Hızma için bir kez daha düşünün...

Konusu 'Piercing, Hızma' forumundadır ve Tripliii tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Tripliii
  1. Tripliii

Tripliii Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar ben size buruna hızma taktırmakla ilgili küçük birşey paylaşmak istiyorum. Belki kimilerimiz bundan vazgeçer. Güzellik uğruna çok paralar harcıyoruz ama bazende bilmeden sağlığımızı tehlikeye atıyoruz. Evet hızmayı bazı bayanlara bende çok yakıştırıyorum ama unutulmamalıki ortam ne kdr steril olursa olsun, ne kadar acımıcakta olsun BEYNE EN YAKIN DAMARLAR BURNUMUZDAN GEÇıYOR. Burundan bir kıl çekerek hayatını kaybeden insanlar var. Lütfen bunları unutmayın sağlığımız hiç bir şeyden değerli değil ve kimsenin güzelliğini hayatıyla ödemesini istemem. Lütfen hızma yaptırmadan önce bir kez daha düşünün derim tüm KK bayanlarına sevgiler.:asigim:

Son düzenleyen: Moderatör: 25 Mayıs 2013
  2. 23 Ağustos 2010
  3. MadamChocolate

MadamChocolate Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler tatlım zemuszemus

4. 23 Ağustos 2010
  5. Asmera

Asmera berranin çöplüğü Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ayy bende istiyodum ya minik bi hızma :/ bak şimdi tedirgin oldum :/

6. 25 Ağustos 2010
  7. malhunhatun

malhunhatun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bizim düşündüğün ve uyardığın için çok teşekkürler canım ama senin dediğin mesele 1000 de bir gerçekleşçek birşey.Benim de hızmam var ve hiçbir sorun çıkmadı.Hayatı bu kadar korkarak yaşamamak gerek bence.Öleceksen de hızmadan öl nolacak:KK70:

8. 23 Ekim 2010
  9. ArkeoS

ArkeoS İkinci duam... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ilginç yaklaşımlar yapılmış 1000 de 1 demek kaydirigubbakcemile3 bi de sen oluyomuşsun hızmadan ölen ilk kişi şaka şaka tabiki kaydirigubbakcemile3 güzel bir bilgi bence teşekkürler

10. 31 Ekim 2010
  11. nur_58

nur_58 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle şunu söylemek istiyorum burnun dış kısmı tamamen kıkırdaktan oluşuyor ve kıkırdakta kan damarı bulunmaz. Elbette hızma deliği açıldıktan sonra temizliği çok önemlidir ben yıllardır hızma kullanıyorum yaklaşık 6 yıldır delik burnum. ilk yaptırdığımda gittim bi gümüşçüde deldirdim gayet steril bi şekilde yaptılar ve 2 gün sonra denize bile girebildim ben hiç sorun yaşamadım. Sadece tek tavsiyem ilk 1-2 yıl burunlarındna hızmalarını hiç çıkarmasınlar çabucak kapnır
    fakat çok daha önceki yıllarda kulağıma birkaç delik daha açtırmak için gemüşçüye değilde bir doktorun kliniğine gittim tek delik olan kulağıma 2 delik daha açtırmak için. fakat sağolsun doktor en son deliği kulağımda tam kıkırdağın başladığı noktadan delmiş yıllarca neler çektim sürekli yara oluyordu akıyordu hemde delik yamuk takamıyordum da küpeyi doğru düzgün dakikalarca uğraşıyordum bir küpe takmak için. İşi steril olsun mikrop kapmasın dedim doktora gittim ama kulağım mahvoldu hemde bir sürü de para vermiştim 2 delik için.

12. 31 Ekim 2010
  13. ecem899

ecem899 askim ve oglum (L) Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    benim yaklasik 2 sene var bise oldugu yok :KK70: canim ona baksan nebilim kasina yanagina bile taktiran var yuzu bosver gogusune taktiranlar

14. 31 Ekim 2010
  15. sedefimm

sedefimm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    benim de hızmam var 2 yıldır.tabanca ile deldirdim hiç bir sorun cekmedim..yine de konu icin teekkurler

16. 7 Kasım 2010
  17. esindirim

esindirim AGGHHEHHOGRE Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    9 yıldır burnum delik hızmamı çok seviyorum okulda takamıyorum aynaya bakmak gelmiyor içinden :63:

18. 3 Aralık 2010
  19. kelebek2727

kelebek2727 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    walla bende hızma kullanıyorum ve bi zararını da görmedim bugüne kadar beyne giden damarlar açısından düşünülücek olursa vücudun her yerinde o risk war ben hızma yaptırıpta öleni hiç duymadım bugüne kadar:KK1:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.