hızlı kilo artışı

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve kuzeyyy tarafından 9 Ekim 2007 başlatılmıştır.

9 Ekim 2007
    Konu Sahibi : kuzeyyy
  1. kuzeyyy

kuzeyyy kaan'ım diğer yarımsın Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar kafama takılan bir konuyu sizlerlede paylaşmak istedim şu an 33+4 günlük hamileyim ama kilo artışım beni biraz düşündürüyor 27. haftaya kadar ortalama 10 kilo aldım buraya kadar normaldi hatta birçok kişi 10 kilo aldığıma bile inanamıyordu çünki göstermiyordum ama 27. haftadan sonra hızla kilo almaya başladım şu ana kadar toplam 16 kilo aldım yani nerdeyse 6 hafta da 6 kilo :KK43: doğumada yaklaşık 1.5 ay olduğunu düşünürsek ve bu şekilde devam edersem haddinden fazla kilo almış olacağım işin beni düşündüren tarafı ise çok aşırı bir şekilde yemek yememem abur cubur tarzı kilo aldıran yiyeceklerden uzak durmam ama sebebini anlayamadım bu haftalar bebeğin en fazla kilo aldığı haftalar olduğu söyleniyor ama sizce benim durumum normal mi doktorum bir şey demedi kilomla ilgili kontrole gitmeme de iki hafta var bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

2. 9 Ekim 2007
  3. EU1

EU1 Guest

cnm normal krnında hızlıca büyür çünkü artık bebiş hızlı kilo alımına başladı bende tam tersi olmuştu.son hafta 3 kilo vermiştim dert etme 15 günde 20 kilo gitti bende nerdeyse.takılma yani.

4. 9 Ekim 2007
  5. kuzeyyy

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ya evet canım resimlerinden fark ettim maaşallah iyi kilo verdin sen ben verebilirmiyim bilmiyorum bünye yatkın çünki

birde ayaklarımda falan ödem çok fazla onunda etkisi olabilir diye düşünüyorum tartımın artmasında

6. 9 Ekim 2007
  7. SEMA_24

SEMA_24 İçimde büyüyen bir AŞK var Üye

Beğenildi:
    340
    Ödül Puanları:
    93
    kuzeycim vitamin hapı alıyorsan oda çok etkiliyor.bende 20.haftadan sonra bianda ayda 4 kilo alınca doktorum kesti hapı.sebze ve meyvelerden vitamin al dedi.sonra kilo artışım normale döndü.bir doktoruna sor canım ilaç alıyorsan eğer.

8. 9 Ekim 2007
  9. kuzeyyy

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    normalde alıyordum canı elevit pronatal kullanıyordum fakat bir aydır içmiyorum türkiyeye gelmiyormuş artık daha yeni muadilini aldım onu kullanmaya başlayacaktım ama daha fazla kilo alırım diyede düşünmüyor değilim

10. 9 Ekim 2007
  11. SEMA_24

SEMA_24 İçimde büyüyen bir AŞK var Üye

Beğenildi:
    340
    Ödül Puanları:
    93
    eğer iyi besleniyor yediklerinede dikkat ediyorsan vitamine gerek yok demişti benim doktorum.vitamin hapı bende çok kilo yaptı.sen doktoruna sor o en iyisini bilir eğer gerek görmezse içme ilacı.

12. 9 Ekim 2007
  13. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Bende şu ana kadar 9 kilo aldım yemeklerime dikkat ediyorum abartmıyorum abur cubur da çok fazla yemiyorum asıl bundan sonra kilo alacağımı düşüncek olursak baya kilo alırım gibime geliyor sanki göbişim dışında çok fazla kilo almamışım gibi geliyor görenlerde öyle söylüyor ama kilollarımın önüne geçemiyorum bir türlü

14. 9 Ekim 2007
  15. EU1

EU1 Guest

Evet Vitaminde Benim şişleri Vardi çok Ayni Giderrrr

16. 9 Ekim 2007
  17. DreamLover

DreamLover Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    113
    Canım hiç üzülme aynılarını yaşadım fazla yemediğim halde kilom sürekli tırmanıştaydı, Dr.umda kilo düşmanıydı sürekli yeme yeme demesinden bıkmıştım, yemiyorsan almazsın diyordu.
    62 kg ile hamile kaldım 76 ile bitirdim. Eve geldiğimde 67.5 olmuştum bile.
    Hiç sıkıntı yapma onların hepsi kilo değil su topluyor birazda vücut önemli olan bebişinin sağlığı canım.

18. 9 Ekim 2007
  19. deniz...

deniz... Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    slm bencede normal 53 kilo ile hamile kaldım 68 doğuma gittim eve döndüğümde 60 kiloydum 15 gün oldu doğum yapalı 56 kiloya düştüm bende bütün kilolarımı 6 aydan sonra almıştım normal doğumun da çok etkisi var canım