hissizlik!!!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve emilia tarafından 14 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

14 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : emilia
  1. emilia

emilia Emina Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba arkadaslar bir sorunum var umarım beni anlarsınız,Ben ve sevgilim ayrı şehirlerdeyiz bilirsiniiz işte ya telefonla yada internetle iletişim kurabiliyoruz 2,5 seneyi dolduracaz ilişkimiz ciddi ama sorun bende bilmiyorum oda aynı şeyleri hissediyormu ,onu deliler gibi seviyorum ama bazen okadar hissiz olabiliyorumki bir şey hissetmekte güçlük çekiyorum yani aramızdaki mesafedenmi artık ilgisizliktenmi bilemiyorum,daha öncede kısa bir ayrılık yaşamıştık, sonra dedi birdaha böyle şeyler olursa beni kaybedersin filan şimdi kafam allak bullak yani ne hissettiğimi bilmiyorum gerçekten ve bunu ona nasıl söyleyeceğim onuda bilmiyorum ya onu kaybedersem ... Uzaktan birbirimizi kumanda ediyoruz.. anlayacağınız

2. 14 Mayıs 2009
  3. EU3

EU3 Guest

Uzaktan bir beraberliği çok iyi bilirim. Uzaktayken çok zor oluyor.Sürekli telefon internet...Ama yanındaki gibi olmuyor maalesef.Üzüldüğünde ona ihtiyacın olduğunda o yok...Sevindiğinde o yok.... Yani belli bir süre sonra sıradan bir arkadaş gibi oluyor.Biz de en sonunda ayrılmıştık zaten.

4. 14 Mayıs 2009
  5. emilia

emilia Emina Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Aynen öyle canım ya hiç birşey tat vermiyor,düşünsene herşeye telefonda internette yaşıyosun ileriye birşey kalmıyor

6. 14 Mayıs 2009
  7. EU3

EU3 Guest

Evet canım kötü işte...Ve işin en kötü yanı birlikteyken onu gerçekten tanımadığını anlıyorsun...

8. 26 Ağustos 2009
  9. NILBERA

NILBERA SeVGi KeLeBeĞi Pro Üye

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    153
    konu yanlış yerde

10. 26 Ağustos 2009
  11. miralife

miralife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    uzaktanda olsa sevmek değişmez birşeydir bence..beklemek gelmeyeceğini ümit ederek ,mesafeler ayırsada birgün istiyorsan kavuşmayı engelin yok demektir ...
    hissizlik adı altında geçen duyguların anlamsızlaşmaya yüz tuttuğuna inanmaya başladığın şey sevgin olsa gerek ,her ilişkinin bir döneminde nedenler farklı olsada butün bu kavramlar yaşanır bunun nedeni bazen mesafeler bazen çok sık görüşmeler bazen de uzun süreli flörtler olabilir canım....sadece sende değil demek istiyorum aslında...
    bunu açıklarsan eğer 'beni kaybedersin' diye sana şart koşmuş birisi ile beraber olmanın sana verdiği yük altında belkide bunları düşünüyorsun...
    bu aralar ilişkiniz adına değil ama kendin adına değişik birşey yapmayı denesen bence çözümün olacaktır...ilişkilerde yok sandığımız şeyler aslında bazende içimizde eksik olan yaşanılmamışlardır...
    dene istersen bu en azından seni üzmez....

Son düzenleme: 28 Ağustos 2009
  12. 26 Ağustos 2009
  13. Bemint

Bemint Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    71
    Aynen katılıyorum bu fikrine evet malesef uzaktan kimseyi yeterince tanıyamıyor insan ; tanıdığını sanıyorsun en azından bende öle oldu .
    gerçi arkadaş konuyu açalı çok olmuş düzelmiştir ilişkisi artık

14. 26 Ağustos 2009
  15. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.679
    Ödül Puanları:
    463
    kızlar konu taa mayısın konusu

16. 27 Ağustos 2009
  17. yarennkara

yarennkara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kendini hint kumaşı gibi görüp tehdit mi ediyo bidaha ayrılırsak beni kaybedersin!!!!!
    böyle bi korku yaşama bence bu kayıp tek tarflı olmaz oda seni kaybeder...bu hissizlikde bendede bazen oluyo..insanların farklı yapıları var işte..bazen bomboş..bazen çok duygusal,bazen çok aşık..bazen ilgisiz olabiliyoruz..

18. 27 Ağustos 2009
  19. yarennkara

yarennkara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    eee nerden gelmiş o zaman buraya :uhm: