Histeraskopi+Balon Uygulaması

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve phaselis tarafından 7 Eylül 2010 başlatılmıştır.

7 Eylül 2010
    Konu Sahibi : phaselis
  1. phaselis

phaselis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaşlar geçen p.tesi Yücel Karaman'a histeraskopi yaptırdım.rahimde şekil bozukluğu ve yapışıklık vardı,düzeltti ve spiral taktı.bir ay sonra spirali çıkarıp balon uygulaması yapıp tedaviyi sonlandıracakmış.balon uygulaması yapılan arkadaşlar yardım lütfen korkuyorum açıkçası.biraz anlatırsanız sevinirim acılı bişeymi?

2. 23 Ağustos 2011
    Konu Sahibi : phaselis
  3. ahukush

ahukush Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm balon uygulamisini kendi dr umun web sitesinde de okudum, ama bana simdiye kadar 2 kere yapisiklik acmak icin histeroskopi yapti zaten kk dan okudugum kadariyla bir yucel bey bir de kendi dr um olan bulent urman bu konuda iii:))) bende en son 25 mayista histeroskopimi oldum ve bulent bey yazin bana gelme biraz da kendi haline birakalim ordaki hucrelerin kendilerini yenileme hizina da bagli bisi dedi toparlamasi icin ben de b12 vitamini iciorum, ama en son 22 haziran da muayene oldum 6.5 mm idi, gecen hafta tum yaz bekledigim gun geldi ve bi umit gittim oncelikle 3 lu cizgim de kotuydu benim daha evvel mukemmel olmus dedi tam olmasi gerktigi gibi duzelmis 3 lu cizgi dedi ama endometrium 5 mm dedi ben tabii sok! neden diyebildim yapisiklik bu diyebildi kamerayla girip bakmadan bisi diemio anladigim kadariyla, simdi bayram bitimi bi seans daha yapacak ama cok korkuorum yani yapisiklik mi artti bu 2 ay icinde ne oldu da 6.5mm iken 5 mm oldu....