histerik Burun Estetiği Ameliyatı

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve histerik tarafından 3 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : histerik
  1. histerik

histerik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kızlarr şuan 22 günü yeni yüklediklerimden çok farklı yakında yeni halinide paylaşacağım..17.günlük halini albümümde yayınladım merak edenlere duyrulurrr:):) a.s.a.s.a.s.

2. 3 Ağustos 2010
  3. kimolaki

kimolaki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    88
    tatlım burnun süper hiç bi şekilde şiş olduğu belli olmuyor sen benimkini görsen şiş burun nasılmış anlardın yada benimki bana çok şişmiş gibi geliyor burnunun üstü çok pürüzsüz gözüküyor özel olarak birşey yapıyor musun bu arada deniz macerama gelince hava çok sıcaktı çok rahatsız etti beni rahatlıklar girdim yüzdüm ama kafamı sokmadım senin sayende serinledim bugün kaydirigubbakcemile3

4. 3 Ağustos 2010
  5. gulin

gulin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım göremedim ben ama :KK43:

6. 3 Ağustos 2010
  7. laracroft

laracroft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Burnunuz cok yakismis hayirli olsun :))) Ben de 9'unda oluyorum :)) Insallah hepimiz icin iyi olur

8. 3 Ağustos 2010
  9. unfeeling

unfeeling Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canımmm ne kadar deişmiş şişliklerin bitmek üzere birazcık kaş altında kalmış o kadar:) her geçen gün daha da guselleşio çok yakıştırdım yüzüne :) darısı başıma:)

10. 3 Ağustos 2010
  11. gulin

gulin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaa bende çok merak etttim.canım ekledim seni kabul eder misin :)

12. 3 Ağustos 2010
  13. gulin

gulin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bu burun şimdi 17 günlük bıurun mu??? o kada güzelki maşallahh hiç şişte durmuyo bayıldım çok doğaal.hayırlı uğurlu olsun yeni burnuşun:)) peki dışarı çıkabiliyo musun rahat.ben şahsen 1 ay çıkmamayı düşünüyorum korkuyorum bişey olucak diye :KK43:

14. 3 Ağustos 2010
  15. histerik

histerik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canımsın:)çok teşekkür ettim tatlım..senin içinde en az kendimde olduğu kadar heyecanlıyım.inşallah istanbula geldiğinde senin içinde böyle yorumlar yapacağız..yeni fotolarımı sana msnde yollarıma.s.a.s.

16. 3 Ağustos 2010
  17. histerik

histerik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    :2:
    canım akşam vakitlerinde yada sabah erkenden gidersen hava daha serin olur ve rahatsız olmazsın:)
    tam tersi özel hiç bir şey yapmıyorum kendimi kasmıyorum mesela;burnum zorlansa dahi gülüyorum,sakız ciğniyorum ağzımdan eksik etmiyorum şişlerime çok iyi geldi,günde 2 defa duşa giriyorum yüzüme fiskiyeyle soğuk su tutuyorum,hapşuruyorum,esniyorum,kasmıyorum yani.sadece darbelerden koruyorum haricinde normal hayatıma devam ediyorum.uyandığımda şiş oluyorum direk duşa atıyorum kendimi çok rahatlıyorum..temizleme jelim var clınuque onu kullanarak kulak çubuğuyla burun üstümü sıvazlıyorum çok hafif bir şekilde her gün.ımm özeelikle çok su tüketiyorum ödem atmada çok yardımcı bir faktör elimde soğuk su şişesiyle geziyorum..vss yastığım dik ve sırt üstü uyuyorum..ilk bi hafta yaratık gibiydim mos mor hatta simsiyah ve gözlerimi geç yüzüm balon gibiydi sanki aynı anda dudak göz kulak esteiği olmuş gibiydim ama 17 günde bu hale..tek önerim kasma kendini yok hapşırmıyım yo gülmiyim yok sümkürmiyim rahat ol hafif olmak kaydı ile sümkürebilirsin bile ben öyleyim.

18. 3 Ağustos 2010
  19. histerik

histerik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    çok teşekkür ettim canım çok sağol..evet çıkıyorum tabiki:):)herşey olağan bir şekilde devam etmekte.birileri çarpacak falan endişesiyle çıkmaya korkuyorsan kalabalık olan yerleri tercih etme sakin yerlerde takılabilirsin.ben çok bunaldım bi hafta sonra çıkmaya başladım ilk zamanlar nefes problemim oluyordu şimdi herşey yolunda..burnunu darbelerden koruduğun sürece artı güneşten günlük tüm aktivitelerine ger dönebilrsin bence..spor hariç:)bir ay spor yasak..