hiteroskopi olacagım..

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve 16bursa tarafından 4 Şubat 2009 başlatılmıştır.

4 Şubat 2009
    Konu Sahibi : 16bursa
  1. 16bursa

16bursa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaslar....salı gunu hıteroskopı olacagım..nasıl bır operasyon bılgılendırırsenız sevınırım..aslında gerek yok dedı ama dr yınede bakalım dedı...2.mıcro denememıze baslamadan once...ılkı olumsuz sonuclanmıstı bılıyorsunuz...bılgılendırırsenız sevınırım arkadaslar...sımdıden tsk ederım emeklerınıze..

2. 4 Şubat 2009
  3. elifzeynep2008

elifzeynep2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benim de geçen ay histereskopim oldu. Iki çeşidi var biri tanısal, diğer operetatif, benim ki operatifti. Doktor embriyolar daha iyi tutunsun diye rahmimi üçgen hale getirdi. Ben anesteziyle oldu, hiç bir şey hissetmedim. Uyanınca bir iki saat sancım oldu, bir ağrı kesiciyle geçti bir daha da ağrım olmadı. 3. Denemem gelecek ay, umarım faydası olur...

4. 4 Şubat 2009
  5. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    selam bende yaptırıcam....arkadaşım geçen hafta yaptırdı elıfzeynep in dediği gibi narkoz almış ve fazla ağrısı olmamış şimdi dondurulmuş emruyoları transfer edcekler....rabbım kolaylık versın ...ben ıkı uç ay sonra gıtmeyı duşnuyorum.....gelişmeleri yazarsın canım ..inş bebişine kavuşursun...herkes de kavuşur inş....dua ile....elıfzeynep canım inş herşey yolunda gıder senınde....

6. 4 Şubat 2009
  7. ukba

ukba Guest

hitoroskabiyi dok neden önerdi ben hiç duymadım 2mikro 1de dondurulmuş tedevi oldum 2tane kimyasal gebelik oldu bendemi bu yonteme baş vurmalıyım

8. 4 Şubat 2009
  9. 16bursa

16bursa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    oncellikle sagolun arkadaslar..ALLAHIM herkese annelık duygusunu tattırsın...ukba bebgın tutmama nedenı 3 taneymıs ...kadın erkek ve rahım faktoru...rahıme bakacakkı tutnmamasına sebep bı neden varmı dıye..bence sende oner doktoruna..boylece olmama nedenı 2 ye ınecek ...benım esımın sperm hareketsızlıgı vardı..gecen ay mıkro denedık...son anda tutnamamıslar...martta 2.yı deneyecegız ınsallah...ALLAH kımsenın kucagını bos bırakmasın:Saruboceq::Saruboceq:

10. 4 Şubat 2009
  11. elifzeynep2008

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler canım

12. 4 Şubat 2009
  13. elifzeynep2008

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    problemimiz de aynıymış canım allah yüzümüzü güldürsün inşallah

14. 4 Şubat 2009
  15. moneta

moneta sincerity&honesty Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

canım inş hayırlı olsun,,,,histeroskopi aslında korkulacak bişey değil işin iç yüzünü öğrendikten sonra hatta yapsınlar diye de doktorun yüzüne bakıyorsun,,,,,kesinlikle anestezi al derim ben,,,,beni anestezisiz almışlardı doktora küfretmiştim,,,,ağrı eşiğin önemli burada,,,ama riske atma anestezi al muhakkak,,,,,,,anında olan yapışıklıkları açabiliyorlar,,rahim içi görülebiliyor yani,,,,,,KORKMA seve seve gir arkadaşım,,,,

16. 4 Şubat 2009
  17. 16bursa

16bursa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    tesekkur ederım arkadasım cesaretlendırdıgın ıcın..nasıl bı operasyon...hastanede yatıs oluyormu...yoksa cıkabılıyormusun dınlendıkten sonra bılgılendırırsen sevınırım..ALLAH dualarımızı kabul etsın canımm..:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

18. 4 Şubat 2009
  19. elifefe

elifefe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bende histereskopi oldum çok korktum ama korkulacak hiç bişey yokmuş uyandıgında normal hayatına dönüyosun ama mutlaka doktorunu iyi seçmeniz gerekiyo 1 ay sonra tüp bebek tedavime hemen başladık poliplerim vardı onalr temizlendi düşük olmasın diye ama ilk tedavimde düşük oldu nasıl oluyo bende anlamış deyilim allah yardımcımız olsun ne kadar zorluklar çekerek anne oluyoruz