Hisleri yanlış çıkan varmıı ??

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Charm tarafından 2 Nisan 2008 başlatılmıştır.

2 Nisan 2008
    Konu Sahibi : Charm
  1. Charm

Charm Whats up ? Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    merhaba arkadaslar ben 15+4 haftalık hamileyim.. hamıleliğimin basından beri sanki kızım olucakmış gibi hissediyorum ve cevremdekı cogu ınsan da bana kızın olucak dıyor ve esımde boyle hıssedıyor..eşimin hisleri acayıp kuvvetlıdır tabı benım tahmınıme onunkıde eklenınce ben daha bır kaptırdım sankı kızım olcagına daır hıcbır kanıtımız yok ama.. şakkıdı :çok üzgünüm:

henuz doktorum bır tahmınde bulunmadı cınsıyet hakkında ama 2 3 gun oldu rutın kontrolumdeyken ben ısrarla hanı bır tahmn dıye sorunca cok cok kaba bır ıhtımal erkek olabılır dedı ama cıddıye alma bunu dedı sadece kaba bır tahmın dedii..:1shok:
    28 nısan gibi detaylı ultrasona gırıcem tabi o zamana kadar da doktora gıtmeyecegım onada 1 ay var ve aslında ben bugunde gıtsem detaylı ultrasona gırsem bılıyorum kı artık cınsıyetı gorunur ama mecbur 1 ay beklemek zorundayım.. :uhm:
    sımdı 3,5 aylıgı gectı ama ben gıttıgımde 4,5 aylık olmus olucak.. fisfisfis
    aranızda erkek yada kız hissedipte tersi olan var mı cok merak edıyorumm ?? daha ilk bebişimiz hiç farketmez kız bebek istediğimden değil ama merak işte ustelık erkek ısmı bulmakta cok zorlanıyorum ama kız ısmı neredeyse 1 yıl oncesınden aklımdaydı..

2. 2 Nisan 2008
  3. SeADeniz

SeADeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :) GuzeL bı Konu Canım benım ıkı bucuk yasında bır Kızım var. Ve Doktorlar her Seferınde Kızın olacak Dedıler ben onlara Inat Erkek Hıssedıyordum oylekı Daha Karnımdayken herkes ısmını Ezberlemıstı denız Emre Dıe Her Seyını erkek olarak aldım besıgınden corabına kadar :) Esım ve aılesı Kesınlıkle kız ıstıyordu ama ben esım aılenın tek cocugu oldugundan erkek ıstıyordum takı dogum anına kadar =)) Dogum yaptım koluma Penbe bıleklık taktılar o zaman ınandım kı Canım bebegım kızmıs ve Sukredıyorum kı ıyı kı kızım olmus :) Suan 12+1 hamıleyım Dun Doktordaydım Ultrasyona Gırdım :) Doktorcugum bır Tahmınde bulundu hatta gordu dıebılırım ama bana soylemek ıstemedı ben Israr Edınce kendını kaptırma ama erkek Gorunuo dedı ve Doktora Dedım gercekten Erkektır Cunku Kızımda hamıle ıken boyle Duygular yasamadım yanı kızımda ne yasadıysam bunda tam tersı :) Hayırlısı bızde 1 ay sonra tam ogrenecez ıste :)SagLıklı olsunlar Allahtan baska bır sey ıstemıyorum

4. 2 Nisan 2008
  5. BEBISIM

BEBISIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim ben suan 30 haftalik hamilelyim ve basindan beri icimden erkek geciyordu ama dile getirmedim ogrenene kadar allahim neyi kismet ederse diye icimden diyodum belki kiz olabilir yok yine oglan bence diyodum ve oglan olacak insaallah
    bence tam emin olana kadar bekle yaniliyor olabilirsin ben kendime tam olarak guvenememistim cunki sadece bi his

6. 2 Nisan 2008
  7. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    ben de erkek olacakmış gibi hissediyordum ve öyle de oldu.16 haftalıkken ultrasonda beli oldu cinsiyeti.arkadaşım kız bebek bekliyor ve 22-23 haftalık olana kadar belli olmadı cinsiyeti.niye bilmiyorum ama kız bebeklerin cinsiyetini daha geç öyreniyorlar.

8. 2 Nisan 2008
  9. Charm

Charm Whats up ? Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    Seadeniz yazında inatla erkek hissettiğini okurken sonunda yine oğlum oldu diceksin sandım ama baktımkı gercekten kız olmus :smiley-cool:

tabiki sağlıklı sıhhatli olsun hayırlı evlat olsunda cinsiyeti ne olursa olsun farketmez. ama sonucta ınsan merak ediyor ve ilk hamileliğim oldugu ıcın daha bi meraklı oluyorsun. kız hıssediyorum ama dogrumu acaba dıyorum kendı kendıme.. fisfisfis

Bebişim haklısın sadece bir his dediğin gibi dogruda olabılır yanlısta.. ama bazen konusutugm bazı ınsanlar anneler hisseder filan dıyor mesela iki üç çocuğu olmus hepsindede dogru hissetmiş diyorum ki herkes acaba hissediyorda dogru mu cıkıyor.. 1 ay cok uzun geliyor bana hani bir an önce öğrensekte cicis ler alsak minik minik odasını hazırlasak yavas yavas.. ve en önemlisi isim bulsak cunku erkekse cok zorlanıcagım kesiinn senağlama:çok üzgünüm:

10. 2 Nisan 2008
  11. gxuxzelresim

gxuxzelresim mutluyum çünkü anneyim:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    hamile kaldığımı öğrendiğimden beri oğlum olacağını hissettim.herkes kız diyordu birde herkes kız istiyordu aslında o yüzden ısrarla kız diyorlardı.çünkü gerçekten yediklerim,cinsiyetini çok geç göstermesi filan kıza işaretti.bende erkek diyordum.ve benim oğlum 5buçuk aylıkken gösterdi :) ben zaten biliyordum dedim.

12. 2 Nisan 2008
  13. Charm

Charm Whats up ? Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    evet kızların daha geç görünüyor diyorlar.. doktora bir tahmin yapsanız dedıgımde bende monıtor e bakıyordum bagdas kurmus gıbı oturuyordu bebişim ve iki bacak arasında birşey vardı beyaz görünüyordu buyuk bı nokta gıbı gorunuyordu onu bende gördüm ama cok bellı belırsız. :eek:
    doktor erkek olabılır ama cok kaba ıhtımal deyınce, o ıkı bacak arasındakı ıcın mı dedınız dedım evet dedi.. sanki gördüm gibi ama diyorum kı kız olsa heralde ıkı bacak arasında bırsey olmaz ama diyorumkı belkı göbek kordonudur sırnaşık şey tatlicadiarzu

14. 2 Nisan 2008
  15. Charm

Charm Whats up ? Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198

güzelresim demekki sende bahsettiğim gibi doğru hissedenlerdensin... bende öylemiyim değilmiyim öğrenicez bakalım :sm_confused:

16. 2 Nisan 2008
  17. EmirkanVeEymenin Annesi

EmirkanVeEymenin Annesi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Selam canım bende hamile kaldığım andan itibaren oğlum olacağını söylüyordum dr ilk bebeğim için kız dedi ama yinede inanmıyorum bidaki gidişimde kız değil erkek olduğunu söyledi hatta her gittiğimde tekrar tekrar bekıyor cinsiyetine ve kesin oğlum olacak allah kısmet ederse........

18. 2 Nisan 2008
  19. Charm

Charm Whats up ? Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    benim durum da belki böyle olabilir yani bakalım ay ben cok merak edıyorum yaaa.. bı de erkek anneye güzellik verir kız alır diyorlar ya benim yüzüm sivilce doldu ne güzel hiç yoktu kendimi hiç güzel hissetmiyorum sivilcelerden kurtulamıyorum cok sinir bozucu Çok üzgünüm çoook :kahve: