Histereskopi

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve LEYLUFER tarafından 29 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : LEYLUFER
  1. LEYLUFER

LEYLUFER Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar histereskopi yaptıran varmı nasıl oluyor ben tüp bebek yaptırıcam ama doktor histereskopi yapılması lazım dedi önce nasıl oluyor birde hipoganadisim hastasıyım nasıl olucak işlemler

2. 30 Ağustos 2009
  3. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ben iki kere oldum.anestezi altında kamerayla rahmin içine bakıyorlar.miyom, yapışıklık var mı diye bakılıyor.varsa müdahale ediliyor.hiç bişiy yoksa rahim duvarından minik bir örnek alıp inceleniyor.bir kaç gün kanaman olabilir ama çalışıyorsan falan ertesi günü işe gidebilirsin ağır bir işlem değil.....

4. 30 Ağustos 2009
  5. LEYLUFER

LEYLUFER Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çalışmıyorum ama biraz korkuyorum ağır bi ilşlemmiş sanırım biraz sordum yaptıranlara korkuttular vazgeçmek geliyor içimden

6. 30 Ağustos 2009
  7. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    selam hısteroskopı zor bı işlem degıl ya...............eger tanı maksatlı yapılıyosa hıç sıkıntı yok ............doktorun hatta bana lokal yaptı bende seyrettım ıçımı...........bes on dakka surdu cok hafıf bı agrın oluyo o kadar.........ben ışımden cıkıp gıtmıştım eve geldım uzandım kanamam olmadı bıle o gece yattım ertesı gun yıne ışıme gıttım .............cok basıt bı ışlem.............

8. 30 Ağustos 2009
  9. PINARY

PINARY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben genel anestezi ile yeni oldum bu işlemi.
    3 gün falan kanaman oluyor ve idrar sırasında ben de biraz yanma oldu.ki bunlar normal şeyler.
    korkma,bu güzel olaya ilk denemen.doktorun bir aksilik varsa baştan görecek.

gerçi bende de problem yokmuş ama olsun en azından olmadığını bilmek rahatlatıcı
    hiç dert etme.adetinin 10.günü işlem yapılıyor bilgine;

10. 30 Ağustos 2009
  11. xxnilxx

xxnilxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    hipogonotrk hipogndizmi !!! misin canım

acil şifalar dilerim histereskopi senin için çok iyi olucaktır bununla rahim hamile kalmaya elverişlimi değilmi içeride herhangi bir sorun varmı yokm diye bakılır mesela bazı merkezlerde veya ünv hast de 1 veya bir kaç deneme den sonra bakılır neden olmuyor tutmuyor tedavi diye bunun tedavi öncesi yapılması çok iyi bende genel anestezi altında girdim ağrısız sızısız sancısız kanama filanda olmadı kanama olan arkadaşn içerde sorun v ardı belki onuda halletmişlerdir öyle kanaması olmuştur
    anesteziti 10 dk veriyolarlarr zaten ...

12. 30 Ağustos 2009
  13. uykucuprenses

uykucuprenses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşım......yaptırmaktan sakın vazgeçme..........ne güzel dr.un senden hemen istemiş..........benim dr. 3.cü denemeden sonra benden onu istedi......keşke daha önce isteseydi.........

14. 31 Ağustos 2009
  15. LEYLUFER

LEYLUFER Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tşkler arkadaşlar öyle çok korkuttular ki ya ağrı olucak ta dayanamassında şöleydide böyleydide nasıl korktum yaptırmaktan vazgeçmek üzereydim ama şimdi içim rahatladı hepinizden ALLAH RAZI OLSUN
    bende hipo hipo hastasıyım ilaçla adet görüyorum ve bu 2.denemem olucak inşallah bu kez olur