Histeroskopi sonrası tekrar yapışıklığa rağmen hamile kalanlar varmı?

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve mayflowers tarafından 22 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : mayflowers
  1. mayflowers

mayflowers Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    HİSTEROSKOPİ SONRASI KONTROL AMAÇLI HSG ÇEKTİRİP TEKRAR YAPIŞIKLIK OLDUĞU TESPİT EDİLİP VE BUNA RAĞMEN DOĞAL YOLDAN HAMİLE KALAN ARKADAŞLAR VARMI?histeroskopi ameliyatım sonrasında 1 ay hormon ilaçları kullandım.sonrasında hsg çektirdim ve bana tekrar yapışıklık olduğu söylendi.tekrar histeroskopi şart dediler.bu arada bir sürü uzmana gittim birçoğu tekrar histeroskopiye gerek yok,hamile kalabilirsin dedi.ve ilginç olan;gittiğim doktorların hepsi de hsg filmime bakarak yorum yapıyor.kısacası neye kime inanacağımı bilemez durumdayım.benim durumumda olup da doğal yoldan hamile kalıp,sağlıklı bir doğum yapan arkadaşlar varmı?tecrübelerinizi paylaşın lütfen..bulunduğum yerde bu konularda uzman dr.yok.şimdiye kadar durumumla ilgili dr.lardan görüş almak için hep istanbul'a gidip geldim.tekrar istanbul'a geleceğim doktor önerilerinizi de yazarsanız sevinirim..

2. 22 Eylül 2010
    Konu Sahibi : mayflowers
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar yapisikliklarin yeri buyuklugu neye bagli olustuklari onemli etkenlerdir onun icin farkli yorumlar duyabilirsiniz benim size yardimim ancak yapmis oldugunuz histereskopinin cd si varsa onu ve ameliyattan onceki ve sonraki rahim filmlerini gonderebilirseniz olur sevgiler tekrar gecmis olsun

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.