hizmet hastanesi pediatri uzmanı cengiz akbenlioğluna gidenler varmı ?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve pamukprensesim_ tarafından 13 Eylül 2010 başlatılmıştır.

13 Eylül 2010
    Konu Sahibi : pamukprensesim_
  1. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar merhaba öncelıkle ben 8 ağustozda doğum yaptım hizmet hastanesinde ve dahilinde cengiz beye basladık şahsen güvendim cok anlayıslı ve ılgılı bır doktor ama gidenler varmı bılmek istıyorum şimdiden tşkrler kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

2. 1 Ekim 2010
  3. incisu

incisu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ben medıkal park emel hn a gıdıyordum.ama kendısı sultangazı subesıne gectı.oradanda vakıf gurabbaya gecıcekmıs.kendısıne ulasamazsam dıye ii bı dr arıyordum cengız beyı buldum.arastırıyorum bende.aynı hastanede lale hn var o nasıl acaba...ama galıba cengız bey daha iyi gıbı.ama onada bakıyorum sureklı hast. degıstırmıs..dr un kalıcı olması cok onemlııı

4. 1 Kasım 2010
  5. NesRa

NesRa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba ben dr.cengiz akbenlioğlu için nette arama yaparken sizin yazınızı gördüm. Cengiz beyden memnunmusunuz diye sormak istedim.

6. 12 Kasım 2010
  7. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım benım ozaman taze anneydım sımdı azcık ılerledık ben lale hanımı deyıstırdım sebbıyse ceb telının sureklı kapalı olması hastane dısında cengız beyden cok memnunum ınanılmaz derecede sen devam edıyomusun msjını gec görduğum ıcın soruyorum

8. 29 Kasım 2010
  9. ozleb

ozleb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de çocuk doktoru arıyorum Cengiz Bey hakkında başka fikri yorumu olan varsa paylaşırsa sevinirim. oğlumu 1 yaşına kadar götürdüğüm doktorumuz çok uzak bir yere geçince başka doktora götürdük. iki doktora gittik ama ikisinden de memnun kalmadık. Doktor önerilerinizi bekliyorum. Cengiz Bey'e götürmeyi düşünüyorum ama bu sefer tavsiye üzerine gideyim ki bir doktor arayışına daha girmek istemiyorum. Cengiz Bey nasıldır?

10. 3 Aralık 2010
  11. heroine

heroine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    151
    Ödül Puanları:
    163
    cengiz bey hızmetten ayrılmış arkadaşlar ben en son 01/12 de gıttım..beylıkduzu medılıfe hast.gecmiş..ben memnunum muhtemlen orda devam edeceğiz...

12. 15 Aralık 2010
  13. NesRa

NesRa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hizmete zaten yeni gelmişti...benim kızımında doğum sonrası ilk doktoru cengiz beydi,devam ettik en son 24 kasımda gitmiştik..dün arayıp randevu almak istediğimde öğrendim ayrıldığını..ark biri yazmış " sürekli hast. değiştirmiş" diye...sanırım doğruluk payı var...