histeroskopi çektiren var mı

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve hilye81 tarafından 11 Nisan 2010 başlatılmıştır.

11 Nisan 2010
    Konu Sahibi : hilye81
  1. hilye81

hilye81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çarşamba histeroskopi ve ilaçlı rahim filmi çektireceğim. bana dua edin. histeroskopiyi daha önce tecrübe etmiş arkadaşlar var mı ?

2. 6 Temmuz 2010
  3. arrzu

arrzu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben histereskopi oldum üç gün önce bişi hissetmiyosun zaten ayrıca rahim filmi çektirdim hiçç acımadı..kendini rahat bırak..

4. 7 Temmuz 2010
  5. iwy7

iwy7 hayat seni seviyorum Üye

Beğenildi:
    95
    Ödül Puanları:
    88
    canım seni korkutmak istemem ama ben geçenlerde rahim filmi çekildim ve çok canım yandı
    histereskopi de yapılmıştı bana anestezisizdi ve oda berbattı malesef
    sanırım ağrı eşiğim düşük benim, rahim filmine 3 kişi peşpeşe girdik onların gıkı çıkmadı hiç acımadı dediler
    Ama şunu söyleyebilirim ikiside 2-3 dakika süren bişey uzun sürse gerçekten dayanılmaz ama çok çok kısa sürüyor inşallah sorunsuz atlatırsın canım.

6. 7 Temmuz 2010
  7. kuka

kuka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Canım hıstoroskopı anestezı altında yapıldıgı ıcın bırsey hısedmedım acı olmadı. Rahım fılmını cektirdigimde cok tecurbeli dr cnim acimayacak demisti jenekologum Sukur iyi gecti ama igne yapildi asiri bas donmesi vardi kapi gibi pencere vardi ikisin karistirip pencereni acmak istemistim.... . Insallah seniki de acisiz gecer.Iyi seyler dusun..

8. 7 Temmuz 2010
  9. clarita

clarita Nehir ve kuzeyin annesi Üye

Beğenildi:
    1.074
    Ödül Puanları:
    123
    canım bende yeni rahim filmi çektirdim felaket bişeydi benden önce 2 kişi çektirdi ikiside bişey yok acısız dediler ama benim canım çok yandı başım döndü ve bayıldım bir daha anestezisiz hiç birşey yaptırmam sanada geçmiş olsun

10. 9 Temmuz 2010
  11. tugcal

tugcal hoşgeldin oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım 2 saat önce rahim filmi çektirdim... gerçekten yaşadığım en acı dolu tecribeydi diyebilirim... ama benim tüpüm tıkalı imiş o yüzden bu kadar canım yanmış... sen yinde anestezi alsan iyi edersin... özellikle ağrı eşiğin düşükse...