlıycaz dediler hala yokkkkkkkk

bu arada hisarın monaco gri saplı setiydi istediğim....deliricem yaa ....sonra başka mağaza aracılığıyla sorduuryoum bu seferde çeyiz seti yapıyoruz ayrıca tencere seti bulmanız mümkün değil pek en az 2 hafta beklersiniz deniyor....delirmemek elde değil...

bu hisarın umursamazlığı,farklı ağızla konuşması nedir yaa....hiç beklemezdim....

benim gibi aynı sorunu yaşayan var mı çeyiz aşamasında???

bu arada aynı şeyi ar-yıldızda yapıyor....ondanda günlük çatal bıçak takımı sipariş etmiştim halaa yokkkk.....

bulunduğum yerde hiç bişey bulamıyorummm....dükkanlarda bi halt yokk sipariş veriyorum göndermiyolar....ankarada değilim bu arada.....

ay fenalık geldi 1 aydır yaaaaaaaaa:kızgın:

2. 12 Ağustos 2010
  3. Qartanesi

Qartanesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım sen parasını ödedindemi gelmedi anlamadım eğer öyleyse yerine mağazada olanlardan aynı fiyata bişeyler al derim yoksa böyle devam eder para ödemediysende bas hakareti rezil et çık:KK70:vereliniortak

4. 12 Ağustos 2010
  5. BEBEKKAFA

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    61
    yok canım parasını ödemedim ödemermiyim gelmeden....

biraz daha zaman veriyorum bugün mail attım hisara yine uzunca bakalım cevap gelsinde ona göre karar vericem....birde bi yer var telefonla soracağım elinde varsa gidip ordan alıcam....

bekliyorum hafta sonuna kadar sonra biliyorum yapacağımı....hayret bişey yaa..adam gibi söylesinler o zaman yok üretmiyoruz kardeşim desin bende beklemiyim....bugün yoluyoruz yarın yoluyoruz yok üretiyoruz haftaya yollıycaz bilmem ne...ne bu yaaakötükedihüso

6. 12 Ağustos 2010
  7. pixa

pixa Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    çok ilginç canım ya, bende demiştim ya aynı setin sarı olanını aldım grisi var mıydı bilmiyorum benim aldığım yerde onu görmedim
    ama dükkan sahibi benim için o istediğim çeyiz setini bozmuştu (istemediğim parçaları almadım )ve ben sipariş verdim yaklaşık 2 hafta içinde hepsini aldım (daha erken gelmiş aslında ama ben garanti olsun diye 2 hafta sonra gitmiştim ) ve indirimi de gayet iyi yapmışlardı.
    Ankara'ya gitme şansın varsa ordan al bence

8. 12 Ağustos 2010
  9. BEBEKKAFA

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    61
    :çok üzgünüm:

yaaaa neden böyle oluyo o zamannn...inan ağlıycam sinirden yaa...

sen ne zaman aldın canım??yakın zamandamı?

Ankara'ya gitme şansım var evet ama şu an değil...gerçi aceleside yok ama ben taktımmı takıyorum bide böyle...bayramdan sonra gitmeyi düşünüyorum aslında....offfffff

10. 12 Ağustos 2010
  11. angeloflove

angeloflove --Sevdiğiyle beraber-- Üye

Beğenildi:
    492
    Ödül Puanları:
    188
    bence o zaman gittiğin zaman alırsın. bende de su bardağı takımımda öle olmustu birkac telefon actım üretimde üretimde dediler 1.5 ay sonra anca teslım ettıler.

12. 12 Ağustos 2010
  13. yesildiyar

yesildiyar Babasının Markvelası Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Para ödememen iyi olmuş benım bir arkadasım aldı parasını ödedı ürünleri gelmedı 2 ay falan bekledı sonra ücreti geri aldı.
    Çeyizini sererken mutfagı yerleştırıyoruz caydanlıkları falan yıkadık kuruluyordum kı caydanlıgın sapı elımde kaldı .Bence baska marka düşünebılırsınız .

çelikte aryıldız , jumbo , fissler iti mal üretıyorlar onlara bakın bence

14. 12 Ağustos 2010
  15. mavimavimavi

mavimavimavi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim çeyiz setim hisardan hiç bir problem yaşamadım,çeyiz setinden beğenmediklerimi çıkarttım hatta beğendiğimi eklettirdim,arkadaşın dediği gibi indirimde yaptılar,çok memnunum ben.. sana neden öyle yapmışlar ki şans sanırım :/ :uhm:

16. 12 Ağustos 2010
  17. BEBEKKAFA

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    61
    doğrudurrrboshayallersmile

valla canım açıkçası midem bulandı artık yaa...hiç peşine düşesim gelmiyor artık...siyah saplı monacolar var burda bi dükkanda..olmadı onları alıcam artık napıyım...zaten satıcı kızda renkli saplıların zmanla kalkma yaptığını söyledi siyah daha iyi dedi..hatta orda gri saplı bi takım vardı çaydanlığın sapı soyuktu..tencereninde kapağın tutma yeri kırık onuda 2 aydır yollamamış hisar...

hadi yaa..belkide tesadüf olmuştur canım yaa..hisar çünkü kaliteli bi marka...ama böyle sorumsuzlar işte....

ya bunu biri daha söylemişti...çok indirim yaptılar falan diye bende sordum mağazadki adama böyle böyle duydum diye..mümkün değil dedi hisarın fiyatları ve bize bildirilen indirim miktarı belli dedi....peşinde %10 yapıyolar sadece....öyle çeyiz setini bozayım ekleme yapayım falanda yapmıyolar hiç burda...

hatta ben yemek takımının numunesi gelmeyince komple seti getirseniz baksam yemek takımını beğenmessem almasam dedim...o zaman elimde kalır yemek takımı olmaz dedi..

oyyy kusacam vallaakafamçokkarıştı

18. 12 Ağustos 2010
  19. BEBEKKAFA

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    61
    bugün hisarla mailleşmem sonunda yarın tencerelerin bayiye sevk edileceği bilgisini aldım...eh hadi bakalım inşallahh:1closedeyes: