Hollanda Paylasim Alani(Tanisma)

Konusu 'Yurtdışı Paylaşım Hollanda' forumundadır ve EU1 tarafından 14 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

14 Temmuz 2006
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Ben 7 yildir bu soguk , yagmurlu , gri ulkede yasiyorum .Seviyorum aslinda burayi ama , bazen sevgiliye duyulan hasret gibi, bir aci burar yuregimi...Vatanimin sari sicagini ozlerim , masmavi gokyuzunu , altin sarisi ates gibi gunesini , dagini tasini, ruzgarini , avaz avaz bagiran simitcileri , pazarcilari ... Ramazanda top sesi bekleyenleri , bayram sabahi sevinclerini , sabah ezaninin inleyen sesini, ahh ! daha neler neler ......Iste bu toprak ! benim vatanim ! diyebilmeyi , hissedebilmeyi ...Ve o an bir ilik ruzgar olup bastanbasa esip dolasmayi isterim vatanimin her kosesinde. Ya da serin sabah havasi gibi cigerlerime cekmeyi , ama ne mumkun , ne mumkun !

Iste vatan hasreti boyle bi sey , sut kopugu gibi tasip dokulmeye heran hazir ...Ya dilinizden akar kelimelere siginip , ya gonlunuzden kabarip gozlerinizden akar... Simdi bana oldugu gibi... Bana az musade , aglamak istiyorum...

2. 15 Temmuz 2006
  3. 1_sen

1_sen Guest

:KK43: umarim siteye uye olan hollanda dan yasayan birileri olur..yurtdisinda yasamak gercekten zor..ara ara bende bu duygulari yasiyorum ama ben kendimi oyaliyorum buranin kendi halkindan arkadaslarim var..zaten baska turlu olsa kafayi yerdim bende:KK66:

4. 16 Temmuz 2006
  5. kuzeyyy

kuzeyyy kaan'ım diğer yarımsın Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    :KK43: canım ya o kadar güzel anlatmışsın ki yüreğindekileri benimde gözlerim doldu üzülme lütfen bizler türkiyemden yüreğimizle yanınızdayız sevgiyle öpüyorum seni

6. 16 Temmuz 2006
  7. Kader25

Kader25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Haklisin Lente bende Hollanda'da yasiyorum (Den Haag) Kuzeyyyin dedigi gibi cok guzel yazmisin!!!!!!!!
    Sen nerde kaliyorusun?

8. 16 Temmuz 2006
  9. kuzeyyy

kuzeyyy kaan'ım diğer yarımsın Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bak gördünmü lentecim olsun yine de aynı ülkenin sınırları içerisindesiniz ve dediğim gibi bizlerde yüreğimizle yanınızdayız :)

10. 17 Temmuz 2006
  11. Kader25

Kader25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Gorusuruz canim neden olmasinki:yes: :yes:
    Aramizda 45 dakikalik yol var.

12. 19 Temmuz 2006
  13. Kader25

Kader25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canim benim gelirim yanliz ben Turkiye'ye gitmeyi dusunuyorum tam karar veremedin ama yinede gelirim neden olmasinki:smile: :smile:

(kusura bakma mesajini yeni gordum)

Optummmmmm...

14. 21 Temmuz 2006
  15. serpilnl

serpilnl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slmmm,,ben zaandamda yasiyormm,,bazen diyorumki,,iyiki teknoloji varr ve bu kadar ilerlemiss,,internet olmasaydi,,sanirimm kafayi yerdikk,,boyle bi ulkede...

16. 30 Temmuz 2006
  17. Liefste

Liefste Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah olurda başarabilirsem.. 1.5 ay içinde amsterdamda olacağım...
    biliyoeum hiç biriniz beni yalnız bırakmayacaksınız.. geliim kıslar hemen toplaşma ayarlıcam sise.. ayy heycan yaptım ben.. inşallah gelirim ve görüşürüz... hepinizi seviyorum...

18. 31 Temmuz 2006
  19. Kader25

Kader25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bak Lente sanslisin Liefste Amsterdama geliyor:wink:
    Eminim beni gormeden onu gorursun artik!!

Neyse bizde sonradan tanisiriz :laugh: