Hizmet Hastanesi hakknda

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve toby tarafından 23 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : toby
  1. toby

toby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar ben 5 haftalık hamileyim kendime doktor arıyorum hizmet hastanesi jinekolog sait halil hakkında bilginiz var mı ?

2. 23 Ağustos 2009
  3. merakli_misafir

merakli_misafir Milky Mommy Fresh&Daily Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    iyi ama sezeryan yanlısı bir dr. duydum canım.

4. 23 Ağustos 2009
  5. zeynepxoxzdil

zeynepxoxzdil aşkların en tatlısı Giray Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    slm canım
    bizim gelinimizi 5 yıl önce ikizlerin doğumunu yaptırmıştı.gelinimiz yine hamile olsam kesinlikle Sait bey diyor.aynı zamanda kardeşim de doktor benim eşinin doğumunu ona yaptırmıştı aynı hastanede çalışıyorlardı diğerini istememişlerdi.herkes Sait beyi öneriyor hakkında hayırlısı olsun.

6. 24 Ağustos 2009
  7. toby

toby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim başka görüşleri olan varsa hepsine açığım

8. 25 Ağustos 2009
  9. sblkmbsr

sblkmbsr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben birkaç ay önce cildiye servisine ssk lı 40 tl verdim muayene ücreti, belki yardımcı olur

10. 25 Ağustos 2009
  11. zeynepxoxzdil

zeynepxoxzdil aşkların en tatlısı Giray Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    slm canım
    kadın doğumdada ücret aynıdır.ama Sait beyi daha iyi diye biliyorum eğer erkek dr senin için sorun değilse tabikiCADIARZU

12. 26 Ağustos 2009
  13. semyxixl

semyxixl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    o hastanenin iki doktorununda iyi olduğunu duydum ama erkek doktorunu daha çok övüyorlardı. Ancak ben erkek yerine bayan doktorda rahat ediceğime inanarak meltem hanımda karar kıldım.Şu anda ona gidyorum ve memnunum.Her gitmemizde içeriye babayıda alalım der.Cep telefonunuda verir bi sorun olduğunda arayabilelim diye.Tek kusuru bana göre randevulu gitmeme rağmen 1 saat bekliyor olmam.
    Fiyat konusuna gelincede bi ara kampanyaları vardı 17 tl. idi şu anda 37 tl.

14. 26 Ağustos 2009
  15. merakli_misafir

merakli_misafir Milky Mommy Fresh&Daily Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben hamileliğimde mide bulantısı kusma sebebiyle bir gece hizmet hastanesi nde yattım ve yatısımı da meltem hanım yaptı. ertesi gün pazar günü olması dolayısıyla beni nöbetçi olan baska bir dr. taburcu etti ve 2 gün sonra meltem hanım için kontrole gittim ve üzerimde de beni yatırdıgı gün giydiğim aynı kıyafetim vardı.kadın beni tanımadı. tanımayabilir, herkesi hatırlamak zorunda değil, ancak benimle ilgili hiç bir not tutmadıgı gibi olayı anlatmak zorunda kaldım. şu şu sebepten yattım, şu tahliler istediniz, şu sonuclar cıktı, şu ilacı şu kadar kullandım gibi. ben bu bilgilere sahip olmak zorunda değildim, benim dosyamı bulamadı, buldugunda da hiç bir not düşmemiş oldugunu gördü. ayrıca ben dısarıdan gelen özel bir hastaydım, durum o gün hiç sıradan değildi, beni hatırlamaması kafasının cok dagınık oldugunu gösterir ki zaten cok yogun bir doktor. hamilelik takibi yaptırmak isteyecegim bir dr. değil kesinlikle kendisi.

16. 27 Ağustos 2009
  17. toby

toby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    peki doğum fiyatı hakkında bilgin varsa onuda yazar yada sorar mısın bir dahaki gidişinde?

18. 27 Ağustos 2009
  19. shekercim

shekercim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar.. benim kuzenim sait beye gidiyordu çok güzel bir doğum geçirdi, arkadaşımda sait beye gidiyordu ve o da çok ama çok memnun kaldı ben de 20 haftalık hamileyim ve sait beye gidiyorum ve çok mnemnunum, gerçekten çok ilgili , 9 yıldır o hastanede ve oradaki dr ların bile doğumunu o yaptırıyor, gerçetten çok tecrübeli...