Hızlı Gece Makyajı!

Konusu 'Makyaj Uygulama Teknikleri fırçalar, aplikatörler' forumundadır ve esmer_güzelİM tarafından 17 Ekim 2008 başlatılmıştır.

  17 Ekim 2008
  Konu Sahibi : esmer_güzelİM
 1. Beş dakika içinde zarif ve çekici bir gece makyajıına sahip olabilmeniz için tek yapmanız gereken aşağıdaki 6 basit adımı uygulamak. Bu nedenle başarılı olmanın sırrı, basit tarzlar seçip hızla uygulamakta yatar. Harika bir görüntü yakalamak için tek yapmanız gerekenler işte....

  1) Gerekli tüm özellikleri içnde bulunduran fondöten/pudra formüller, makyajınız ihtiyacı olan alt tabakayı sağlayacaktır. Ürünü aynı zamanda dudaklarınıza veggöz kapaklarınıza da uygulayın. Böylece hem makyajınızın uygulamasını kolaylaştırır hem de daha uzun ömürlü olmasını sağlarsınız.

  2) Stick halindeki krem göz farları kolaylıkla ve hızla sürülebilir. Gözlerimizin renginin ortaya çıkarması için kahverengi bir tonu seçin. Göz kapağınızın tamamına sürün.

  3) Göz farınızı dağıtmanın bir diğer yolu da toz bir pudrayı geniş ve yumuşak bir fırçayla sürmektir. Bu işlem renge, hoş bir ton verecek ve sert uçları yumuşatacaktır.

  4) Kirpiklerinizin hem altına hem de üstüna bir kat maskara sürün. Kirpiklerinizin altına maskara sürerken maskaranın ucunu kullanın. Böylelikle topaklanmayı önler ve ayrıca kirpiklerinizi taramak için aman kaybetmemiş olursunuz.

  5) Sıcak bir kiraz kırmızı allık, cildinize olağanüstü bir parlaklık kazandıracaktır. Bir alliık fırçasıyla sürün ve yüzünüzü yukarı hafifçe yukarı kaldırmak için allığı yanaklarınızdan yukarı doğru dağıtın.

  6) Dudaklarınıza hoş bir parlaklık vermek için kirz tonlarında bir dudak arlatıcısı sürmelisiniz. Öncelikle alt dudağınıza sürün ve dudaklarını birbirine bastırarak bir miktar parlatıcıyı üst dudaklarınıza geçirin. Aplikatörle kaçırdığınız boşlukları doldurun.

  Veee artık gitmeye hazırsınız!!!