hizmet hastanesi acilll!!!

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ipekyil tarafından 12 Nisan 2010 başlatılmıştır.

12 Nisan 2010
    Konu Sahibi : ipekyil
  1. ipekyil

ipekyil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadasalr doğum için hizmet hastanesini sectim doktorum dısardan gelicek doğum yapan var mı lütfen bilgilendirirseniz sevinirim fazla vaktim kalmadı erken doğum tehlikesi var bebek yoğun bakım ünitesi vb.hakkında yardım bekliyorum

2. 12 Nisan 2010
  3. ipekyil

ipekyil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya arkadaslar çok az yorum var kimse yok mu ya da tanıdığı olan falan?bi yardımcı olun lütfen anestezi uzmanı,yoğun bakım ünitesi,hemşireleri...bilmiyorumkismile

4. 15 Nisan 2010
  5. happyangel25

happyangel25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 19 haftalık hamileyim hizmet hastanesi sait beye gidiyorum çok memnunum benim kuzenimin eşi doğum yaptı geçtiğimiz yıl ebeleri ve anestezi uzmanı ramazan bey sanırım çok iyi dedi bende onun tavsiyesi ve araştırmalarımla orayı tercih ettim.zaten dışarıdan gelen doktorların çoğu jfk yada hizmet hastanesini tercih ediyor burdan araştırdığım kadarıyla umarım sana yardımcı olmaya çalışmışımdır.

6. 15 Nisan 2010
  7. Esrs

Esrs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Benim arkadaşım orda doğum yaptı doktoru dışardan geldi çok memnun kaldı şuan el değiştirmiş hizmet hastanesi memorial almış bende bugün arayıp fiyat aldım. Hayırlı doğumlar

8. 15 Nisan 2010
  9. ipekyil

ipekyil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim arkadaslar benim hiç bi fikrim yoktu doktorum söyleyince gittim gezdim hastane fena deil ama çalışanlar yoğun bakım anestezi uzmanı önemli benim için daha fazla bilgisi olan arkadaslar varsa beklerim yorumlarını.hayırlı doğumlar herkese

10. 15 Nisan 2010
  11. egemiz

egemiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar
    ben 3 yıl önce hizmet hastanesinde doğum yaptım.geçmişi okuduysanız belki hatırlarsınız.31 haftalık doğum yaptım ve doktorum dışardan geldi.bebeğim 1 hafta kadar küvözde kaldı.ve çok iyi baktılar bebeğime.minicikti hergün yıkadılar.bütün hmşireleride çok gü
    ler yüzlü ve çok iyiler.sezeryan doğum yaptım ve doğumdan sonra nerdeyse hiç ağrı hissetmedim.
    bir arkadaş memorial satın almış diye yazmış.benim duyumlarıma göre 5 yıl kiralamış.
    çocuk doktorumuzda lale hanım orda doğum yaparsanız onu tavsiye ederim.arkadaşım kızını diğer çocuk doktoruna götürüyordu ve kızında kalça çıkığını ilerlemeden farkedemediği için ameliyat olmak zorunda kaldı.

bebeğiniz sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah:ecrin_bebek:

12. 16 Nisan 2010
  13. happyangel25

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar hastaneyi memorıal grubu kiralamış yarı yarıya ortaklarmış ama doğum fiyatlarında bir değişiklik oldumu acaba bilgisi olan varmı?bende fiyatlar tavan yaparsa diye korkuyorum malum kaç aydır gdiyorum ve doktorumdan da memnunun fiyatlar çok yükselirse gitmem zor olucak doğum içinayırdığım bütçe malum o yüzden tedirginim.

14. 16 Nisan 2010
  15. karakxixz98

karakxixz98 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benım arkadasım dogum ıcın fıyat almıs sezeryan ıÇın 4 mılyar gıbı bır rakkam cıkarmıslar doktor ıcınde hızmet hastanesının doktoru bana cok geldı hızmet hastanesı gıbı bıryere 4 mılyar para vermek ama arkadasın hıcbır saglık guvencesı yok buarada onuda belırteyım tabı ssk ve bagkurluya baska fıyattır heralde arayın sorun en ıyısı arkadaslar fıyatları.

16. 16 Nisan 2010
  17. happyangel25

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım az önce aradım sordum sen 4 milyar diyince bende şaşırdım sezeryan doğum fiyatı 1880 kdv dahil normal doğum 1000 lira denildi memorıal grubu satın almış ama fiyatlarda bir değişiklik yapılmamış.arkadaşının belki farklı bir durum vardır o yüzden 4000 lira denilmiştir belkide..

18. 16 Nisan 2010
  19. karakxixz98

karakxixz98 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadasımın hıcbır sosyal gunvencesı yok o yuzden fıyat pahalı bırde onun fıyatına doktorda dahıl senın doktor dısardan gelcek ayrıca kendı doktorunada para vercen.bıde demın yazmayı unuttum hızmet hastanesınde daha dogum yapan tanıdıgım yok ama ıncırlı ethıca hastanesınde dogum yapan arkadaslarım var ve cok memnunlar aneztezı doktorlarından hemsırelerı falan cok ılgılı istersen ethıcayıda arastır canım