Histeroskopi Sonucu Gebe Kalan Varmi Aranizda..

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ruyamelexgxim tarafından 24 Ocak 2008 başlatılmıştır.

24 Ocak 2008
    Konu Sahibi : ruyamelexgxim
  1. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    MERHABA ARKADAŞLAR BEN ŞUBAT BAŞINDA REGL OLDUKTAN SONRA HİSTEROSKOPİ OPERASYONU GEÇİRECEĞİM BU OPERASYON SONUCUNDA GEBE KALMA OLASILIĞI YÜKSELİYOR DİYE DUYDUM MERAK EDİYORUM YAPTIRAN ARKADAŞLARIN SONUÇLARI NEOLDU YAZARSANIZ SEVİNİRİM.a.s.

2. 24 Ocak 2008
  3. BenZumra

BenZumra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende TR de histeroskopi ameliyati gecirdim fakat bende bi sorun yok tup bebek tutmadigi icin yapildi bu operasyon, sonra tekrar Hollandaya dondum ve tekrar tup bebek yaptirdim ama tutmadi :çok üzgünüm:
    kolay ve kisa bir opersayon bunla ilgili tutmadi diye du$unmuyorum sadece daha onceki tup bebekler tutmadi diye yapildi..belkide et parcasi yada ba$ka bir sorun vardir diye yapiliyor..in$aAllah gebe kalirsin Rabbim hayirlisini versin a.s.

4. 24 Ocak 2008
  5. ruyamelexgxim

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    CEVABIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
    BENİM RAHİM İÇİ YAPIŞIKLIK VE RAHİM TÜBERKÜLOZU ŞÜPHESİ İÇİN YAPILACAK HAKKIMIZDA HAYIRLISI UMARIM SORUN ÇIKMAZ
    RABBİM SANADA HAYIRLISINI VERSİN CANIMa.s.

Sesizsedasiz bunu beğendi.
  6. 25 Ocak 2008
  7. AZ-RA

AZ-RA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Selam canım
    Ben iki kez oldum
    Birincisi histerografi idi.4 sene önce oldu.Aşılama yapılıyordu.Kanallara bakıldı.Tıkanıklık var mı diye.Yoktu.Ama yapıla aşılamalar tutmadı.Sonra tüp bebek yapıldı.O da tutmayınca doktor bu sefer ofis-histerografi yaptı.Niye tutmadığını araştırmak için.Ofis hsg de film işlem esnasında rahimde herhangi yapışıklık veya başka bir anormallik var ise anında müdahale ediliyor.Benim rahimin üst kısmında yaışıklık gibi bir şey varmış açmışlar.Dr CD'ye kaydedip verdi.Küçücük bir makasla kesme işlemi yapılmış.4-5 gün kanma oldu.Bakalım şimdi ikinci tüpü yaptık bekliyorum.Kısmet..
    Ben de duydum bu işlemlerden sonra şans artıyor diye.Ama bende olmadı.İnşallah seni Allahım bekletmeden bebek sahibi yapar........

cemrecinar bunu beğendi.
  8. 25 Ocak 2008
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Rüyam inşallah olacak..
    Sen ferah tut içini..
    Çok güçlü bir kadınsın seni çok seviyorum canım arkadaşım benim..:asigim:
    Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah..

10. 25 Ocak 2008
  11. ruyamelexgxim

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    CANIM TEŞEKKÜR EDERİM VERDİĞİM BİLGİLER İÇİN RABBİM SENİDE TEZ ZAMANDA KAVUŞTURUR İNŞALLAH MELEĞİNEa.s.

12. 25 Ocak 2008
  13. ruyamelexgxim

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    CANIM BENİM SAĞOLASIN İYİKİ VARSIN BENDE SENİ ÇOK SEVİYORUMŞeniza.s.

14. 25 Ocak 2008
  15. EU3

EU3 Guest

canım bende sana diger yerden yazıyodumcanım benım sen bana destek verirken neyle üğraşıyormuşsun herşeyin hayırlısı güzelim sen içini ferah tut elbet olacak bebışlerimiz

16. 25 Ocak 2008
  17. ruyamelexgxim

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    SADECE KENDİ DERDİMİZE DÜŞMENİN MANASI YOK BURDA HEPİMİZ AYNI AMAÇ İÇİN EMEK HARCIYORUZ VE MANEVİ DESTEĞE ÇOK İHTİYACIMIZ VAR TABİKİ BİRBİRİMİZE DESTEK OLACAĞIZ:1hug:

18. 25 Ocak 2008
  19. EU3

EU3 Guest

canım benım allah hepimize hayırlı sonuçlar nasip etsin işallah umarım en kısa zamanda kavuşuruz bebişlerimize çok zor mücadele etmek bir amaç için savaşmak ama sonuç senı her ne pahasına olursa olsun seviçlerin en büyüğünü yaşatacaksa işte o acı çekilmeye değer.....