Hodgkin hastası olanlar lütfen yardımcı olun.

Konusu 'Onkoloji - Kanser ve Türevleri' forumundadır ve bebecan tarafından 7 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : bebecan
  1. bebecan

bebecan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar kardeşime hodgkin hastalığı tanısı kondu.ilk kemoterapimizi aldık.bilgisi olanlar lütfen yardımcı olun.nasıl geçicek bu günler?

2. 31 Ağustos 2010
  3. koska

koska Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    geçmiş olsun bebecan oğlumda bu hastalıkla mücadele ediyor sana nasıl yardımcı olabilirim?özelimde gönderdiğin msj ni okudum ama sana ulaşamadım istersen telimi veririm birçok konuda yardımcı olabileceğimi sanıyorum sabır ve şifa diliyorum.

4. 26 Kasım 2010
  5. melodyxx91

melodyxx91 İtal gelin :)... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hodgkin hastaliyi cocuklarda veya genclerde cok görülen bir hastalik.....kemoterapi agir dozlar ile verilmektedir bu günlerde cok destek gerekiyor...sakin cocugunuzun yaninda alayip onu üzmeyin...cok hastamiz yendi bu kanseri...allah yardimciniz olsun

6. 19 Mayıs 2011
  7. enteresting

enteresting Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Kemoterapi hodgnkılere cok agır dozda verilmiyor hastalgın evresıne gore semanızı yapıolar ve kanserde en ıı sonuc alınan tıp.bazı doktorlar kanser bıle saymıolar cocgnuza destek olun yemesıne ıcmesıne cok dıkkat edın ozellıkle nar suyunu tavsıye ederım toksın atamaya bırebır

8. 31 Ocak 2013
  9. NazZ_3510

NazZ_3510 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Oglum yasadi sabirli olun kemonun etkileri biraz agir ama cocuklar asio hepsini oglum idamede smdi hamdolsun iyi olck sabir ve moral unutmayin