Hizmet hastanesinde doğum yapanlar.

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve gkt tarafından 22 Eylül 2010 başlatılmıştır.

22 Eylül 2010
    Konu Sahibi : gkt
  1. gkt

gkt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba ben kısmetse kasımda hizmet hastanesinde doğum yapacağım. hizmette doğum yapanlar var mı aranızda?
    hizmet hastanesi bebek ve anne için neler yapıyor. yani yanımıza neler almalıyız.
    ve bugünlerde doğum yapanlar hastane faturanız nekadardı?

2. 23 Eylül 2010
  3. gkt

gkt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    !!!!!

4. 25 Eylül 2010
  5. gkt

gkt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    hizmet hastanesinde doğum yapan yok mu?

6. 26 Eylül 2010
  7. ITIREKIM

ITIREKIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    :))) slm,

bende Aralık ayında Hizmette doğum yapacağım . bu topiği görünce heyacanlandım, ne güzel Hizmet doğum yapanlardan bir şeyler öğrenirim diye ama hakikaten kimse burada doğum yapmadı mı yoksa ? ilk biz mi olacağız dersin :)))))

8. 27 Eylül 2010
  9. gkt

gkt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    galiba ilk biz olacağız !!! :KK43:

10. 27 Eylül 2010
  11. ITIREKIM

ITIREKIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41

kaydirigubbakcemile3

hizmette doğum yapanlar dan bir şeyler öğrenebilirdik aslında ama mümkün olmayacak galiba :)

benim doktorum Meltem Hanım. senin dr. kim ?

12. 28 Eylül 2010
  13. egemiz

egemiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar
    ben 3,5 yıl önce hizmet hastanesinde doğum yaptım.çok memnun kaldım.tüm personel çok güler yüzlü ve kibar.hemşireler çok çok iyi.anne ve bebek için neler yapıyorlar diye sormuş arkadaş.o zaman özel yaptıkları birşey yoktu.şimdi bildiğim kadarıyla fön çekiyorlarmış:)

şu anda 3 aylık hamileyim.yine hizmet hastanesini düşünüyorum.ilkinde doktorum dışardan gelmişti.şimdi meltem hanımdan randevu almayı başarabilirsem ona gidicem.siz memnunmusunuz meltem hanımdan???

14. 28 Eylül 2010
  15. ITIREKIM

ITIREKIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41

merhaba,

öncelikle yeni bebeğin hayırlı uğurlu olsun canım. sağlıcakla doğsun büyüsün inşallah.
    ben Meltem hanım dan çok çok memnunum. evet dediğin gibi biraz yoğun ama o yoğunluğu hastasına hiç yansıtmıyor. İlk randevunu aldıktan sonra onlar seni programa dahil ediyorlar zaten. her zaman güler yüzlü her zaman tüm sorularını cevaplıyor ne kadar yoğun da olsa her zaman sana cep ten dönüyor, sen aradığında cevaplıyor.

ben de ilk üç aydan sonra tavsiye üzerine meltem hanıma gittim. Daha önce 2 dr. ile problem yaşadım. Hizmet hastensini de hiç bilmediğim halde sırf dr. tavsiye deiliyor diye gidiyorum.
    Hastane ile ilgili söylediğin şeyler içimi rahatlattı . Umarım bizlerde senin önceki doğumun gibi güzel geçiririz doğumlarımızı canım. Sen normal mi yapmıştın, odalar nasıl rahat mıydı ?

16. 28 Eylül 2010
  17. egemiz

egemiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim canım seninde bebeğin hayırlı olsun sağlıkla kucağına al inşallah.
    ben erken doğum yaptım.31 haftalıkken doğdu bebeğim.mecburen sezeryan oldum.bebeğime o kadar iyi baktılar ki sağolsunlar minicik olmasına rağmen hergün yıkadılar,banada çok moral verdiler.çocuk doktoru lale hanım çok ilgilendi.halada ona devam ediyoruz.sanada tavsiye ederim doğumdan sonra bebeğime lale hanım baksın diye tercih edebilirsin.diğer doktorlar diye ezbere ilaç vermiyor ve tel açtığında görmem lazım getirin diye kestirip atmıyor.

onun dışında odalar çok rahat.hizmetlilere ve hastabakıcılara kadar gerçekten çok güler yüzlü hepsi.prensesler gibi bakıyorlar.odalar gezip görebilirsin doğumdan önce.
    bende şimdiye kadar 2 doktor değiştirdim hiç memnun değilim.meltem hanıma 1 ay sonrasına randevu aldım o zamana kadar idare edicem artık.

18. 30 Eylül 2010
  19. ITIREKIM

ITIREKIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41

Bende iyi dileklerin için teşekkür ederim. seninde büyük yavruna ve yolda olan küçük çileğine Allah sağlık versin canım.

söylediklerin içimi çok rahatlattı gerçekçen. 6 ekim de kontrolüm var. bu sefer gittiğimde dediğin gibi odaları bir gezeyim, merak ediyorum çünkü. Lale hanım tavsiyen için de teşekkürler. Bizde eşimle çocuk dr. da bulmak lazım diyorduk sonrası için, Aynı Meltem hn. gibi ilgili bir doktorsa bende mutlaka ona giderim.

Meltem Hanım randevunu da asistanı Hafize hn. ile görüşüp erken e aldırmaya çalışabilirsin canım. Bende ilk defa 12. haftamda aramıştım randevu almak için , bana da 1 ay sonraya randevu vereceklerken 2'li tarama testi gecikmesin falan bahanesiyle Hafize hn. araya sıkıştırmıştı. gerçi şimdi Hiz met hastanesinin işletmesini Memorial almış. randevu sistemini değiştirdiler. Ama sen yine de erkene almak istersen Hafize hn. ile bir görüş istersen. Dahilisi 556 .

irtibatımızı koparmayalım canım. çok memnun oldum seninle tanışmaktan. gelişmeleri buradan ya da özel mesajla yazarız. kendine ve miniklerine iyi bak. kaydirigubbakcemile5