Hızlı zayıflamam lazım yardım edin

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve fhilal tarafından 28 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : fhilal
  1. fhilal

fhilal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Selam arkadaşlar siteyi sürekli dışardan takip ediyordum ve cok beğeniyordum yeni bir üye olarak cok muzdarip olduğum bir konuyla bende giriş yapmak istedim.
    önce kendimden bahsedeyim 25 yaşında iki çocuk annesiyim oğlum 9 yaşında ayberk onun doğumundan sonra aldığım kiloları hemen verdim fazlasıyla ama şimdide bir kızım oldu ece şu an 6 aylık onda aldıklarım gitmiyo 58 kilo ile hamile kaldım şuan 72 yim boy 1.70 en az 10 kilo vermem lazım 10 kilo gitti doğumdan sonra daha gitmiyo çakıldı sanki 1 ay sonra işe başlıyorum giyecek birşey bulamıyorum hepsi 38 beden çıldırıyorum...kilodan nefret edenler yazın yardım edin belki gaza gelir yaparım birşeyler :KK43:

2. 28 Temmuz 2010
  3. beren15

beren15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    mrb cnm benimde 14 aylık bir kızım var ve üzerime yapışmış bir 10 kilo

diyete başladım 4 aydır ama maalesef gram vermedim benim tek umudum adet olursam

belki veririm diye yaşamak keşke hızlı bir şekilde zayıflamayı bilseydim ve sana yardım

etseydim tatlıyı ekmeği hamurişini kestim bunlar sadece kilomu sabitlememe yaradı

4. 29 Temmuz 2010
  5. smile6081

smile6081 Gözlüksüz bakıyorum hala cahilsin Üye

Beğenildi:
    523
    Ödül Puanları:
    188
    bende 1 aya kalmaz işe baslıycam ama bende giyecek hiç bişe bulammıyorum.

senn yıne kıyafetlerin 38bbedenmiş 40 beden ya da 42 beden sana olur ve bu bedenlerde kıyafet tercihi çok fazla.

ben meksika biberi hapını denemek isitorum.
    bi arkadasım kullandı acaip zayıfladı 15 kilo verdi ve geri almadı. ama cesaret edemiyorum

6. 1 Ağustos 2010
  7. nobility

nobility Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben de aynı dertten muzdariptim sonunda herkesin emzirirken diyet mi olur laflarına kanmadan diyete başladım ve iki ayda 12 kilo verdim.. 62 kiloyla hamile kalmıştım ve 73le doğuma gitmiştim şuanda ise 57 kiloyum. ramazandan sonra tekrar devam edip 50ye düşmek istiyorum (her ne kadar herkes bu kilon iyi dese de ) emzirirken diyet olmaz lafı koca bir yalan!

8. 1 Ağustos 2010
  9. nobility

nobility Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    buarada en güzeli doğal olarak zayıflamak..ben aslında ömer coşkunun my slimmer kullancaktım emzirirken 11 aylık olana kadar yasak dediler, ben de kendim zayıflamaya karar verdim.onu kullanma isteğim de bir an önce kilo vermekti..güya onunla da ayda 8 kilo verecektim ama kendim doğal diyetimle ayda 6 kilo vermiş oldum..şuan tek şikayetim sezeryandan dolayı gitmemiş olan göbeğim :KK43:

10. 1 Ağustos 2010
  11. elif_sena

elif_sena gobusume mutluluk kondu .. Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    148
    bence cok buyutulecek kadar bi kilo probleminiz yok .. yani boyunuzla kilonuz en azindan orantili
    belki 1 ayda on kiloyu verirsiniz ama bu sagliginiz acisindan asla uygun olmaz ve verdiginiz gibide fazlasiyla geri alirsiniz ..
    oncelikle sakin olun bir kac tane 40, 42 beden kiyafet alin simdilik onlarla idare edin
    ve hem rejime hemde spora baslayin bir ayda rahat bi sekilde sagliginizi kaybetmeden 4 kiloyu zaten verirsiniz .. bi bakmissiniz ikinci ayda bi dort kilo daha ucuncu ayda bi dort kilo daha ve ideal kilonuza saglikli bir sekilde ulasmis olursunuz ..
    unutmayin onemli olan sagliginiz ..
    o kilolar getirdi size minik meleginizi bunu dusunun ve rahatlayin :)))

12. 1 Ağustos 2010
  13. kahorihama

kahorihama Kızım ve oğlum:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Tam bana uygun bu başlık.Bende doğum yapal 35 gün oluyor.Bende 1 ay sonra işe başlıyorum ve üzrimde fazla 10 kilo var.Ben kilo verirken sütümde artsın isityorum zaten sütüm artsın diye sürekli bitkisel çaylar ve meyve suları içiyorum.Benimde giyecek kıyafetim yok e hep aynı şeylerde giyemem.Diyetisyene mi gitsem acaba.

14. 1 Ağustos 2010
  15. fhilal

fhilal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim ama nobelitiy isimli arkadaşımı tebrik ediyorumm ama canım nasıl yaptığın konusunda biraz bahsedersen belki iiyice gaza gelirim :-))))

16. 2 Ağustos 2010
  17. nobility

nobility Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    aslında internette de emziren annelere yönelik diyetler var diyetisyene gitmek istemeyenler için..süt artıran bütün gıdalar bu diyetlerde..dikkat etmeniz gereken şey öğün saatlerini atlamamak ve mutlaka protein için her gün balık tavuk ya da kırmızı et tüketmek..ben bi hafta buna dikkat etmemiştim. 1,5 kilo vermiştim ama hepsi kaslardan gitmişti yağlar duruyordu.. yani kendi kendinize zayıflarken yağ kas dengesini korumanız için dikkat edin. tartıda zayıflıyor oluşunuz yağlarınızın eridiğini göstermeyebilir..

18. 2 Ağustos 2010
  19. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    canim bizim topige gel istersen zayiflamak isteyenlerin paylasim alanina...