Hislerini anlayamıyorum :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Mrs.Rosse tarafından 10 Şubat 2010 başlatılmıştır.

10 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Mrs.Rosse
  1. Mrs.Rosse

Mrs.Rosse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Uzun zamandır hoşlandığım biri var.Geçtiğimiz yaz sürekli selamlaşırdık aynıı ortamdaysak çok fazla olmasa da konuşurdu.Sonradan selam vermemeye başladı.Sanki trip atıyo gibiydi.Düşünüyorum ortada bişey de yok!Yakın arkadaşlarım da fark etti bunu.Bu sana trip atıyo galiba diyenler oldu :S.Bulunduğumuz ortamlarda da kaçamak bakışlar atıyo, o da çok nadir.Arkadaşlarıyla bile konuşmuyo ben oradayken.Durup dururkenn bu şekilde değişti.Hala da böyle devam ediyo.Yakın zaman önce yine bi ortamda bulunduk.

Bana karşı olan duygularını bi türlü kestiremiyorum.Bir yanım acaba hoşlandığımı çok belli ettim de benden mi kaçıyo diye düşünüyo diğer yanım o da seviyodur diye umutlanıyo..

Yorumlarınıza ihtiyacım var .. :1no2: :sm_confused:

2. 10 Şubat 2010
  3. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    onu daha fazla düşünmeni sağlıyo, seni havaya sokuyo. sakın sen gitme, gelirse o gelicek. :)

4. 10 Şubat 2010
  5. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bence o da hoşlanıyor anlaşılmasın diye kastığından cıcığını çıkarıyor :)

6. 10 Şubat 2010
  7. gamze159

gamze159 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu çocktan karşılık bulabileceğine inanıyosan yani bi tarafında bna ewt der fln diyosan bnce git söyle çocuğa hoşlanmdını kaybetcek neyin varki ama bnu snden hoşlandını hissettiğin vakit yap.

oratalıkta hiçbişe yokken ona gidip hoşlandığını söylemenin hiçbi manası olmaz bnce bnu bi düşün öyle söyle derim canım bn hayatta kararszlık çok kötü bişe helede ikilemde kalmak bnce bnlar aşmak için çok güzl bi fırsat tatlımm...

gelişmelerden haberdar edersen sevinirim =)

8. 10 Şubat 2010
  9. ruya.

ruya. Guest

Bence tamda bunu yapmaya çalışıyor,neden diye kafanı karıştırıyor.Sonuçta eminimki hoşlandığını anlamıştır,bence gitme bunu belli etmen bile adım sayılır o ilk konuşmayı yapsın. Hatta sende onun kafasını karıştır :umursamaz::dance:

10. 11 Şubat 2010
  11. Mrs.Rosse

Mrs.Rosse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ahh ah nerede bende o cesaret!! :kedi:

İnşallah o da hoşlanıyodur ve gelir.Sabır sabır biyere kadar =)=)

Karşılık verir büyük bi ihtimal ama ben buna cesaret edemem ve istemem de zaten.O gelsin o kadar süründürüp artistliğini yapıyo sonunda da kendisi gelsin. :KK70: eyvahedigeldismile
    Gelişmelerden de mutlaka haberdar ederim tabii bi gelişme olursa :Saruboceq:

Amacı buysa başardı valla :KK70: Bekliyorum kendisinden ilk adımı :1closedeyes:

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim olumunekankayizsmile olumunekankayizsmile :1hug:

12. 11 Şubat 2010
  13. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

bu tip oyunları sadece çocuklar yaparşakkıdı

adam senden selamı bile kesmiş , tavrı düşüncesi gayet açık benceşutarafagitti

14. 11 Şubat 2010
  15. _NURUM_

_NURUM_ Guest

yakında çıkar kokusu.sewiosaa gelir sölerr elbett.söylemzsee we böle dewam ederse bilkii senden kaçıoo

16. 11 Şubat 2010
  17. chatLaq.

chatLaq. Ne biliiim insanı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Cok umutlanma
    Eger yakın bir zamanda söylemezse senden hoslandıgını, hoslanmıyo demektir sogumustur artık.

18. 11 Şubat 2010
  19. Mrs.Rosse

Mrs.Rosse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sanırım haklısınız.Sevse çoktan gelirdi zaten!Yazdan bu yana beklenicek bi durum yoktu.

Yorumlar için teşekkür ederim fisfisfis