Histeroskopi ve laparaskopi alanlarında doktor tavsiyeniz varmı?

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve phaselis tarafından 28 Eylül 2009 başlatılmıştır.

28 Eylül 2009
    Konu Sahibi : phaselis
  1. phaselis

phaselis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    113
    Slm arkadaşlar.Benim tüplerimin ikiside tıkalı.Bir kez tüp bebek denedim olmadı.Şuan histeroskopi veya laparaskopi alanında iyi olan bi doktora ihtiyacım var.İstanbul Ankara farketmez.Bu konuda deneyimleriniz varsa lütfen paylaşın.Allah isteyen herkese bebiş nasip etsin tabi sağlıkla birlikte

Son düzenleme: 28 Eylül 2009
  2. 28 Eylül 2009
  3. sier

sier Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşım öncelikle çok geçmiş olsun..ben ankarada yaşadığım için burda oldum operasyonlarımı..etlik zübeyde hanım kadın doğum hastanesinde klinik şefi berna dilbaz idi dr um..alanında uzman ama biraz somurtkan ve soğuk bi kadın..aynı operasyonları bi arkadaşım olmuştu..bilgi hastanesinde dr selçuk arslan çok memnundu..ve bende operasyonlarımdan sonra ona gitmeye başladım..ve gerçekten çok memnun kaldım.

Bu arada bu sitede senin gibi istanbulda yaşayan arkadaşlar bu operasyon için yücel karaman diye bi dr u çok övüyolardı..tabi ben tanımam ve bilmem ama okuduklarıma göre ismi aklımda kalmıştı..

Muhakkak ist.da yaşayan arkadaşlar sana yardımcı olacaklardır..tekrar geçmiş olsun umarım sorunun hallolur ve bebişini kucağına sağlıkla alırsın..allah hepimizin yardımcısı olsun..kaydirigubbakcemile5

4. 28 Eylül 2009
  5. akgUvercin

akgUvercin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    278
    Ödül Puanları:
    123
    cnm çok geçmiş olsun. bende sayısını bilmediğm kadar histeroskopi oldum. ankarada cebeci deki büyük doğum hastanesinde tayfun beye oldum. ama benim rahatsızlığım tekrarladı ve tayfun beye gideceğim zamn tekrar o tatile çıkmış bende ankarada bilgi hastanesine selçuk beye gittim ama öncesinde nerdeyse bütün hastane ve dr ları gezdim. bu arada maddi manevi çok yırandım.bu konularda doğru dr a karar verebilmek çok önemli.ben selçuk beyden çok memnun kaldım. 1 kez histeroskopi oldum ve laparoskopi oldum. gerçekten selçuk beyi tavsiye edrim.. ALLAH yardımcın olsun cnmm..umarım en kısa zamnda sağlığına ve bebeğine kavuşursun..

6. 28 Eylül 2009
  7. KARAFESLEGEN

KARAFESLEGEN RabbiminLütfuHosgeldin Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canımçok geçmiş olsun.. ben bornova şifa da yaptırdım..anlaşmalı oldukları için ege ün. den prof.dr. erol tavmergen yaptı ameliyatımı..çok şükür açık şuan tüplerim...

8. 29 Eylül 2009
  9. phaselis

phaselis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    113
    ilginiz için teşekkür ederim arkadaşlar.birazda ücret hakkında bilgilendirebilirmisiniz bu konu o kadar değişkenki.laparaskopi ve histeraskopi adetten bi hafta sonra yapılıyormuş doğrumu.birde zor bi işlemmi çok korkuyor ve merak ediyorum.hepiniz kendiniz iyi bakın cevaplarınızı bekliyorum

10. 20 Kasım 2009
  11. papatya40

papatya40 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım
    ben de de endometrium ince 2 mic negatif En sonunda Yücel Byi övdüler sanırım ona gidicem histeroskopi şart dedi Ben de Sivas ta üniv rastgele iri yaptı dedim İst da bile bazı dr lar yapamıyor Uzman olması gerekiyor dedi. Ama 3 bin dermiş Memorial 2 bin Çamlıca Medicana da Faruk Bey ( onu da överler ) 1.5 dermiş arkadaşım Ben üniv tede sadece 80 tl lik ilacı ödemiştim Sigorta yaptırsan mı acaa medicana da geçermiş

12. 27 Aralık 2010
  13. loneliness

loneliness Rabbime şükürler olsun Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ben de histereskopi yöntemiyle polip aldıracağım. doktor tavsiye eder misiniz?