hocam bana fikir ver???

Konusu 'Öğretmenlik ve Genel Paylaşım' forumundadır ve shadowgirl tarafından 29 Ocak 2009 başlatılmıştır.

29 Ocak 2009
    Konu Sahibi : shadowgirl
  1. shadowgirl

shadowgirl Guest

biz üniversitede fen ve teknolojileri adında bir grup kurduk
    odamız falanda var.ama odayla bitmiyor iş.bişeyler yapmak lazım.farklı olmak lazım.biz düşündük dedikki bir araştıralım fen bil. derslerinde hangi konularda ögrenciler anlamakta zorluk celiyor ona göre bir calışma yapalım.planlarımıza göre konuyu tespit edip bir okula gidip konuyu farklı şekillerde anlatacagız tv de falanda yayınlancak ama bu konuda yardıma ihityacımız var.hangi konuda ögrenciler anlama sorunu yaşıyor ??? eger cevap verirseniz cok mutlu olurum :Saruboceq:

2. 2 Şubat 2009
  3. _Mustang_

_Mustang_ BiLMeM Pro Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    çok soyut olupta öğrencilerin zihinde canladırmakta zorlandıkları konuları seçin bence bu daha dikkat çekici olacaktır.hangi düzeyde hazırlık yaptığınızı belirtmediğiniz için daha detaylı yorum yapamadım özür dilerim

4. 2 Şubat 2009
  5. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    389
    Ödül Puanları:
    238
    ilköğretim düzeyinde mi soruyorsun?

6. 3 Şubat 2009
  7. shadowgirl

shadowgirl Guest

fen ve teknolojileri dersi ilkögretimde veriliyor.aslında hocamız ses konusunu bir sınıfta farklı bir yöntemde anlattıklarını söylemişti bizde farklı bir konu bulup çalışmalar yapalım diyoruz..ilginiz için cok teşekkürler :Saruboceq:

8. 8 Şubat 2009
  9. _Mustang_

_Mustang_ BiLMeM Pro Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    Güzel arkadaşım dersin ilöğretim verildiğini elbette biliyoruz ancak ben sorumu yanlış sordum sanırım mesela ben sınıf öğretmeniyim 4-5 düzeyimi yoksa 6-7-8 düzeyimi çalışma yapıyosunzu öğrenmek istediğim buydu

10. 12 Şubat 2009
  11. shadowgirl

shadowgirl Guest

4-8 düzeyi olacak bizimki büyük ihtimal